Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

A-tým získal 3 cenné body proti bruslařům z Mladé Boleslavi

29.01.2019 | Lenka Macáková

ZÁCHRANA JE NA DOSAH!

19. kolo | Sobota 26.01.2019, 18:15
 

HK Kralupy nad Vltavou - BK Mladá Boleslav

6:3

1:0, 2:3, 3:0

Branky a nahrávky Kralup:

4. Bunda (Hanžl)
22. Kaprál (Bunda, Řehák)
27. Řehák (Kaprál)
42. Hampl (Homolka)
50.Frey (Řehák)
59. Kaprál (Kučera)

HK Kralupy nad Vltavou: Exner (Milec) – Petráček T., Petráček V.; Bunda, Roubal; Sikela, Prášek; Helebrant – Řehák, Kaprál, Kučera; Homolka, Borkovec, Hampl; Davídek, Hanžl, Frey; Tůma.

BK Mladá Boleslav:

Komentář
 
 
 

V rámci 19. Kola KLM do Kralup dorazila rezerva extraligové Mladé Boleslavi. Soupeř měl z posledních utkání výbornou formu a tu hodlal potvrdit i na našem ledě.

Nemocemi a zraněními zdecimovaný tým Kralup byl zpočátku mírně zaskočený a první šance si vytvořila Boleslav. Naštěstí se nám úvodní střely hostů podařilo přečkat. Ve 4. minutě zničehonic překvapil z úhlu brankáře hostů navrátilec do sestavy DAVID BUNDA – 1:0! Tato branka nás uklidnila a začali jsme plnit pokyny koučů Pepy Zajíce a Jirky Exnera. Tlak Bruslařů polevil a hra se pomalu otáčela na stranu modrobílých. V polovině první třetiny předvedl
první skvělý zákrok Jirka Exner a vyškrábl kotouč, který už směřoval do prázdné branky, rukavicí. Důležitý moment proběhl souběžně se sirénou ohlašující konec první třetiny. Hostující Bartoš vysekl před brankou Davídkovi hůl z rukou a byl vyloučen. Kralupy čekala v úvodu druhé části první přesilová hra v utkání.

Na ledě se objevila první přesilovková formace, ale v počátku se jí vůbec nedařilo usadit se v útočné třetině. Na třetí pokus přesilovková kombinace konečně vyšla! David Bunda si parádně počkal a krásnou přihrávkou přes šířku kluziště našel volného JAKUBA KAPRÁLA, který kotouč poslal do prázdné klece mladoboleslavských – 2:0! Bohužel o dvě minuty později dostali hosté příležitost v podobě přesilové hry 5 na 3, kterou pár sekund před jejím koncem využili. Nejlepší střelec hostů Tregl tečoval kotouč mezi betony Exnera – 2:1. Ve 27. minutě Kaprál vystihl rozehrávku Boleslavi a v situaci 3 na 1 počkal na vhodný moment a připravil gólovou pozici pro OTU ŘEHÁKA – 3:1! Místo uklidnění se ovšem na naše hokejky dostalo uspokojení a soupeř se dostal zpět do zápasu. Během 64 sekund dvěma rychlými brankami srovnává na 3:3 a pracně vybojovaný náskok je pryč. Ve druhé dvacetiminutovce se už nic zajímavého nestalo a do šaten se šlo za nerozhodného stavu.

Do třetí třetiny vstoupily Kralupy odhodlaně získat cenné body do tabulky! Hned ve 42. minutě se střelou z mezikruží prosadil poprvé v kralupském dresu ONDRA HAMPL – 4:3! Poté následovala pasáž, ve které měli oba brankáři plno práce, ale byli bezchybní. Deset minut před koncem nám soupeř nabídl další přesilovou hru. Na ledě tentokrát zaúřadovala druhá formace a žolík MAREK FREY propálil brankáře Víchu – 5:3! Rozhodující moment přišel 5 minut před koncem utkání. Hostům jsme dali k dispozici další přesilovou hru 5 na 3. Největší šanci zlikvidoval Jirka Exner přesunem v brankovišti a další šance pokryla pevná defenziva kralupských! V čase 58:57 pěkně přihrál zpoza branky Kučera zadovkou na JAKUBA KAPRÁLA, který Víchu zmátl backhandovou kličkou a bylo hotovo – 6:3!

Důležité tři body do tabulky znamenají velkou naději na udržení soutěže bez povinností v baráži! Tři utkání před koncem máme na Neratovice náskok sedmi bodů a lehčí los! V dalším kole zavítáme na led Kolína, kde nás čekají nepříjemné Žabonosy. Nenechte si toto utkání ujít, protože můžeme získat jistotu setrvání v soutěži!

Jakub Kaprál

Aktuální články
Krajská ligy mužů byla rozlosována

Krajská liga mužů – základní část Skupina ZÁPAD:         ...

 
Dorost končí první část přípravy

V rámci posledního víkendu první části letní přípravy, vyjeli dorostenci na víkendové soustředění do Poděbrad.

 
V Neratovicích vyztužil obranu dorostu David Sklenička

David Sklenička je v plné přípravě na novou sezónu KHL, v rámci přípravy absolvoval ve čtvrtek 18.6.2020 trénink s kralupskými dorostenci...

 
Kralupský trenérský tým (opět) posiluje – přichází osobnost s velmi bohatými hokejovými zkušenostmi
 
Příprava mladších žáků v plném proudu
 
Muž ošlehaný zámořským hokejem vede kralupské juniory
 
Aleš Drozda hodnotí první část přípravy dorostu
 
Letní příprava - 11. května začínají společné tréninky jednotlivých kategorií
 
Letní příprava
 
Realizační týmy 2020/2021
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS