Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Mladší dorost nestačil na Třemošnou

17.02.2017 | HKK

Již 5.kolem nadstavby o extraligu mladšího dorostu pokračovala nadstavbová skupina ELIOD LMD. Hokejisté HK Kralupy nad Vltavou zajížděli na půdu Meteoru Třemošná. Po třetinách 0:1, 4:0, 2:0 zvítězil tým Meteoru 6:1. Další utkání čeká kralupský dorost v neděli na domácím ledě od 10:15 hodin, kdy hostí tým HC Škoda Plzeň "B". 

5. kolo | Neděle 12.02.2017, 09:30 | Sport aréna Třemošná
 

HC Meteor Třemošná - HK Kralupy nad Vltavou

6:1

0:1, 4:0, 2:0

Branky a nahrávky: 24.Jícha (Šiler, Šeba), 31.Šeba (Mann, Ženíšek), 38.Šeba, 39.Ženíšek, 58.Ženíšek (Vágner), 59. Vágner (Ženíšek, Jílek - 11.Richtr.

Diváci: 90

HC Meteor Třemošná: Pícl (Dědič) - Houdek, Pícl, Psota, Krnounek, Štaif, Hurbý, Mann, Hacaperka, Matějček, Šeba, Jílek, Šiler, Vágner, Jícha "C", Ebenstreit, Ženíšek. Trenér: Vladimír Krampol

HK Kralupy nad Vltavou: Habart (38.Janda) - Kučera, Šimůnek, Drozda, Hes, Suda, Hájek, Liberda, Rambousek, Šmíd, Sachr, Špaldoň, Marek, Richtr, Mulač, Štibran "C", Němec, Šiška. Trenér: Lukáš Majer

 
 
 
Ohlasy

 
 

Lukáš Majer (HK Kralupy nad Vltavou): Věděli jsme, že nás čeká zřejmě nejsilnější tým soutěže a podle to jsme se na utkání také připravovali. První třetinu se nám dařilo držet stanovený systém, dobře jsme forčekovali a myslím si, že i po zásluze jsme vedli. Ve druhé části se utkání zlomilo. Za stavu 2:1 jsme měli k dispozici přesilovou hru, kterou jsme nevyužili a soupeř vzápětí odskočil na rozdíl tří gólů. Cením si toho, že v poslední třetině jsme to nezabalili a hráli až do konce, bohužel to co nás provází celé play-off se potvrdilo i dnes. V jasné šanci neskórujeme a soupeř nám z jednoho kontra dá gól. Utkání to bylo pěkné, pro rozvoj hráčů a na tuto soutěž velice nadstandartní, ale to je malou nálepkou na to, že odjíždíme jako spráskání psi, i když dění na ledě tomu výsledku asi tolik neodpovídá, bohužel hokej je v tomto krutý. Každopádně Třemošná vyhrála zaslouženě. 

 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS