Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Výjimečná sobota pro třetí třídu

26.02.2017 | Dušan Janda, Jakub Kaprál

„Na Spartu“ se nejezdí každý den, a tak tato sobota slibovala zajímavý zážitek.

Přátelák | Sobota 25.02.2017
 

HC Sparta Praha - HK Kralupy nad Vltavou

3:7

Komentář
 
 
 

Po vánočních utkáních, které proběhli na Kralupském stadionu, využila třetí třída, posílená o několik hráčů ročníku 2007, pozvání a vyrazila na sparťanský domácí led. Rozpis nám přál a dostali jsme k dispozici hlavní plochu sportovní haly (dnes Tipsport arény), kde se již prohánělo mnoho výborných hokejistů a někteří z rodičů si možná pomatují i rok 1985 a Šejbovy trefy do Kandaské branky. Motivace to zřejmě byla, protože, snad poprvé v sezóně, byl na srazu celý tým v čas. Odměnou jim byla možnost sledovat kousek tréninku sparťanského extraligového týmu a ulovit i nějaký ten autogram.

Těsně po poledni už byli hráči na ledě a po krátkém rozbruslení se šlo na věc. V rámci tréninku se tentokrát hrálo „na velké“, na tabuli svítila jména obou týmů a na ledě sledovali hru i dva rozhodčí. I když to bylo jen přátelské utkání, tak hokej se vším všudy. 3x15 minut uběhlo jak voda, oba týmy slušně bruslily po celé utkání, aktivně napadaly v útočné třetině i poctivě bránily. Rozhodla větší zkušenost několika kralupských hráčů se hrou „na velké“ a náskok vytvořený v první třetině. Utkání tak nakonec vyšlo vítězně pro Kralupy v poměru 7:3.

Ještě bych dodal, že i když rozhodčí poctivě všechno pískali, tak faul byl jeden (a to spíš omylem) a offsidů méně než 10. Na hráče, z nichž většina „na velké“ hrála jen jednou či dvakrát celkem slušný výkon.

I když výsledek nebyl tentokrát až tak důležitý, tak pocit vítězství se „nikdy neomrzí“ a kralupští si to tentokrát mohli vychutnat včetně vítězného kolečka. Nezbývá jim než přát, aby tuhle příležitost měli hojně i v budoucnosti.

Příští víkend 4.3. – 5.3.2017 nás čeká prestižní turnaj v Ostrově. Na kvalitně obsazeném turnaji, kterého se zúčastní 13 týmů, nás čeká například souboj s Piráty Chomutov nebo se Slovanem Bratislava. Moc se těšíme!

 
 
 
Ohlasy

 
 

Jakub Kaprál:
První třetina se našemu týmu velmi povedla. Výborné bruslení, napadání soupeře po celém hřišti a nasazení jsme doplnili i proměňováním šancí.  Po perfektním výkonu jsme první část vyhráli 5:1! Ve druhé a třetí třetině naši hráči mírně polevili v bruslení a hra se vyrovnala. Roli sehrálo i to, že nám začaly docházet síly. Bruslení po celém hřišti, navíc proti kvalitnímu soupeři, je oproti minihokeji obrovský rozdíl. Výhra nad Spartou potěší a klukům vlije novou chuť a potřebné sebevědomí do další práce.  Doufám, že kvalitní výkony budou pokračovat!

Aktuální články
Krajská ligy mužů byla rozlosována

Krajská liga mužů – základní část Skupina ZÁPAD:         ...

 
Dorost končí první část přípravy

V rámci posledního víkendu první části letní přípravy, vyjeli dorostenci na víkendové soustředění do Poděbrad.

 
V Neratovicích vyztužil obranu dorostu David Sklenička

David Sklenička je v plné přípravě na novou sezónu KHL, v rámci přípravy absolvoval ve čtvrtek 18.6.2020 trénink s kralupskými dorostenci...

 
Kralupský trenérský tým (opět) posiluje – přichází osobnost s velmi bohatými hokejovými zkušenostmi
 
Příprava mladších žáků v plném proudu
 
Muž ošlehaný zámořským hokejem vede kralupské juniory
 
Aleš Drozda hodnotí první část přípravy dorostu
 
Letní příprava - 11. května začínají společné tréninky jednotlivých kategorií
 
Letní příprava
 
Realizační týmy 2020/2021
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS