Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Hořký konec na domácím ledě!

10.02.2019 | Lenka Macáková

Druhé okresní derby na domácím ledě

21. kolo | Sobota 09.02.2019, 18:15
 

HK Kralupy nad Vltavou - HC Junior Mělník

1:5

0:2, 0:2, 1:1
Komentář
 
 
 

Druhé okresní derby proběhlo 9.2. 2019 a přivítali jsme Mělník. Už při nástupu na rozbruslení na nás čekalo první překvapení večera. Naši malí, věrní fanoušci nám předali vlastnoručně upečené dortíky a speciální lahvové pivo s etiketou šitou na míru! V předzápasovém programu nám trošku zlobila technika a státní hymnu zazpívali fanoušci na ochozech. Poté už přihlíželi čestnému vhazování Tomáše Horny, který zároveň předal svůj dres s věnováním našemu fanclubu.

V utkání nám chybělo několik stabilních opor (Bunda, bratři Petráčkové a Hampl) a příležitost dostali všichni hráči, kteří byli k dispozici. Poprvé v sezóně jsme tak nastoupili na čtyři téměř kompletní útočné formace.

Hosté do utkání vletěli jako uragán. V čase 0:58 na ukazateli skóre svítilo 0:2. Opařený domácí tým se po polovině třetině vzpamatoval a vytvořil si několik šancí. Párkrát kotouč doslova skákal po brankové čáře, ale Vokurka v brance hostí všechny šance ustál. Start do druhé části byl jako přes kopírák. První dvě střídání a stav 0:4. Další průběh druhé části byl v režii hostů, kteří v poklidu drželi svůj náskok a nepouštěli Kralupy do větších šancí. V závěrečné dvacetiminutovce se nám zásluhou MATYÁŠE ŠEBESTY podařilo snížit na 1:4. Po pár minutách Mělník opět zvýšil na rozdíl čtyř branek. Několik šancí na obou stranách skončilo neúspěchem a poslední domácí utkání naším nezdarem. Naopak Mělník si zajistil účast v play off.

Velké poděkování patří našemu fanclubu, který si pro nás připravil parádní choreo. Vážíme si Vaší podpory a děkujeme Vám za celou sezónu! Jste skvělí! Jsme rádi, že na utkání dorazilo tolik lidí a mrzí nás, že jsme nedokázali být důstojnějším soupeřem. Děkujeme všem!

S letošní sezónou se definitivně rozloučíme příští sobotu. V dalším derby, tentokrát na ledě Neratovic se pokusíme odčinit poslední nezdary a rozloučit se vítězně!


Jakub Kaprál

Aktuální články
Áčko veze bod z Popovic

HC Slavoj Velké Popovice – HK Kralupy n/Vltavou

 
Áčko veze bod z Popovic

Ve 13. kole krajské ligy mužů dokázali kralupští bodovat na ledě druhého mužstva soutěže, když prohráli 2:1 v prodloužení.

 
Junioři po vítězství nad Chrudimí vedou!!!

Kralupští junioři dokázali dnes porazit v domácím prostředí HC Chrudim 3:1. Vítězství je vyneslo do čela skupiny západ Redstone...

 
Dorostenci v neděli vítězně
 
Dorost nestačil na Černošice
 
Starší žáci vyhráli desáté utkání
 
Áčko porazilo lídra soutěže
 
První vítězství
 
Junioři v prodloužení porazili vedoucí Ústí
 
Áčko v sobotu potvrdilo svou domácí neporazitelnost i proti soupeři z Žabonos
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS