Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
13. kolo | Čtvrtek 17.11.2016 | Zimní stadion Kralupy nad Vltavou
 

HK Kralupy nad Vltavou - HC Verva Litvínov B

6:1

3:0, 3:0, 0:1

Branky a nahrávky: 13.Kučera (Hájek, Marek), 14.Šiška (Štibran, Špaldoň), 18.Němec (Binko), 21.Kučera, 28.Sachr (Kučera), 38.Šmíd (Kittrell, Rambousek).- 42.Kovačič.

HK Kralupy nad Vltavou: Janda (Habart) - Kučera, Suda, Binko "C", Drozda, Hájek, Pírek, Liberda, Šimůnek - Špaldoň, Štibran, Šiška, Němec, Sachr, Marek, Rambousek, Kittrell, Kříž, Šmahel, Šmíd. Trenér: Lukáš Majer

HC Verva Litvínov B: Haspra - Kroupa, Hoffman, Šubrt, Kratochvíl, Haspra, Hodek, Matys, Aul, Boháč, Leitner, Kovačič, Kordanič, Řehoř. Trenér: Lubomír Jandera.

 
 
 
Ohlasy

Lukáš Majer (HK Kralupy nad Vltavou): Odehráli jsme takové nemastné a neslané utkání. Téměř jednu třetinu jsme seděli na trestné lavici, za zbytečné a útočné fauly. První dvě třetiny tam byly ještě hokejové momenty a náznaky naší hry, v té poslední už to byl více boj než hra. Ceníme si ubráněných oslabení i těch dvojnásobných, nicméně pokud chceme hrát to co chceme, musíme hrát v pěti a hlavně hokej a ne se mlátit. Zápas nám přinesl dobré momenty, ale převážně i ty negativní. Máme dva dny na některých věcích zapracovat. Těší mě, že se dnes prosadila i třetí formace, Karel Šmíd tu pracuje, stejně jako ostaní mladší, velice dobře a branka je pro něj odměnou a doufám, že i motorem do další práce.

 
 

 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS