Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Mladší dorost po pauze zvítězil nad Litvínovem B

17.10.2016 | HK Kralupy

Druhou čtvrtinu ELIOD ligy mladšího dorostu ve skupině sever-západ začali dorostenci HK Kralupy nad Vltavou na půdě týmu HC Litvínov "B". Po první třetině, kterou Středočeši vyhráli 0:1, přišla vyrovnanná druhá perioda a zápas tak rozhodla až poslední dvacetiminutovka. Po šedesáti minutách tak na ukazateli skóre svítil stav 1:4 pro Kralupy. 

7. kolo | Sobota 15.10.2016, 12:45 | Zimní stadion Most
 

HC Verva Litvínov B - HK Kralupy nad Vltavou

1:4

0:1, 1:1, 0:2

Branky a nahrávky: 25.Kordanič (Svoboda) - 2.Marek (Němec), 22.Kučera (Richtr, Němec), 43.Richtr, 51.Souček (Binko, Rambousek).

HC Verva Litvínov B: Zelenka (Haspra) - Kroupa, Hoffmann, Šubrt, Kratochvíl, Haspra, Matys, Kubát, Nikl, Svoboda, Aul, Boháč, Leitner, Rejl, Kovačič, Kordanič, Řehoř, Uher, Fišer. Trenér: Lubomír Jandera.

HK Kralupy nad Vltavou: Habart (Janda) - Binko "C", Kučera, Šimůnek, Drozda, Pírek, Hájek - Souček, Štibran, Rambousek, Němec, Richtr, Marek, Špaldoň, Sachr, Šiška, Kříž, Šmíd. Trenér: Lukáš Majer

 
 
 
Ohlasy

 
 

Lukáš Majer (HK Kralupy nad Vltavou): Odehráli jsme nesmírně těžký zápas. Trošku se trápíme v koncovce, pořád chceme někde ještě hledat přihrávku, což ze zápasu udělalo vyrovnanou bitvu až do poslední třetiny. Zároveň jsme byli hodně vylučovaní, proseděli jsme 16 minut na trestné lavici, což je strašně moc. Po brance na 0:2 jsme soupeře vrátili do hry špatně vyřešenou situací 3na1, což byla velká škoda. V poslední části jsme svoji hru potvrdili i gólově a od 50.minuty se utkání jen dohrávalo. Bohužel, v poslední desetiminutvce se již nehrál hokej a to, co z klidného zápasu jsou někteří aktéři schopni udělat, bych nevěřil. Pro hokej je to špatně a pro výchovu mládeže taktéž. Děkujeme domácím za kvalitní zápas a jsme rádi za výhru.

 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS