Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Rozhovor

Veterán Sikela: Chci se dočkat vítězného konce

09.02.2018 | HK Kralupy

Kralupy – V modrobílém dresu zažil největší úspěch kralupského hokeje a pořád nemá dost. Proto se rozhodl ještě jednou nazout brusle a jít bojovat za barvy, v nichž strávil podstatnou část své kariéry. Řeč je samozřejmě o Dušanu Sikelovi, který se s A-týmem v současnosti připravuje na baráž o postup do krajské ligy. V sedmačtyřiceti letech! A právě s bourákem Sikelou přináší kralupským fanouškům redakce HK obsáhlý rozhovor.

Celý článek

 
 

Jakub „Hemský“ Kaprál: Od začátku sezony je plánem postup

26.01.2018 | HK Kralupy

Kralupy – Vrchol sezony se pomalu blíží a nyní zbývá našemu áčku odehrát poslední zápasy základní části. Poté je cíl jasný, uspět v baráži. K tomu by měl hodně pomoct i Jakub Kaprál, nebezpečná ofenzivní síla, hračička a strašák všech gólmanů. Právě s jednadvacetiletým odchovancem kladenského hokeje si redakce HK s radostí popovídala v obsáhlém rozhovoru. Příjemné čtení!

Celý článek

 
 

Trenér dorostu Lukáš Majer: Někdy to jde těžce, ale dřeme každý den

30.11.2017 | HK Kralupy

Kralupy – Starají se o jedno z největších překvapení, jsou na nejlepší cestě tomu, aby se vážně porvali o postup do extraligy. Starší dorost se momentálně nachází v polovině své sezony. Z osmačtyřiceti možných bodů získal hned jednačtyřicet z nich a drží naprosto parádní druhé místo tabulky. S radostí jsme tak vyzpovídali trenéra Lukáše Majera.

Celý článek

 
 

Šéf fanklubu Pavel Kos: Naši fanoušci musí žít současností

09.11.2017 | HK Kralupy

Kralupy – Klub zná jako málokdo. Zažil s ním nádherné chvíle, ale také momenty, kdy mu společně s hráči do smíchu rozhodně nebylo. Řeč je o Pavlu Kosovi, fanouškovi HK, který už téměř sedmnáct let patří neodmyslitelně k tribunám kralupského zimáku. Jak vzpomíná na nejkrásnější momenty místního hokeje? Co ho v současnosti těší? Nejen na to nám Pavel Kos s radostí odpověděl.

Celý článek

 
 

Kapitán Blahoš: Sršíme elánem a dravostí. To musíme prodat!

29.09.2017 | HK Kralupy

Kralupy - Už o tomto víkendu všechno začne. A-tým Kralup vstupuje do nové sezony krajské soutěže a my vám přinášíme předsezónní rozhovor s kapitánem mužstva Davidem Blahošem. Jak David vnímá své "céčko" na dresu a v čem vidí největší sílu svého výběru? Nejen na to nám sedmadvacetiletý obránce ochotně odpověděl. 

Celý článek

 
 
 
 
 

Archiv článků

Pojď hrát hokej
Portál HK Kralupy backloop logo 
Portál HK Kralupy backloop logo 
Aktuální články
Kralupskou premiéru v krajské lize uvidí Králův Dvůr. Doma poprvé s Příbramí

Kralupy - Hotovo, rozlosováno! Hokejisté Kralup už znají zápasový program na novou sezonu krajské ligy. Tu HK odstartuje prvním utkáním...

 
Dny města Kralup i s hokejem. Dorazí legendární Libor Procházka!

Kralupy – Příprava na novou sezonu je v plném proudu, kralupský hokej poctivě zbrojí na další ročník. Ještě před jeho...

 
Ustanovení Hokejové rady

Dobrý den všem hráčům, trenérům, vedoucím, rodičům hráčů i příznivcům HK Kralupy nad Vltavou.

 
Hry, konzultace i spolupráce s jinými oddíly. HK zbrojí na další ročník
 
Kralupy slaví! Od nové sezony přeci jen budou hrát krajskou ligu
 
Starší kategorie HK si zatrénují pod hvězdným Maslákem
 
Letní pohodové tréninky při víkendových večerech po 2 letech zpět
 
Sezona 2018/2019 - podrobné info
 
4. třída - Italská cesta
 
2. třída má za sebou poslední turnaj sezony
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.