Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

V Příbrami rozhodla první třetina!

09.12.2018 | Lenka Macáková

Po posledních dvou výhrách z Příbrami bez bodu.

13. kolo | Sobota 08.12.2018
 

HC Příbram - HK Kralupy nad Vltavou

4:1

3:0, 0:0, 1:1
Komentář
 
 
 

Do Příbrami jsme jeli po dvou utkáních, ve kterých se nám podařilo bodovat, ale favoritem byli rozhodně domácí. V prvním vzájemném měření sil v Kralupech Příbram vyhrála 3:8. Utkání pro nás bylo o to těžší, že nám chybělo hned několik členů základní sestavy. Absentovali defenzivní opory Sikela a Bunda, v útoku chyběly obě křídla z první formace Řehák a Kučera a také dva ze tří centrů – Borkovec a Zajíc (tentokrát pouze v roli kouče) a také Martin Pražienka. V brance tentokrát nastoupil Martin Kosina. Povzbudivou zprávou bylo to, že svou premiéru si v kralupském dresu odbyli bratři Petráčkové a to rovnou v první formaci!
Start do utkání lépe vyšel domácím, kterým se dařilo kombinovat v naší obranné třetině. Pevná defenziva jim nedovolovala větší příležitosti. V polovině první části se už domácí radovali. Při hře 4 na 4 se překvapivou střelou od mantinelu prosadil kapitán Kadič - 1:0. O dvě minuty později, v první přesilové hře, Kosina neudržel střelu od modré a Gengel už měl snadnou práci – 2:0. Hrozivou třetinu ze strany Kralup dokonal v další přesilovce Mácha – 3:0. Za zmínku stojí nařízené trestné střílení, které Ondra Davídek bohužel nezvládl.
Ve druhé třetině pokračoval podobný obraz hry. Soupeř byl často usazený v naší třetině, ale nedařilo se mu prosadit. Naopak našemu týmu chyběla větší přesnost v přechodu do útočné fáze. Kosina zlikvidoval několik brejků Příbrami a diváci se tak branky nedočkali.
V 54. minutě kotouč propadl zpoza branky až na modrou čáru k Práškovi, který propálil gólmana domácích. Hned v následujícím střídání jsme po závaru před brankou měli šanci na další snížení, ale nedokázali jsme puk dostat za brankovou čáru. V závěru utkání ještě soupeř využil další přesilovou hru a zvýšil na konečných 4:1.
Další body do tabulky se pokusíme získat příští týden. Čeká nás velmi těžké a zajímavé utkání. Na náš led dorazí lídr soutěže z Čáslavi!
Jakub Kaprál

Aktuální články
Pozvánka na Masarykův pohár

Patrik Husák, který získal extraligový titul v dresu HC Oceláři Třinec v sezóně 2018-2019 přiveze do Kralup Masarykův pohár!

 
Dny Kralup 2019

Zábava na Dnech Kralup

 
Hráči A - týmu si v letní přípravě zaskočili pro extraligový titul v Rink Bandy

Hráči Kralup přes letní přípravu nezahálí

 
Dny Kralup 2019 se blíží!
 
MŽ na prvním kempu v HTC Praha
 
HKK na Dnech Kralup 2019!
 
MŽ a Dorost zahajují letní přípravu
 
Trenérské obsazení kategorií pro sezónu 2019/2020
 
A - tým nezahálí!
 
Krásné Velikonoce
 
Utkání
Muži | Sobota 16.02.2019
22. kolo
4:6
HC Buldoci - HK Kralupy
 
Junioři | Neděle 17.03.2019, 12:30
39. kolo
4:1
HK Kralupy - HC Energie
 
Dorost | Neděle 24.03.2019, 11:10
34. kolo
5:4
HK Kralupy - HC Česká Lípa
 
Starší žáci | Sobota 23.03.2019, 11:00
27. kolo
4:1
HC Benátky - HK Kralupy
 
Mladší žáci | Neděle 24.03.2019, 12:00
29. kolo
9:5
Velké Popovice - HK Kralupy
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.