Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
15. kolo | Sobota 26.11.2016
 

HK Kralupy nad Vltavou - HC Junior Mělník

6:2

2:1, 3:1, 1:0

Branky a nahrávky: 12.Rambousek, 15.Marek (Richtr, Němec), 32.Richtr (Němec), 39.Špaldoň (Štibran), 40.Hájek (Marek), 46.Němec (Marek) - 15.Apatsidis (Bambuch), 32.Bambuch (Strnad).

HK Kralupy nad Vltavou: Janda (32.Habart) - Kučera, Hájek, Drozda, Binko "C", Pírek, Šimůnek - Špaldoň, Štibran, Šiška, Němec, Richtr, Marek, Kříž, Souček, Sachr, Kittrell, Šmahel, Rambousek. Trenér: Lukáš Majer

HC Junior Mělník: Urban (Srp) - Štrombach, Kondelka, Zrzek, Stranda, Šína, Bambuch, Bajer, Apatsidis, Varady, Bradáček, Veselý, Dobrovolný. Trenér: Jan Boháček

 
 
 
Ohlasy

Lukáš Majer (HK Kralupy nad Vltavou): Dnes není z naší strany o čem povídat. Soupeř předvedl velice sympatický výkon, plný bruslení a nasazení. My jsme byli sice hokejovější, celý zápas více na kotouči, ale s tím jak bychom se chtěli prezentovat to nemělo nic společného. Jsme rádi, že jsme utkání po výsledkové stránce zvládli, ale z toho, jakým stylem jsme k výhře došli, radost nemáme.

 
 

 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS