Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Veledůležité 3 body!

03.12.2018 | Lenka Macáková

A- tým porazil Easy Flyers Králův Dvůr. A přeskočil v tabulce tým z Neratovic a právě Králův Dvůr!

12. kolo | Sobota 01.12.2018, 18:15
 

HK Kralupy nad Vltavou - Easy Flyers Králův Dvůr

6:3

0:0, 2:3, 4:0
Komentář
 
 
 

Po derby na náš led zavítal Králův Dvůr. Tým, který měl před utkáním jen o dva body více než my. Věřili jsme, že se nám konečně povede na domácím ledě urvat všechny tři body. Do utkání jsme vstoupili v poměrně značně obměněné sestavě oproti utkáním s Neratovicemi. V našem týmu tentokrát chyběli obránci Prášek a Kulhavý a útočník Háva. Místo nich si odbyl letošní premiéru Robin Student a především – dlouho očekávaný comeback ke své bohaté kariéře uskutečnil Josef Zajíc! Dušan Sikela už tedy není nejstarším
hráčem v týmu… 
V první třetině diváci viděli více šancí na vstřelení branky před naším brankářem Exnerem. Kralupští působili ospale a týmu se nedařilo vzpamatovat. Třetina naštěstí skončila bez branek.
V prostřední části se diváci nenudili. Ve 21. minutě potrestal vyloučení Zajíce hostující Piovarči, čerstvá posila z druholigových Řisut, a hosté vedli 0:1. Netrvalo dlouho a skóre se měnilo podruhé. V mele před brankovištěm zvýšil na 0:2 aktivní Kolenatý. V polovině utkání byl Králův Dvůr třikrát za sebou vyloučen. Ve dvojnásobné početní převaze vypálil Řehák těsně vedle branky a Jakub Kaprál dorazil kotouč za brankáře Černého – 1:2! Pokračující přesilová hra se stejné formaci podařila využít přesně podle sehraného vzorce. Kotouč putoval po ose Kaprál-Řehák-Bunda, poslední jmenovaný ještě gólmana neprostřelil, ale Kuba Šarše pohotovou dorážkou vyrovnal na 2:2! Tímto jsme se dostali zpět do zápasu a naše hra se výrazně změnila. Bohužel v závěru třetiny Piovarči orazítkoval tyč a puk nešťastně trefil našeho obránce, který si dal vlastní gól. Po druhé části hosté vedli 2:3.
Třetí dějství tohoto utkání se stalo naším výsledkově nejlepším v celé sezóně! S vědomím, že potřebujeme nutně získat tři body jsme nastoupili na led. V sestavě už chyběl zraněný Roubal, do obrany se přesunul Řehák a v první formaci ho vystřídal Davídek. Ve 44. minutě
se až před Černého dostal Student a předložil kotouč před prázdnou branku Baladovi, který znovu vyrovnal stav – 3:3! Za další tři minuty se prosmýkl podél mantinelu Šarše a poslal ideální přihrávku Davídkovi, který tečoval kotouč pod horní tyč Králova Dvora – 4:3! Soupeř následně několikrát zahrozil a Jirka Exner musel vytáhnout nejtěžší zákrok večera! Naštěstí naše vedení udržel! V 52. minutě zafungovala spolupráce první formace z loňské sezóny. Jakub Kaprál rozehrál kotouč z vlastní třetiny na rozjetého Pepu Kučeru, který posunul do brejku Ondru Davídka a ten chladnokrevně překonal brankáře hostů! Dostáváme se do dvoubrankového vedení! Pozbytek času už jsme utkání měli jasně pod kontrolou, a když chytrou střelu Pepy Zajíce dorazil znovu Ondra Balada, tak už o našem vítězství nebylo pochyb! Třetí třetinu jsme zvládli výtečně a vyhráli jsme ji poměrem 4:0!
Nezbývá než poděkovat našim věrným fanouškům, kteří dorazili na tribuny, i přesto že se ve stejném čase v Praze rozzářil Vánoční stromeček a věříme, že jste se bavili! Rozhodně to stálo za to!
Do konce kalendářního roku nás čeká těžký trojboj. V dalším kole zavítáme na led Příbrami, kterou vede bývalý ústecký hráč Ladislav Gengel, poté na domácí půdě přivítáme suveréna soutěže HK Čáslav a o Vánočním víkendu se pokusíme získat body ve Velkých Popovicích.

Těšíme se z vaší podpory a bojujeme dál!
(Jakub Kaprál)

Týden Hokeje

Aktuální články
Týden hokeje v Kralupech nad Vltavou

Přijďte ve středu 25. září 2019 v 16:00 hodin na zimní stadion  v Kralupech nad Vltavou na akci Týden hokeje!

 
Příprava Starších Žáků

Starší žáci zahájili přípravu kanonádou v Neratovicích.

 
Přípravná utkání MŽ a Dorostu

Přípravná utkání v plném proudu!

 
Junioři obsadili 3. místo na turnaji v Přerově
 
Přání do nové sezóny 2019/20
 
Hledáme posilu!
 
Hokejové prázdniny
 
Hodnocení sezóny 2018 - 2019 Juniorů
 
Pozvánka na Masarykův pohár
 
Dny Kralup 2019
 
Utkání
Muži | Sobota 16.02.2019
22. kolo
4:6
HC Buldoci - HK Kralupy
 
Junioři | Neděle 17.03.2019, 12:30
39. kolo
4:1
HK Kralupy - HC Energie
 
Dorost | Neděle 24.03.2019, 11:10
34. kolo
5:4
HK Kralupy - HC Česká Lípa
 
Starší žáci | Sobota 23.03.2019, 11:00
27. kolo
4:1
HC Benátky - HK Kralupy
 
Mladší žáci | Neděle 24.03.2019, 12:00
29. kolo
9:5
Velké Popovice - HK Kralupy
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.