Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
18. kolo | Pátek 09.03.2018, 19:00 | Zimní stadion Chotěboř
 

HC Chotěboř - HK Kralupy nad Vltavou

0:3

0:1, 0:2, 0:0

Branky a nahrávky: 9.Bradáček (Němec), 24.Šiška (Němec), 28.Pospíšil (Hájek)

HC Chotěboř: Rulf (Juřicová) - Zikl, Marek, Spilka, Slanař, Petržílek, Kopecký, Pleskač, Hospodka, Marek, Kováč, Juřica, Kříšťan, Březina, Málek.

HK Kralupy nad Vltavou: Habart (Ondrík) - Kučera, Smažík, Hes, Drozda, Chalupecký, Helebrant, Hájek, Střeštík, Richtr, Pospíšil, Štibran, Němec, Teuber, Bradáček, Šiška, Škrdlant, Binko.

 
 
 
Ohlasy

 
 

Lukáš Majer (HK Kralupy nad Vltavou): Z mého pohledu dnes rozhodl začátek utkání. Soupeř měl zkraje zápasu dvě tři gólové šance, které kdyby proměnil, tak by se pravděpodobně hra vyvíjela jiným směrem. Nám se tento úvodní nápor Chotěboře podařilo ustát a od branky na 0:1 jsme přebrali iniciativu. Od druhé třetiny jsme byli lepším týmem a po zásluze jsme byli odměněni i brankově. Velmi důležité bylo ubráněné oslabení 3na5 v závěru druhé části. V poslední třetině si tým již výhru zkušeně pohlídal. Jednalo se o poměrně rychlý zápas, na velkém a širokém hřišti tady v Chotěboři není jednoduché hrát, o to víc si ceníme shout-outu na naší straně.

Pojď hrát hokej
Portál HK Kralupy backloop logo 
Aktuální články
Kanonáda dorostu proti Děčínu

Kdo dnes přišel na zimní stadion na zápas dorostu nelitoval.Mladíci od první minuty ovládli hokejové pole a po smršti gólů v první...

 
Střelci starších žáků se trápili

 
Mladší žáci porazili vysoko HC Lev Slaný

V sobotu jsme přivítali na domácím ledě HC Lev Slaný, které jsme v poprvé porazili 10:8. Oproti minulému utkáni jsme zlepšili pohyb a na...

 
Mladší žáci "B" očima trenéra Jakuba Kaprála
 
Pozvánka na seminář pro rodiče a trenéry
 
Dorost dnes neměl svůj den
 
První svazový turnaj 2. třídy
 
Z Poděbrad bez bodu.
 
První domácí svazový turnaj 3. tříd
 
Těžký víkend Starších žáků přinesl jedno vítězství
 
Utkání
Muži | Neděle 21.10.2018, 17:00
6. kolo
0:1
HC Rakovník - HK Kralupy
 
Junioři | Neděle 14.10.2018, 09:45
9. kolo
8:0
HK Kralupy - HC Zbraslav
 
Dorost | Neděle 21.10.2018, 10:15
11. kolo
7:3
HK Kralupy - HC Děčín
 
Starší žáci | Sobota 20.10.2018, 12:45
7. kolo
3:5
HK Kralupy - HK LEV Slaný
 
Mladší žáci | Sobota 20.10.2018, 10:45
7. kolo
HK Kralupy - HK LEV Slaný
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.