Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Prodloužený víkend s mořem zápasů pro kralupské týmy začal vítězně mladší dorost

28.10.2016 | HK Kralupy

Na pátek 28.října se mladým hokejistům HK Kralupy nabalil prodloužený víkend a s ním také velké množství zápasů, které celky HKK odehrají. Jako první odstartovali tento maraton mladší dorostenci, kteří zdolali na domácí půdě HC Děčín 10:0. Po třetinách 4:0, 4:0, 2:0 si tak kralupští mladíci připsali další cenný skalp. Další utkání ELIOD ligy mladšího dorostu skupiny zápas-sever zavede Středočechy v  neděli na půdu Kalich arény v Litoměřicích.

10. kolo | Čtvrtek 27.10.2016 | Zimní stadion Kralupy nad Vltavou
 

HK Kralupy nad Vltavou - HC Děčín

10:0

4:0, 4:0, 2:0

Branky a nahrávky: 8.Němec (Richtr), 12.Richtr (Hájek), 13.Hes (Marek), 19.Binko (Hes), 30.Špaldoň (Němec, Štibran), 34.Šiška (Souček, Kříž), 35.Hájek (Špaldoň), 39.Richtr (Němec), 55.Richtr (Šiška), 60.Kučera (Němec). 

Diváci: 47

HK Kralupy nad Vltavou: Janda (Horský) - Hájek, Drozda, Kučera, Binko "C", Hes, Liberda, Šimůnek - Špaldoň, Štibran, Šmíd, Šiška, Šmahel, Kittrel, Richtr, Marek, Souček, Němec, Kříž. Trenér: Lukáš Majer

HC Děčín: Prokeš (30.Mazourek) - Kudrnalt, Zeman, Kadlec, Petrlík, Slavík, Kouřil, Gašpar, Lehký, Hamršmíd, Hercík, Doskočil, Hampl, Bečvář, Horáček, Konopásek, Měkota. Trenér: Michal Oliverius

 
 
 
Ohlasy

Lukáš Majer (HK Kralupy nad Vltavou): Tím, že jsou prázdniny, tak jsme měli o něco více prostoru se věnovat nějakým činnostem, které jsme chtěli přenést do dnešního zápasu a hlavně bychom je chtěli hráče naučit. Jsme tak rádi, že především v oslabeních a přesilovkách byla možnost se dnes zdokonalovat. Co se výkonu týče, tak jsme chvíli bojovali se spolehlivým gólmanem soupeře, ale poté dobrou práci v předbrankovém prostoru jsme se začali prosazovat. Mrzí mne dvě zbytečná vyloučení na konci třetin, to by vyspělé týmy ve svém výkonu mít neměly. V poslední třetině opět hra trošku uvadala, ale pořád si opakujeme, že pokud chceme jako jednotlivci za rok někde působit, musí být pro nás každá minuta na ledě darem, bez ohledu na výsledek. A závěr nám to ukázal. 

 
 

 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS