Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
19. kolo | Sobota 10.03.2018, 17:00 | Zimní stadion Pěšinky
 

HC Světlá nad Sázavou - HK Kralupy nad Vltavou

2:5

1:2, 1:2, 0:1

Branky a nahrávky: 6.Kratochvíl T.(Vaněk, Kalenský), 24.Pokorný (Hart) - 3.Němec, 11.Teuber (Hájek, Štibran), 39.Richtr (Smažík, Štibran), 40.Danov, 60.Danov (Střeštík)

Diváci: 52

HC Světlá nad Sázavou: Dundáček (Francuch) - Trupl, Lacina, Švec, Hart, Vaněk, Souček, Kratochvíl T., Kalenský, Pešek, Pokorný, Kratochvíl J., Brož, Beránek, Přibyl.

HK Kralupy nad Vltavou: Ondrík (Habart) - Kučera, Smažík, Hes, Drozda, Chalupecký, Helebrant, Hájek, Střeštík, Richtr, Danov, Štibran, Němec, Teuber, Bradáček, Šiška, Škrdlant, Binko.

 
 
 
Ohlasy

 
 

Lukáš Majer (HK Kralupy nad Vltavou): Druhý zápas ve dvou dnech byl na nás v úvodu utkání znát. Téměř polovinu zápasu jsme se nemohli dostat do pořádného tempa, i přesto jsme drželi vyrovnaný stav. S polovinou utkání se nám povedlo dostat více do zápasu a domácí přehrávat. Do varu nás dostaly přesilové hry a díky tomuto tlaku se v závěru třetiny povedlo dvakrát skórovat. Byly to takového góly, jak to říct, odměna za poctivou práci. V poslední třetině jsme měli několik šancí na to rozhodnout a zápas pátým gólem ukončit. To se bohužel díky naší mizerné produktivitě nestalo a soupeř ještě v závěru vycítil šanci. V závěru jsme ukázali velkou bojovnost a charakter mužstva v oslabeních. Od poloviny zápasu bylo těžké nás porazit, z týmu sršel elán, chuť a bojovnost, to vše ve spojení s organizovanou hrou, díky čemuž jsme odvezly tři body.  

Pojď hrát hokej
Portál HK Kralupy backloop logo 
Portál HK Kralupy backloop logo 
Aktuální články
Kralupy slaví! Od nové sezony přeci jen budou hrát krajskou ligu

Senzace, bomba, paráda! Hokejové Kralupy se mohou radovat, i přes neúspěšnou nedávnou baráž se u Vltavy bude hrát krajská liga. Jeden...

 
Starší kategorie HK si zatrénují pod hvězdným Maslákem

Kralupy – Zajímavé zpestření přípravy na novou hokejovou sezonu budou mít k dispozici starší žáci a junioři z našeho klubu ve...

 
Letní pohodové tréninky při víkendových večerech po 2 letech zpět

Od roku 2016, kdy HK Kralupy opustil tehdejší sportovní manažer Michal Broš, se na nějaký čas přestaly organizovat víkendové letní...

 
Sezona 2018/2019 - podrobné info
 
4. třída - Italská cesta
 
2. třída má za sebou poslední turnaj sezony
 
Hokejová sezona 2017/2018 bude ukončena v sobotu 14. dubna
 
Starší dorost s lídrem z Jablonce dřel, přesto padl a přerušil sérii výher
 
Kralupy TV zavzpomínala na Nagano. Takto se slavilo v Kralupech, i díky Procházkovi!
 
Ohlédnutí za sezonou A-týmu. Slibný start, smutný závěr
 
Utkání
Muži | Neděle 11.03.2018
6. kolo
4:7
HK Kralupy - PZ Kladno
 
Starší dorost | Sobota 17.03.2018
21. kolo
2:4
HC Poděbrady - HK Kralupy
 
Mladší dorost | Sobota 24.03.2018
16. kolo
7:2
HK Kralupy - Kutná Hora
 
Starší žáci | Neděle 25.03.2018
33. kolo
7:1
HK Kralupy - SK Černošice
 
Mladší žáci | Neděle 25.03.2018
32. kolo
3:6
HK Kralupy - SK Černošice
 
4. třída | Neděle 08.04.2018
Pinzolo
3:2
HK Kralupy - EHC Klostersee
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.