Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Rozhovor

Josef Zajíc: Z přípravy mám vynikající pocit

30.07.2018 | Jan Pechánek

Kralupy – 15. září 2018. V ten den vyjedou hokejisté Kralup k prvnímu mistrovskému utkání sezony 2018/2019. Do očekávaného data tak zbývá měsíc a půl. Ne však do prvního společného tréninku na ledě. Ten se uskuteční už v pondělí 13. srpna. S blížící se sezonou krajské ligy jsme proto vyzpovídali v krátkém rozhovoru sportovního ředitele Josefa Zajíce.

Celý článek

 
 

Trenér Dufek: Udělal se tu obrovský kus práce

11.07.2018 | Jan Pechánek

Kralupy - Bývalý hráč Komety Brno a dlouholetý trenér mládeže MARTIN DUFEK se stal od 1. května 2018 novým trenérem mládeže HK Kralupy. Jak se padesátiletý kouč objevil v klubu od Vltavy? Co ho na vzájemné spolupráci nejvíc těší? Nejen na to Martin Dufek odpověděl v krátkém rozhovoru.


Celý článek

 
 

Veterán Sikela: Chci se dočkat vítězného konce

09.02.2018 | HK Kralupy

Kralupy – V modrobílém dresu zažil největší úspěch kralupského hokeje a pořád nemá dost. Proto se rozhodl ještě jednou nazout brusle a jít bojovat za barvy, v nichž strávil podstatnou část své kariéry. Řeč je samozřejmě o Dušanu Sikelovi, který se s A-týmem v současnosti připravuje na baráž o postup do krajské ligy. V sedmačtyřiceti letech! A právě s bourákem Sikelou přináší kralupským fanouškům redakce HK obsáhlý rozhovor.

Celý článek

 
 

Jakub „Hemský“ Kaprál: Od začátku sezony je plánem postup

26.01.2018 | HK Kralupy

Kralupy – Vrchol sezony se pomalu blíží a nyní zbývá našemu áčku odehrát poslední zápasy základní části. Poté je cíl jasný, uspět v baráži. K tomu by měl hodně pomoct i Jakub Kaprál, nebezpečná ofenzivní síla, hračička a strašák všech gólmanů. Právě s jednadvacetiletým odchovancem kladenského hokeje si redakce HK s radostí popovídala v obsáhlém rozhovoru. Příjemné čtení!

Celý článek

 
 

Trenér dorostu Lukáš Majer: Někdy to jde těžce, ale dřeme každý den

30.11.2017 | HK Kralupy

Kralupy – Starají se o jedno z největších překvapení, jsou na nejlepší cestě tomu, aby se vážně porvali o postup do extraligy. Starší dorost se momentálně nachází v polovině své sezony. Z osmačtyřiceti možných bodů získal hned jednačtyřicet z nich a drží naprosto parádní druhé místo tabulky. S radostí jsme tak vyzpovídali trenéra Lukáše Majera.

Celý článek

 
 
 
 
 

Archiv článků

Pojď hrát hokej
Portál HK Kralupy backloop logo 
Portál HK Kralupy backloop logo 
Aktuální články
Josef Zajíc: Z přípravy mám vynikající pocit

Kralupy – 15. září 2018. V ten den vyjedou hokejisté Kralup k prvnímu mistrovskému utkání sezony 2018/2019. Do očekávaného...

 
Letní kemp starších žáků aneb 30. kralupský gól Míry Tejrala

Kralupy - Druhý prázdninový týden byl pro kralupské starší žáky ve znamení dobrovolného přípravného kempu. Trenér Tomáš Krčmář...

 
Trenér Dufek: Udělal se tu obrovský kus práce

Kralupy - Bývalý hráč Komety Brno a dlouholetý trenér mládeže MARTIN DUFEK se stal od 1. května 2018 novým trenérem mládeže HK...

 
Zázemí HK Kralupy vylepší klubovna
 
Kralupské výběry se představily na Kladně
 
Kralupskou premiéru v krajské lize uvidí Králův Dvůr. Doma poprvé s Příbramí
 
Dny města Kralup i s hokejem. Dorazí legendární Libor Procházka!
 
Ustanovení Hokejové rady
 
Hry, konzultace i spolupráce s jinými oddíly. HK zbrojí na další ročník
 
Kralupy slaví! Od nové sezony přeci jen budou hrát krajskou ligu
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.