Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

A-tým získal 3 cenné body proti bruslařům z Mladé Boleslavi

29.01.2019 | Lenka Macáková

ZÁCHRANA JE NA DOSAH!

19. kolo | Sobota 26.01.2019, 18:15
 

HK Kralupy nad Vltavou - BK Mladá Boleslav

6:3

1:0, 2:3, 3:0

Branky a nahrávky Kralup:

4. Bunda (Hanžl)
22. Kaprál (Bunda, Řehák)
27. Řehák (Kaprál)
42. Hampl (Homolka)
50.Frey (Řehák)
59. Kaprál (Kučera)

HK Kralupy nad Vltavou: Exner (Milec) – Petráček T., Petráček V.; Bunda, Roubal; Sikela, Prášek; Helebrant – Řehák, Kaprál, Kučera; Homolka, Borkovec, Hampl; Davídek, Hanžl, Frey; Tůma.

BK Mladá Boleslav:

Komentář
 
 
 

V rámci 19. Kola KLM do Kralup dorazila rezerva extraligové Mladé Boleslavi. Soupeř měl z posledních utkání výbornou formu a tu hodlal potvrdit i na našem ledě.

Nemocemi a zraněními zdecimovaný tým Kralup byl zpočátku mírně zaskočený a první šance si vytvořila Boleslav. Naštěstí se nám úvodní střely hostů podařilo přečkat. Ve 4. minutě zničehonic překvapil z úhlu brankáře hostů navrátilec do sestavy DAVID BUNDA – 1:0! Tato branka nás uklidnila a začali jsme plnit pokyny koučů Pepy Zajíce a Jirky Exnera. Tlak Bruslařů polevil a hra se pomalu otáčela na stranu modrobílých. V polovině první třetiny předvedl
první skvělý zákrok Jirka Exner a vyškrábl kotouč, který už směřoval do prázdné branky, rukavicí. Důležitý moment proběhl souběžně se sirénou ohlašující konec první třetiny. Hostující Bartoš vysekl před brankou Davídkovi hůl z rukou a byl vyloučen. Kralupy čekala v úvodu druhé části první přesilová hra v utkání.

Na ledě se objevila první přesilovková formace, ale v počátku se jí vůbec nedařilo usadit se v útočné třetině. Na třetí pokus přesilovková kombinace konečně vyšla! David Bunda si parádně počkal a krásnou přihrávkou přes šířku kluziště našel volného JAKUBA KAPRÁLA, který kotouč poslal do prázdné klece mladoboleslavských – 2:0! Bohužel o dvě minuty později dostali hosté příležitost v podobě přesilové hry 5 na 3, kterou pár sekund před jejím koncem využili. Nejlepší střelec hostů Tregl tečoval kotouč mezi betony Exnera – 2:1. Ve 27. minutě Kaprál vystihl rozehrávku Boleslavi a v situaci 3 na 1 počkal na vhodný moment a připravil gólovou pozici pro OTU ŘEHÁKA – 3:1! Místo uklidnění se ovšem na naše hokejky dostalo uspokojení a soupeř se dostal zpět do zápasu. Během 64 sekund dvěma rychlými brankami srovnává na 3:3 a pracně vybojovaný náskok je pryč. Ve druhé dvacetiminutovce se už nic zajímavého nestalo a do šaten se šlo za nerozhodného stavu.

Do třetí třetiny vstoupily Kralupy odhodlaně získat cenné body do tabulky! Hned ve 42. minutě se střelou z mezikruží prosadil poprvé v kralupském dresu ONDRA HAMPL – 4:3! Poté následovala pasáž, ve které měli oba brankáři plno práce, ale byli bezchybní. Deset minut před koncem nám soupeř nabídl další přesilovou hru. Na ledě tentokrát zaúřadovala druhá formace a žolík MAREK FREY propálil brankáře Víchu – 5:3! Rozhodující moment přišel 5 minut před koncem utkání. Hostům jsme dali k dispozici další přesilovou hru 5 na 3. Největší šanci zlikvidoval Jirka Exner přesunem v brankovišti a další šance pokryla pevná defenziva kralupských! V čase 58:57 pěkně přihrál zpoza branky Kučera zadovkou na JAKUBA KAPRÁLA, který Víchu zmátl backhandovou kličkou a bylo hotovo – 6:3!

Důležité tři body do tabulky znamenají velkou naději na udržení soutěže bez povinností v baráži! Tři utkání před koncem máme na Neratovice náskok sedmi bodů a lehčí los! V dalším kole zavítáme na led Kolína, kde nás čekají nepříjemné Žabonosy. Nenechte si toto utkání ujít, protože můžeme získat jistotu setrvání v soutěži!

Jakub Kaprál

Týden Hokeje

Aktuální články
Týden hokeje v Kralupech nad Vltavou

Přijďte ve středu 25. září 2019 v 16:00 hodin na zimní stadion  v Kralupech nad Vltavou na akci Týden hokeje!

 
Příprava Starších Žáků

Starší žáci zahájili přípravu kanonádou v Neratovicích.

 
Přípravná utkání MŽ a Dorostu

Přípravná utkání v plném proudu!

 
Junioři obsadili 3. místo na turnaji v Přerově
 
Přání do nové sezóny 2019/20
 
Hledáme posilu!
 
Hokejové prázdniny
 
Hodnocení sezóny 2018 - 2019 Juniorů
 
Pozvánka na Masarykův pohár
 
Dny Kralup 2019
 
Utkání
Muži | Sobota 16.02.2019
22. kolo
4:6
HC Buldoci - HK Kralupy
 
Junioři | Neděle 17.03.2019, 12:30
39. kolo
4:1
HK Kralupy - HC Energie
 
Dorost | Neděle 24.03.2019, 11:10
34. kolo
5:4
HK Kralupy - HC Česká Lípa
 
Starší žáci | Sobota 23.03.2019, 11:00
27. kolo
4:1
HC Benátky - HK Kralupy
 
Mladší žáci | Neděle 24.03.2019, 12:00
29. kolo
9:5
Velké Popovice - HK Kralupy
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.