Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Starší dorost s lídrem z Jablonce dřel, přesto padl a přerušil sérii výher

16.03.2018 | HK Kralupy

Kralupy - Poslední domácí utkání v RLSD skupině o baráž do extraligy sehráli starší dorostenci HK Kralupy. Na svém ledě přivítali tým HC Vlci Jablonec, který v sezoně prohrál jedinkrát a zaslouženě si od příštího týdne zahraje kvalifikaci o postup. Utkání nabídlo po pomalejším začátku atraktivní podívanou, ve které kralupský celek nenašel klíč k brance hostí a se ctí prohrál 0:3. Starší dorost dokončí sezonu již v sobotu, kdy se od 17:00 hodin představí na horké půdě Poděbrad.

Pátek 16.03.2018, 17:45 | Zimní stadion Kralupy nad Vltavou
 

HK Kralupy nad Vltavou - TJ HC Jablonec nad Nisou

0:3

0:1, 0:1, 0:1

Branky a nahrávky: 18.Šíp (Vlad), 37.Benda (Mocek, Šíp), 46.Šíp (Mocek)

Diváci: 55

HK Kralupy nad Vltavou: Habart (41.Ondrík) - Kučera, Smažík, Hes A., Drozda, Chalupecký "C", Helebrant, Hájek, Střeštík, Richtr, Pospíšil, Štibran, Němec, Teuber, Bradáček, Šiška, Škrdlant, Binko.

TJ HC Jablonec nad Nisou: Vích - Havlíček, Kačo, Mojžíšek, Pilek, Vlad, Zeman, Benda, Daněk, Hlister, Hornická, Koula, Litera, Mocek, Šíp, Šťovíček, Virág.

 
 
 
Ohlasy

Lukáš Majer (HK Kralupy nad Vltavou): Odehráli jsme nesmírně těžký zápas. Během týdne nám odpadli tři hráči základního kádru, v první třetině dostal trest do konce Martin Škrdlant a do toho se v závěru zranil Vojta Richtr. I přes tyto všechny fakta jsme dnes byli lepším mužstvem než hosté, paradoxně jsme Jablonec poprvé v sezóně přehráli, ale chyběla tomu zkušenost a vyzrálost v koncovce. Poměrně střel je sice 37:16 pro nás, ale na to se to nehraje. Nemám rád slovo štěstí, ale asi i to tomu dnes chybělo. Na druhou stranu příležitostí mu jít naproti jsme měli dost a v některých momentech nám prostě chyběl větší drive. I přesto nelze hráčům nic moc vytknout, kolega jim v kabině poděkoval a tak to prostě má být. To, že jsme soupeře ze šesti vzájemných utkání v sezóně ani jednou neporazili, není chyba hráčů ani brankářů. Je to chyba moje, protože jsem mužstvo nedokázal na Jablonec kvalitně lépe připravit, tak aby vyhrálo. Na této úrovni, se dá zápas takticky vyhrát a pokud trenér nenajde šestkrát recept na jednoho soupeře, bez ohledu na to, že je to jasně nejlepší tým soutěže, není to chyba hráčů, nýbrž jeho, za což bych se chtěl klukům omluvit.

 
 

Pojď hrát hokej
Portál HK Kralupy backloop logo 
Aktuální články
Pozvánka na víkendové domácí zápasy

Přijďte podpořit domácí borce! Každý kdo přijde je pro hráče hnací silou do dalších bojů a lepších výsledků. Těšíme se na Vás...

 
Vydařený domácí turnaj 4T

4T mají za sebou víkendový turnaj

 
Pozvánka na turnaj "100letí"

Přijďte podpořit Kralupské Vydry na turnaj "100letí"

 
V Příbrami rozhodla první třetina!
 
Vítězná série Starších žáků nekončí!
 
Dorost si připsal vítězství
 
Rozhovor s 3-brankovým střelcem Markem Němcem
 
Pozvánka na seminář pro rodiče a trenéry
 
Veledůležité 3 body!
 
Juniorka porazila Klatovy!
 
Utkání
Muži | Sobota 08.12.2018
13. kolo
4:1
HC Příbram - HK Kralupy
 
Junioři | Neděle 09.12.2018, 12:15
Slovan Ústí nad Labem - HK Kralupy nad Vltavou
4:0 ()
 
Dorost | Sobota 08.12.2018, 17:45
17. kolo
2:1
HK Kralupy - HC Česká Lípa
 
Starší žáci | Sobota 08.12.2018, 12:00
13. kolo
4:5
HC Vlašim - HK Kralupy
 
Mladší žáci | Sobota 08.12.2018, 10:00
13. kolo
HC Vlašim - HK Kralupy
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.