Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
3. kolo | Neděle 05.02.2017, 13:00 | Kalich aréna Litoměřice
 

HC Stadion Litoměřice - HK Kralupy nad Vltavou

5:0

2:0, 2:0, 1:0

Branky a nahrávky: 5. Neudeker, 6. Mynařík (Čichovský), 33. Macel (Čapek, Smola), 39. Smola (Neudeker), 60. Smola (Neudeker). Rozhodčí: Vunč - Sýkora, Žák. Vyloučení: 2:2. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0. 

Diváci: 160

HC Stadion Litoměřice: Kohout (Švejdová) - Čapek, France, Cornová, Domin, Hák, Vízner, Kříž David - Neudeker, Smola, Macel - Mynařík, Čichovský, Landa - Klepetko, Krocker, Sarnovská - Sluka R., Bartoníček. Trenér: Martin Tvrzník

HK Kralupy nad Vltavou: Habart (Janda) - Kučera, Šimůnek, Drozda, Suda, Hájek, Liberda - Rambousek, Sachr, Špaldoň, Hes, Marek, Kříž Daniel, Richtr, Mulač, Štibran, Němec, Šiška. Trenér: Lukáš Majer

 
 
 
Ohlasy

Martin Tvrzník (HC Stadion Litoměřice): Dnešní utkání se mi opět hodnotí dobře. Porazit Kralupy 5:0 je super. Všichni makali a bojovali celý zápas, ale měli jsme i štěstí. Kralupy hrály skvěle, ale nedaly góly. Nám zachytal výborně gólman, zároveň musím pochválit všechny kluky za jejich obětavost a vracení se do obrany. Práce, kterou v obraně odvedli, byla asi nejlepší v letošní sezóně. Myslím si, že výhru jsme si zasloužili a jsem moc rád za body.

 
 

Lukáš Majer (HK Kralupy nad Vltavou): Hráli jsme s Litoměřicemi letos pátý vzájemný zápas a ve čtyřech předešlých jsme sice vyhráli, ale soupeř byl dvakrát jednoznačně lepší, nám vždy pomohlo štěstí a velká produktivta. To se k nám dnes úplně otočilo zády a vypili jsme si tady kalich hořkosti od první minuty do poslední. Vždycky když jsme se k něčemu nadechovali nebo byli v tlaku, nám soupeř fouknul. První dva góly jsme si navíc dali sami. Opticky ta hra asi nevypadá špatně, šance máme, ale neproměňujeme ani ty největší tutovky. Není to smůla nebo štěstí. To jsou výmluvy. Litoměřice byly připravenější něž někteří naši hráči a proto vyhráli.

Utkání
Muži | Sobota 16.02.2019
22. kolo
4:6
HC Buldoci - HK Kralupy
 
Junioři | Neděle 17.03.2019, 12:30
39. kolo
4:1
HK Kralupy - HC Energie
 
Dorost | Neděle 24.03.2019, 11:10
34. kolo
5:4
HK Kralupy - HC Česká Lípa
 
Starší žáci | Sobota 23.03.2019, 11:00
27. kolo
4:1
HC Benátky - HK Kralupy
 
Mladší žáci | Neděle 24.03.2019, 12:00
29. kolo
9:5
Velké Popovice - HK Kralupy
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.