Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Hořký konec na domácím ledě!

10.02.2019 | Lenka Macáková

Druhé okresní derby na domácím ledě

21. kolo | Sobota 09.02.2019, 18:15
 

HK Kralupy nad Vltavou - HC Junior Mělník

1:5

0:2, 0:2, 1:1
Komentář
 
 
 

Druhé okresní derby proběhlo 9.2. 2019 a přivítali jsme Mělník. Už při nástupu na rozbruslení na nás čekalo první překvapení večera. Naši malí, věrní fanoušci nám předali vlastnoručně upečené dortíky a speciální lahvové pivo s etiketou šitou na míru! V předzápasovém programu nám trošku zlobila technika a státní hymnu zazpívali fanoušci na ochozech. Poté už přihlíželi čestnému vhazování Tomáše Horny, který zároveň předal svůj dres s věnováním našemu fanclubu.

V utkání nám chybělo několik stabilních opor (Bunda, bratři Petráčkové a Hampl) a příležitost dostali všichni hráči, kteří byli k dispozici. Poprvé v sezóně jsme tak nastoupili na čtyři téměř kompletní útočné formace.

Hosté do utkání vletěli jako uragán. V čase 0:58 na ukazateli skóre svítilo 0:2. Opařený domácí tým se po polovině třetině vzpamatoval a vytvořil si několik šancí. Párkrát kotouč doslova skákal po brankové čáře, ale Vokurka v brance hostí všechny šance ustál. Start do druhé části byl jako přes kopírák. První dvě střídání a stav 0:4. Další průběh druhé části byl v režii hostů, kteří v poklidu drželi svůj náskok a nepouštěli Kralupy do větších šancí. V závěrečné dvacetiminutovce se nám zásluhou MATYÁŠE ŠEBESTY podařilo snížit na 1:4. Po pár minutách Mělník opět zvýšil na rozdíl čtyř branek. Několik šancí na obou stranách skončilo neúspěchem a poslední domácí utkání naším nezdarem. Naopak Mělník si zajistil účast v play off.

Velké poděkování patří našemu fanclubu, který si pro nás připravil parádní choreo. Vážíme si Vaší podpory a děkujeme Vám za celou sezónu! Jste skvělí! Jsme rádi, že na utkání dorazilo tolik lidí a mrzí nás, že jsme nedokázali být důstojnějším soupeřem. Děkujeme všem!

S letošní sezónou se definitivně rozloučíme příští sobotu. V dalším derby, tentokrát na ledě Neratovic se pokusíme odčinit poslední nezdary a rozloučit se vítězně!


Jakub Kaprál

Aktuální články
Dorost díky odhodlání a vůli zvítezil v České Lípě

Dorost zarazil vítěznou jízdu České Lípy!

 
Frýdlant překvapil Kralupské dorostence

Frýdlant překonal kralupský dorost

 
Výhra A-týmu na závěr

A- tým si na poslední zápas sezóny vyrazil na led Neratovic. I s podporou fanoušků si odvezl skalp Buldoků, kde 4 góly zápasu vsítil Jakub...

 
Výhra dorostu nad Rouen Dragons
 
Poděkování od A-týmu
 
Kurz trenér licence C
 
Dorost vítězí na domácím ledě!
 
Nedělní zápas Dorostu na horách
 
domácí zápas Dorostu vyzněl pro Kralupské barvy
 
A-tým získal 3 cenné body proti bruslařům z Mladé Boleslavi
 
Utkání
Muži | Sobota 16.02.2019
22. kolo
4:6
HC Buldoci - HK Kralupy
 
Junioři | Sobota 16.02.2019, 18:00
31. kolo
7:5
HK Kralupy - HC Klatovy
 
Dorost | Neděle 17.02.2019, 14:45
28. kolo
2:3
HC Česká Lípa - HK Kralupy
 
Starší žáci | Neděle 10.02.2019, 12:30
22. kolo
HK Kralupy - HC Vlašim
 
Mladší žáci | Sobota 16.02.2019, 11:00
23. kolo
7:9
HC Poděbrady - HK Kralupy
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.