Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Starší dorost s lídrem z Jablonce dřel, přesto padl a přerušil sérii výher

16.03.2018 | HK Kralupy

Kralupy - Poslední domácí utkání v RLSD skupině o baráž do extraligy sehráli starší dorostenci HK Kralupy. Na svém ledě přivítali tým HC Vlci Jablonec, který v sezoně prohrál jedinkrát a zaslouženě si od příštího týdne zahraje kvalifikaci o postup. Utkání nabídlo po pomalejším začátku atraktivní podívanou, ve které kralupský celek nenašel klíč k brance hostí a se ctí prohrál 0:3. Starší dorost dokončí sezonu již v sobotu, kdy se od 17:00 hodin představí na horké půdě Poděbrad.

Pátek 16.03.2018, 17:45 | Zimní stadion Kralupy nad Vltavou
 

HK Kralupy nad Vltavou - TJ HC Jablonec nad Nisou

0:3

0:1, 0:1, 0:1

Branky a nahrávky: 18.Šíp (Vlad), 37.Benda (Mocek, Šíp), 46.Šíp (Mocek)

Diváci: 55

HK Kralupy nad Vltavou: Habart (41.Ondrík) - Kučera, Smažík, Hes A., Drozda, Chalupecký "C", Helebrant, Hájek, Střeštík, Richtr, Pospíšil, Štibran, Němec, Teuber, Bradáček, Šiška, Škrdlant, Binko.

TJ HC Jablonec nad Nisou: Vích - Havlíček, Kačo, Mojžíšek, Pilek, Vlad, Zeman, Benda, Daněk, Hlister, Hornická, Koula, Litera, Mocek, Šíp, Šťovíček, Virág.

 
 
 
Ohlasy

Lukáš Majer (HK Kralupy nad Vltavou): Odehráli jsme nesmírně těžký zápas. Během týdne nám odpadli tři hráči základního kádru, v první třetině dostal trest do konce Martin Škrdlant a do toho se v závěru zranil Vojta Richtr. I přes tyto všechny fakta jsme dnes byli lepším mužstvem než hosté, paradoxně jsme Jablonec poprvé v sezóně přehráli, ale chyběla tomu zkušenost a vyzrálost v koncovce. Poměrně střel je sice 37:16 pro nás, ale na to se to nehraje. Nemám rád slovo štěstí, ale asi i to tomu dnes chybělo. Na druhou stranu příležitostí mu jít naproti jsme měli dost a v některých momentech nám prostě chyběl větší drive. I přesto nelze hráčům nic moc vytknout, kolega jim v kabině poděkoval a tak to prostě má být. To, že jsme soupeře ze šesti vzájemných utkání v sezóně ani jednou neporazili, není chyba hráčů ani brankářů. Je to chyba moje, protože jsem mužstvo nedokázal na Jablonec kvalitně lépe připravit, tak aby vyhrálo. Na této úrovni, se dá zápas takticky vyhrát a pokud trenér nenajde šestkrát recept na jednoho soupeře, bez ohledu na to, že je to jasně nejlepší tým soutěže, není to chyba hráčů, nýbrž jeho, za což bych se chtěl klukům omluvit.

 
 

Aktuální články
Dorost díky odhodlání a vůli zvítezil v České Lípě

Dorost zarazil vítěznou jízdu České Lípy!

 
Frýdlant překvapil Kralupské dorostence

Frýdlant překonal kralupský dorost

 
Výhra A-týmu na závěr

A- tým si na poslední zápas sezóny vyrazil na led Neratovic. I s podporou fanoušků si odvezl skalp Buldoků, kde 4 góly zápasu vsítil Jakub...

 
Výhra dorostu nad Rouen Dragons
 
Poděkování od A-týmu
 
Kurz trenér licence C
 
Hořký konec na domácím ledě!
 
Dorost vítězí na domácím ledě!
 
Nedělní zápas Dorostu na horách
 
domácí zápas Dorostu vyzněl pro Kralupské barvy
 
Utkání
Muži | Sobota 16.02.2019
22. kolo
4:6
HC Buldoci - HK Kralupy
 
Junioři | Sobota 16.02.2019, 18:00
31. kolo
7:5
HK Kralupy - HC Klatovy
 
Dorost | Neděle 17.02.2019, 14:45
28. kolo
2:3
HC Česká Lípa - HK Kralupy
 
Starší žáci | Neděle 10.02.2019, 12:30
22. kolo
HK Kralupy - HC Vlašim
 
Mladší žáci | Sobota 16.02.2019, 11:00
23. kolo
7:9
HC Poděbrady - HK Kralupy
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.