Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
17. kolo | Neděle 25.02.2018 | Zimní stadion Kralupy
 

HK Kralupy nad Vltavou - SK Horácká Slávia Třebíč

5:2

2:1, 2:0, 1:1

Branky a nahrávky: 12. Danov (Bradáček), 19. Bradáček (Danov, Škrdlant), 39. Škrdlant (Bradáček, Danov), 40. Binko (Danov), 59. Škrdlant - 5. Pavelka (Svoboda Karel), 59. Pacal (Svoboda Karel). Vyloučení: 3:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0.

Diváci: 43

HK Kralupy nad Vltavou: Ondrík, (Habart) - Kučera, Drozda, Chalupecký, Helebrant, Střeštík Richtr, Danov, Hes, Pospíšil, Klíma, Štibran, Němec, Teuber, Bradáček, Šiška, Škrdlant, Binko.

SK Horácká Slávia Třebíč: Dobrovolný (Kružík) - Škrdlová, Viskot, Svoboda, Marek, Vlk, Mojdl, Vedral, Pavelka, Nejedlý, Pacal, Svoboda Dominik.

 
 
 
Ohlasy

Lukáš Majer - HK Kralupy nad Vltavou: Odehráli jsme velice těžké utkání, Třebíč byla nebezpečná po celých 60 minut. Vstup do utkání nám příliš nevyšel, působili jsme ospalím dojmem a po zásluze jsme prohrávali. Někdy od poloviny první třetiny se hra varovnala a nám se povedlo i gólově otočit skóre. Utkání rozhodl závěr druhé třetiny, kdy z věcí, kterým jsme se věnovali na tréninku, padly dvě branky, za což jsme hrozně rádi. Ve třetí části ton byla spíše taktická bitva, soupeř čekal na naše chyby, my jsme bohužel nevyzrálostí jednu udělali, ale naštěstí v power-play zápas pojistili. Vítězství nad organizovaným soupeřem si ceníme.   

 
 

Radek Novák - SK Horácká Slavia Třebíč: Do utkání jsme z důvodu nemoci, zranění a lyžařských výcviků nastoupili s 11 hráči v poli. Brankově jsme utkání rozjeli pěknou tečí Pavelky my. Do konce první třetiny jsme však vedení ztratili. Ve druhé třetině jsme dvakrát inkasovali po našich chybách. O konečný výsledek jsme se sportovně rvali celou třetí třetinu. Pacal vstřelil branku pěknou střelou po ledě. Škoda neproměněného samostatného nájezdu Karla Svobody. Závěrečnou dlouhou power-play jsme brankově nezužitkovali, naopak branka padla do naši prázdné branky. I přes prohru si hráči zaslouží pochvalu za bojovnost.

Pojď hrát hokej
Portál HK Kralupy backloop logo 
Aktuální články
Kanonáda dorostu proti Děčínu

Kdo dnes přišel na zimní stadion na zápas dorostu nelitoval.Mladíci od první minuty ovládli hokejové pole a po smršti gólů v první...

 
Střelci starších žáků se trápili

 
Mladší žáci porazili vysoko HC Lev Slaný

V sobotu jsme přivítali na domácím ledě HC Lev Slaný, které jsme v poprvé porazili 10:8. Oproti minulému utkáni jsme zlepšili pohyb a na...

 
Mladší žáci "B" očima trenéra Jakuba Kaprála
 
Pozvánka na seminář pro rodiče a trenéry
 
Dorost dnes neměl svůj den
 
První svazový turnaj 2. třídy
 
Z Poděbrad bez bodu.
 
První domácí svazový turnaj 3. tříd
 
Těžký víkend Starších žáků přinesl jedno vítězství
 
Utkání
Muži | Neděle 21.10.2018, 17:00
6. kolo
0:1
HC Rakovník - HK Kralupy
 
Junioři | Neděle 14.10.2018, 09:45
9. kolo
8:0
HK Kralupy - HC Zbraslav
 
Dorost | Neděle 21.10.2018, 10:15
11. kolo
7:3
HK Kralupy - HC Děčín
 
Starší žáci | Sobota 20.10.2018, 12:45
7. kolo
3:5
HK Kralupy - HK LEV Slaný
 
Mladší žáci | Sobota 20.10.2018, 10:45
7. kolo
HK Kralupy - HK LEV Slaný
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.