Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

METODICKÝ POKYN HLAVNÍ HYGIENIČKY ČESKÉ

METODICKÝ POKYN HLAVNÍ HYGIENIČKY ČESKÉ REPUBLIKY K JEDNOTNÉMU POSTUPU KRAJSKÝCH HYGIENICKÝCH STANIC


1) Úvodní ustanovení 

Tento metodický pokyn se vydává v souvislosti s trendem vývoje epidemiologické situace ve výskytu onemocnění COVID-19 způsobeného novým koronavirem s označením SARSCoV-2 v České republice. 

2) Cíl 

Cílem tohoto metodického pokynu je zajištění jednotného postupu krajských hygienických stanic, včetně Hygienické stanice hlavního města Prahy, (dále jen „KHS“) při konání sportovních akcí. Prioritou je zdraví sportovců, trenérů, rozhodčích, realizačních týmů i diváků při zachování soutěží v jednotlivých sportovních odvětvích. Aktivní sportovní činnost obecně podporuje odolnost proti infekčním onemocněním. Všem krajským hygienickým stanicím (včetně HS HMP) V Praze dne 17. 9. 2020 Č.j.: MZDR 38651/2020-3/OES *MZDRX01BUKHV* MZDRX01BUKHV Palackého náměstí 4, 128 01 Praha 1 

3) Postup KHS 

Testování sportovců na koronavir s označením SARS-CoV-2 nebude povinně prováděno nad rámec opatření přijímaných v obecné populaci. V případě pozitivního testu při dodržení stanovených organizačních opatření uvedených ve schváleném manuálu (forma tréninku, stravování, doprava, ubytování, společenský kontakt – volnočasová zábava, např. využití sprch po jednom či v malých skupinkách, dodržování odstupů, nošení roušek, pravidelné měření teploty apod.) bude této osobě nařízena izolace a místně příslušná KHS nařídí karanténu toliko osobám, které byly v úzkém kontaktům s osobou, u které bylo potvrzeno onemocnění COVID-19, a nikoliv automaticky všem sportovcům a členům realizačního týmu daného klubu. Pozitivně testovaný sportovec či člen realizačního týmu bude prohlášen za neinfekčního podle celostátně platných algoritmů a poté může začít se sportovní činností. 
V případě pozitivního testu jednoho či více sportovců nebo člena realizačního týmu se provede test celému týmu. V případě pozitivního testu místně příslušná KHS přikáže provést ohniskovou dezinfekci sportoviště. Pokud to epidemiologická situace umožní, KHS nenařídí uzavření sportoviště. Žádám všechny KHS, aby podle tohoto metodického pokynu postupovaly ode dne 17. 9. 2020. 


MUDr. Jarmila Rážová, Ph.D. náměstkyně pro ochranu a podporu veřejného zdraví a hlavní hygienička ČR 

Utkání
Muži | Sobota 10.10.2020, 17:00
5. kolo
7:3
HC Poděbrady - HK Kralupy
 
Aktuální články
Bojovník víkendu Honza Šulc

Nenápadný, pracovitý a pravděpodobně nejobětavější hráč, který v současnosti v Kralupech hraje, to je starší žák Honza Šulc.

 
Lake Placid po čtyřiceti letech zažily i Kralupy

Starší žáci poprvé v sezóně dokázali zvítězit, bez bodů z Kralup odjela pražská Sparta! Parádní kousek se v nedělním popoledni...

 
Dorost do čela soutěže!

Dorostenci se po vítězství na ledě ve Slaném dostali do čela skupiny D ligy dorostu. Konečně tak dokázali porazit nepříliš oblíbeného...

 
Žáci doma proti Žebráku - polojasno
 
Muži prohráli v Poděbradech
 
Juniorka z Chrudimi bez bodů
 
Z Písku bez bodů
 
Opatření klubu od 12. října 2020 - uzavření ZS
 
Dohrávka pro Rakovník
 
Junioři padli po nájezdech
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS