Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
3. kolo | Neděle 05.02.2017, 13:00 | Kalich aréna Litoměřice
 

HC Stadion Litoměřice - HK Kralupy nad Vltavou

5:0

2:0, 2:0, 1:0

Branky a nahrávky: 5. Neudeker, 6. Mynařík (Čichovský), 33. Macel (Čapek, Smola), 39. Smola (Neudeker), 60. Smola (Neudeker). Rozhodčí: Vunč - Sýkora, Žák. Vyloučení: 2:2. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0. 

Diváci: 160

HC Stadion Litoměřice: Kohout (Švejdová) - Čapek, France, Cornová, Domin, Hák, Vízner, Kříž David - Neudeker, Smola, Macel - Mynařík, Čichovský, Landa - Klepetko, Krocker, Sarnovská - Sluka R., Bartoníček. Trenér: Martin Tvrzník

HK Kralupy nad Vltavou: Habart (Janda) - Kučera, Šimůnek, Drozda, Suda, Hájek, Liberda - Rambousek, Sachr, Špaldoň, Hes, Marek, Kříž Daniel, Richtr, Mulač, Štibran, Němec, Šiška. Trenér: Lukáš Majer

 
 
 
Ohlasy

Martin Tvrzník (HC Stadion Litoměřice): Dnešní utkání se mi opět hodnotí dobře. Porazit Kralupy 5:0 je super. Všichni makali a bojovali celý zápas, ale měli jsme i štěstí. Kralupy hrály skvěle, ale nedaly góly. Nám zachytal výborně gólman, zároveň musím pochválit všechny kluky za jejich obětavost a vracení se do obrany. Práce, kterou v obraně odvedli, byla asi nejlepší v letošní sezóně. Myslím si, že výhru jsme si zasloužili a jsem moc rád za body.

 
 

Lukáš Majer (HK Kralupy nad Vltavou): Hráli jsme s Litoměřicemi letos pátý vzájemný zápas a ve čtyřech předešlých jsme sice vyhráli, ale soupeř byl dvakrát jednoznačně lepší, nám vždy pomohlo štěstí a velká produktivta. To se k nám dnes úplně otočilo zády a vypili jsme si tady kalich hořkosti od první minuty do poslední. Vždycky když jsme se k něčemu nadechovali nebo byli v tlaku, nám soupeř fouknul. První dva góly jsme si navíc dali sami. Opticky ta hra asi nevypadá špatně, šance máme, ale neproměňujeme ani ty největší tutovky. Není to smůla nebo štěstí. To jsou výmluvy. Litoměřice byly připravenější něž někteří naši hráči a proto vyhráli.

 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS