Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

V Příbrami rozhodla první třetina!

09.12.2018 | Lenka Macáková

Po posledních dvou výhrách z Příbrami bez bodu.

13. kolo | Sobota 08.12.2018
 

HC Příbram - HK Kralupy nad Vltavou

4:1

3:0, 0:0, 1:1
Komentář
 
 
 

Do Příbrami jsme jeli po dvou utkáních, ve kterých se nám podařilo bodovat, ale favoritem byli rozhodně domácí. V prvním vzájemném měření sil v Kralupech Příbram vyhrála 3:8. Utkání pro nás bylo o to těžší, že nám chybělo hned několik členů základní sestavy. Absentovali defenzivní opory Sikela a Bunda, v útoku chyběly obě křídla z první formace Řehák a Kučera a také dva ze tří centrů – Borkovec a Zajíc (tentokrát pouze v roli kouče) a také Martin Pražienka. V brance tentokrát nastoupil Martin Kosina. Povzbudivou zprávou bylo to, že svou premiéru si v kralupském dresu odbyli bratři Petráčkové a to rovnou v první formaci!
Start do utkání lépe vyšel domácím, kterým se dařilo kombinovat v naší obranné třetině. Pevná defenziva jim nedovolovala větší příležitosti. V polovině první části se už domácí radovali. Při hře 4 na 4 se překvapivou střelou od mantinelu prosadil kapitán Kadič - 1:0. O dvě minuty později, v první přesilové hře, Kosina neudržel střelu od modré a Gengel už měl snadnou práci – 2:0. Hrozivou třetinu ze strany Kralup dokonal v další přesilovce Mácha – 3:0. Za zmínku stojí nařízené trestné střílení, které Ondra Davídek bohužel nezvládl.
Ve druhé třetině pokračoval podobný obraz hry. Soupeř byl často usazený v naší třetině, ale nedařilo se mu prosadit. Naopak našemu týmu chyběla větší přesnost v přechodu do útočné fáze. Kosina zlikvidoval několik brejků Příbrami a diváci se tak branky nedočkali.
V 54. minutě kotouč propadl zpoza branky až na modrou čáru k Práškovi, který propálil gólmana domácích. Hned v následujícím střídání jsme po závaru před brankou měli šanci na další snížení, ale nedokázali jsme puk dostat za brankovou čáru. V závěru utkání ještě soupeř využil další přesilovou hru a zvýšil na konečných 4:1.
Další body do tabulky se pokusíme získat příští týden. Čeká nás velmi těžké a zajímavé utkání. Na náš led dorazí lídr soutěže z Čáslavi!
Jakub Kaprál

Aktuální články
Krajská ligy mužů byla rozlosována

Krajská liga mužů – základní část Skupina ZÁPAD:         ...

 
Dorost končí první část přípravy

V rámci posledního víkendu první části letní přípravy, vyjeli dorostenci na víkendové soustředění do Poděbrad.

 
V Neratovicích vyztužil obranu dorostu David Sklenička

David Sklenička je v plné přípravě na novou sezónu KHL, v rámci přípravy absolvoval ve čtvrtek 18.6.2020 trénink s kralupskými dorostenci...

 
Kralupský trenérský tým (opět) posiluje – přichází osobnost s velmi bohatými hokejovými zkušenostmi
 
Příprava mladších žáků v plném proudu
 
Muž ošlehaný zámořským hokejem vede kralupské juniory
 
Aleš Drozda hodnotí první část přípravy dorostu
 
Letní příprava - 11. května začínají společné tréninky jednotlivých kategorií
 
Letní příprava
 
Realizační týmy 2020/2021
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS