Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

A- tým porazil Easy Flyers Králův Dvůr. A přeskočil v tabulce tým z Neratovic a právě Králův Dvůr!

HK Kralupy nad Vltavou - Easy Flyers Králův Dvůr

6:3

0:0, 2:3, 4:0
Komentář

Po derby na náš led zavítal Králův Dvůr. Tým, který měl před utkáním jen o dva body více než my. Věřili jsme, že se nám konečně povede na domácím ledě urvat všechny tři body. Do utkání jsme vstoupili v poměrně značně obměněné sestavě oproti utkáním s Neratovicemi. V našem týmu tentokrát chyběli obránci Prášek a Kulhavý a útočník Háva. Místo nich si odbyl letošní premiéru Robin Student a především – dlouho očekávaný comeback ke své bohaté kariéře uskutečnil Josef Zajíc! Dušan Sikela už tedy není nejstarším
hráčem v týmu… 
V první třetině diváci viděli více šancí na vstřelení branky před naším brankářem Exnerem. Kralupští působili ospale a týmu se nedařilo vzpamatovat. Třetina naštěstí skončila bez branek.
V prostřední části se diváci nenudili. Ve 21. minutě potrestal vyloučení Zajíce hostující Piovarči, čerstvá posila z druholigových Řisut, a hosté vedli 0:1. Netrvalo dlouho a skóre se měnilo podruhé. V mele před brankovištěm zvýšil na 0:2 aktivní Kolenatý. V polovině utkání byl Králův Dvůr třikrát za sebou vyloučen. Ve dvojnásobné početní převaze vypálil Řehák těsně vedle branky a Jakub Kaprál dorazil kotouč za brankáře Černého – 1:2! Pokračující přesilová hra se stejné formaci podařila využít přesně podle sehraného vzorce. Kotouč putoval po ose Kaprál-Řehák-Bunda, poslední jmenovaný ještě gólmana neprostřelil, ale Kuba Šarše pohotovou dorážkou vyrovnal na 2:2! Tímto jsme se dostali zpět do zápasu a naše hra se výrazně změnila. Bohužel v závěru třetiny Piovarči orazítkoval tyč a puk nešťastně trefil našeho obránce, který si dal vlastní gól. Po druhé části hosté vedli 2:3.
Třetí dějství tohoto utkání se stalo naším výsledkově nejlepším v celé sezóně! S vědomím, že potřebujeme nutně získat tři body jsme nastoupili na led. V sestavě už chyběl zraněný Roubal, do obrany se přesunul Řehák a v první formaci ho vystřídal Davídek. Ve 44. minutě
se až před Černého dostal Student a předložil kotouč před prázdnou branku Baladovi, který znovu vyrovnal stav – 3:3! Za další tři minuty se prosmýkl podél mantinelu Šarše a poslal ideální přihrávku Davídkovi, který tečoval kotouč pod horní tyč Králova Dvora – 4:3! Soupeř následně několikrát zahrozil a Jirka Exner musel vytáhnout nejtěžší zákrok večera! Naštěstí naše vedení udržel! V 52. minutě zafungovala spolupráce první formace z loňské sezóny. Jakub Kaprál rozehrál kotouč z vlastní třetiny na rozjetého Pepu Kučeru, který posunul do brejku Ondru Davídka a ten chladnokrevně překonal brankáře hostů! Dostáváme se do dvoubrankového vedení! Pozbytek času už jsme utkání měli jasně pod kontrolou, a když chytrou střelu Pepy Zajíce dorazil znovu Ondra Balada, tak už o našem vítězství nebylo pochyb! Třetí třetinu jsme zvládli výtečně a vyhráli jsme ji poměrem 4:0!
Nezbývá než poděkovat našim věrným fanouškům, kteří dorazili na tribuny, i přesto že se ve stejném čase v Praze rozzářil Vánoční stromeček a věříme, že jste se bavili! Rozhodně to stálo za to!
Do konce kalendářního roku nás čeká těžký trojboj. V dalším kole zavítáme na led Příbrami, kterou vede bývalý ústecký hráč Ladislav Gengel, poté na domácí půdě přivítáme suveréna soutěže HK Čáslav a o Vánočním víkendu se pokusíme získat body ve Velkých Popovicích.

Těšíme se z vaší podpory a bojujeme dál!
(Jakub Kaprál)

Aktuální články
Černý víkend dorostu

O uplynulém víkendu sehrál dorost HK Kralupy dvě poslední utkání základní části soutěže

Starší žáci vyhráli v Letňanech

Starší žáci zvítězili na ledě Letců, po ospalém začátku soupeře přehráli a vezou výhru. Po šesti odehraných utkáních jim patří...

Redstone extraliga juniorů - Kralupy poráží Chrudim

Domácí dnes soupeři nedali šanci a po vynikající první třetině poráží HC Chrudim 7:3