Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
Portál HK Kralupy backloop logo 
19. kolo | Sobota 10.03.2018, 17:00 | Zimní stadion Pěšinky
 

HC Světlá nad Sázavou - HK Kralupy nad Vltavou

2:5

1:2, 1:2, 0:1

Branky a nahrávky: 6.Kratochvíl T.(Vaněk, Kalenský), 24.Pokorný (Hart) - 3.Němec, 11.Teuber (Hájek, Štibran), 39.Richtr (Smažík, Štibran), 40.Danov, 60.Danov (Střeštík)

Diváci: 52

HC Světlá nad Sázavou: Dundáček (Francuch) - Trupl, Lacina, Švec, Hart, Vaněk, Souček, Kratochvíl T., Kalenský, Pešek, Pokorný, Kratochvíl J., Brož, Beránek, Přibyl.

HK Kralupy nad Vltavou: Ondrík (Habart) - Kučera, Smažík, Hes, Drozda, Chalupecký, Helebrant, Hájek, Střeštík, Richtr, Danov, Štibran, Němec, Teuber, Bradáček, Šiška, Škrdlant, Binko.

 
 
 
Ohlasy

 
 

Lukáš Majer (HK Kralupy nad Vltavou): Druhý zápas ve dvou dnech byl na nás v úvodu utkání znát. Téměř polovinu zápasu jsme se nemohli dostat do pořádného tempa, i přesto jsme drželi vyrovnaný stav. S polovinou utkání se nám povedlo dostat více do zápasu a domácí přehrávat. Do varu nás dostaly přesilové hry a díky tomuto tlaku se v závěru třetiny povedlo dvakrát skórovat. Byly to takového góly, jak to říct, odměna za poctivou práci. V poslední třetině jsme měli několik šancí na to rozhodnout a zápas pátým gólem ukončit. To se bohužel díky naší mizerné produktivitě nestalo a soupeř ještě v závěru vycítil šanci. V závěru jsme ukázali velkou bojovnost a charakter mužstva v oslabeních. Od poloviny zápasu bylo těžké nás porazit, z týmu sršel elán, chuť a bojovnost, to vše ve spojení s organizovanou hrou, díky čemuž jsme odvezly tři body.  

Aktuální články
Rozhovor s reprezentantem ČR na MS v Bandy hokeji a zároveň hráčem A-týmu HKK - Lukášem Turzou

Lukáš je hráč A-týmu HKK a v tuto chvíli se nachází na MS ve Švédsku, kde reprezentuje ČR v Bandy hokeji. A co nám prozradil?

 
Dorost veze výhru z Varnsdorfu!

dnes si dorostenci spravili chuť nad tradičním soupeřem z Varnsdorfu a napravili porážku z minulého víkendu  v České Lípě. Od...

 
Dorost v neděli nestačil na Českou Lípu

Proti sobotnímu utkání si trenér dorostu připadal, že vede úplně jiný tým  a hráči po dvou výhrách zapomněli co je ctilo v...

 
Vítězný víkend Starších žáků
 
Kanonáda dorostenců!
 
Juniorka zvládla silného soupeře v závěru!
 
Letňany ukončily sérii výher Starších žáků
 
Tomáš Krčmář hodnotí dosavadní výkony svých svěřenců
 
Starší žáci znovu neporažení!
 
Novoroční výhra nad rivalem
 
Utkání
Muži | Sobota 19.01.2019
18. kolo
SK Černošice - HK Kralupy
 
Junioři | Sobota 19.01.2019, 18:00
HK Kralupy nad Vltavou - Slovan Ústí nad Labem
4:9 ()
 
Dorost | Neděle 20.01.2019, 12:30
23. kolo
0:4
HC Vandsdorf - HK Kralupy
 
Starší žáci | Sobota 12.01.2019, 19:00
18. kolo
1:9
HC Kobra - HK Kralupy
 
Mladší žáci | Neděle 20.01.2019, 10:10
20. kolo
2:6
HK Kralupy - Velké Popovice
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.