Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Další utkání pro mladší dorost v nadstavbě, tentokrát vítězně s béčkem Plzně

21.02.2017 | HK Kralupy

Již 6.kolem pokračovala nadstavbová část ELIOD ligy mladšího dorostu ve skupině o postup do extraligy. Mladší dorostenci HK Kralupy nad Vltavou hostili na domácí půdě tým HC Plzeň 1929 "B". Po smrtící druhé třetině, kterou Kralupy vyhrály 6:0, skončil duel vítězstvím Kralup 9:1. Další utkání odehrají Kralupy již ve čtvrtek 23.2.2017 od 16:00 hodin v Praze, proti tamní Hvězdě.

6. kolo | Neděle 19.02.2017, 10:15 | Zimní stadion Kralupy

HK Kralupy nad Vltavou - HC Plzeň 1929 "B"

9:1

2:0, 6:0, 1:1

Branky a nahrávky: 8.Němec (Marek, Richtr), 17.Rambousek (Šmíd, Hes), 23.Richtr, 26.Šmíd (Šiška), 35.Špaldoň (Šmíd), 37. Šmíd (Hájek), 38.Šiška (Rambousek), 40.Suda (Němec), 55.Němec (Hájek, Marek) - 60.Kvasnička (Moravec).

Diváci: 60

HK Kralupy nad Vltavou: Janda (Habart) - Kučera, Šimůnek, Drozda, Hes, Suda, Hájek, Liberda - Špaldoň, Štibran "C", Sachr - Šiška, Rambousek, Šmíd - Marek, Richtr, Němec - Šmahel, Mulač. Trenér: Lukáš Majer

HC Plzeň 1929 "B": Brtník (26.Bočan) - Malák, Pechr, Valeček "C", Kaiser, Moravec, Procházka, Koryťák, Vajner, Kvasnička, Vágner, Šmíd, Kopidlanský, Straka, Brtník, Janda, Huaser. Trenér: Radek Mužík.

Ohlasy

Lukáš Majer (HK Kralupy nad Vltavou): Nebylo to pěkné utkání. Řada nedůrazných věcí, nedotažených, místy až takový ospalý hokej. My jsme rádi, že jsme konečně odehráli utkání v poklidu, byli silní na kotouči a především produktivní v koncovce. Máme radost z toho, že se gólově na výkonu podílely všechny formace, to jsme celkem potřebovali. Mrzí nás jen gól v poslední vteřině, udržená nula mohla být třešničkou na dortu. Příští týden nás čekají dva těžké zápasy, kde budeme potřebovat hrát v jiných obrátkách než dnes.

Aktuální články
Černý víkend dorostu

O uplynulém víkendu sehrál dorost HK Kralupy dvě poslední utkání základní části soutěže

Starší žáci vyhráli v Letňanech

Starší žáci zvítězili na ledě Letců, po ospalém začátku soupeře přehráli a vezou výhru. Po šesti odehraných utkáních jim patří...

Redstone extraliga juniorů - Kralupy poráží Chrudim

Domácí dnes soupeři nedali šanci a po vynikající první třetině poráží HC Chrudim 7:3