Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
19. kolo | Sobota 10.03.2018, 17:00 | Zimní stadion Pěšinky
 

HC Světlá nad Sázavou - HK Kralupy nad Vltavou

2:5

1:2, 1:2, 0:1

Branky a nahrávky: 6.Kratochvíl T.(Vaněk, Kalenský), 24.Pokorný (Hart) - 3.Němec, 11.Teuber (Hájek, Štibran), 39.Richtr (Smažík, Štibran), 40.Danov, 60.Danov (Střeštík)

Diváci: 52

HC Světlá nad Sázavou: Dundáček (Francuch) - Trupl, Lacina, Švec, Hart, Vaněk, Souček, Kratochvíl T., Kalenský, Pešek, Pokorný, Kratochvíl J., Brož, Beránek, Přibyl.

HK Kralupy nad Vltavou: Ondrík (Habart) - Kučera, Smažík, Hes, Drozda, Chalupecký, Helebrant, Hájek, Střeštík, Richtr, Danov, Štibran, Němec, Teuber, Bradáček, Šiška, Škrdlant, Binko.

 
 
 
Ohlasy

 
 

Lukáš Majer (HK Kralupy nad Vltavou): Druhý zápas ve dvou dnech byl na nás v úvodu utkání znát. Téměř polovinu zápasu jsme se nemohli dostat do pořádného tempa, i přesto jsme drželi vyrovnaný stav. S polovinou utkání se nám povedlo dostat více do zápasu a domácí přehrávat. Do varu nás dostaly přesilové hry a díky tomuto tlaku se v závěru třetiny povedlo dvakrát skórovat. Byly to takového góly, jak to říct, odměna za poctivou práci. V poslední třetině jsme měli několik šancí na to rozhodnout a zápas pátým gólem ukončit. To se bohužel díky naší mizerné produktivitě nestalo a soupeř ještě v závěru vycítil šanci. V závěru jsme ukázali velkou bojovnost a charakter mužstva v oslabeních. Od poloviny zápasu bylo těžké nás porazit, z týmu sršel elán, chuť a bojovnost, to vše ve spojení s organizovanou hrou, díky čemuž jsme odvezly tři body.  

Pojď hrát hokej
Portál HK Kralupy backloop logo 
Aktuální články
Kanonáda dorostu proti Děčínu

Kdo dnes přišel na zimní stadion na zápas dorostu nelitoval.Mladíci od první minuty ovládli hokejové pole a po smršti gólů v první...

 
Střelci starších žáků se trápili

 
Mladší žáci porazili vysoko HC Lev Slaný

V sobotu jsme přivítali na domácím ledě HC Lev Slaný, které jsme v poprvé porazili 10:8. Oproti minulému utkáni jsme zlepšili pohyb a na...

 
Mladší žáci "B" očima trenéra Jakuba Kaprála
 
Pozvánka na seminář pro rodiče a trenéry
 
Dorost dnes neměl svůj den
 
První svazový turnaj 2. třídy
 
Z Poděbrad bez bodu.
 
První domácí svazový turnaj 3. tříd
 
Těžký víkend Starších žáků přinesl jedno vítězství
 
Utkání
Muži | Neděle 21.10.2018, 17:00
6. kolo
0:1
HC Rakovník - HK Kralupy
 
Junioři | Neděle 14.10.2018, 09:45
9. kolo
8:0
HK Kralupy - HC Zbraslav
 
Dorost | Neděle 21.10.2018, 10:15
11. kolo
7:3
HK Kralupy - HC Děčín
 
Starší žáci | Sobota 20.10.2018, 12:45
7. kolo
3:5
HK Kralupy - HK LEV Slaný
 
Mladší žáci | Sobota 20.10.2018, 10:45
7. kolo
HK Kralupy - HK LEV Slaný
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.