Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Opatření COVID 19 - HK Kralupy

Vážení vedoucí, vážení trenéři,

patrně jste včera (sobota 26. září 2020) v různých médiích zaznamenali, že v příštím týdnu patrně dojde k přerušení volnočasových aktivit formou mimořádného protiepidemiologického opatření (nyní je vše ve fázi jednání na MZd). V případě, že k tomuto dojde a opatření se tzv. dotkne režimu sportování dětí, budeme neprodleně reagovat s pokyny.

Nyní si Vás dovolujeme skutečně velmi naléhavě požádat o důsledné dodržování níže uvedeného opatření Výkonného výboru Klubu, zejména povinnosti mít po celou dobu pobytu na zimním stadionu (tedy na chodbách, i v šatně v čase přípravy na trénink či zápas) s výjimkou samotného tréninku či zápasu nasazenou roušku či respirátor, a to přes ústa i nos (!).

Uvedené platí jak na domácím stadionu v Kralupech, tak při venkovních utkáních! Tedy tzv. v režimu rouškou/respirátorem má hráč zakryta ústa a nos po celou dobu pobytu v šatně, roušku/respirátor svléká až těsně před odchodem ze šatny když nasazuje přilbu, a znovu roušku/respirátor nasazuje skutečně ihned (!) po příchodu do šatny, když svlékne přilbu, a to po skončení tréninku, zápasu, si během přestávky v rámci utkání. Samozřejmostí je i to, aby hráč mě roušku/respirátor správně nasazenou při vstupu na Zimák (i např. při návratu z rozcvičení, či tzv. suché přípravy).

Cílem je, aby skutečně nedocházelo k epidemiologicky významným kontaktům hráčů bez ochrany nosu a úst!

Zde opravdu velmi naléhavě prosíme a žádáme, byť jsme si vědomi obtížnosti i možných komplikací, skutečně o důslednou, opakovanou kontrolu, že hráči všech kategorií (tedy i A-týmu a juniorů!) v šatně toto opatření dodržují! Toto opatření a především jeho důsledné dodržování nám již v pátek 25. září 2020 pomohlo předejít karanténě jedné kategorie Klubu!

Děkujeme za maximální důslednost a vstřícný přístup, abychom, když to jen trošku bude možné, předešli síření onemocnění v rámci kategorií a také abychom předešli karanténím opatřením (třeba opakovaným).

Prosíme, abyste s tímto opatřením také seznámili jak hráče Vašich kategorií, tak i rodiče, aby doma informovali hráče Klubu. V případě, že některý z hráčů nebude uvedené dodržovat, vykažte jej prosím ihned z tréninku, zápasu (ze zimního stadionu).

Výkonný výbor

Utkání
Muži | Sobota 10.10.2020, 17:00
5. kolo
7:3
HC Poděbrady - HK Kralupy
 
Aktuální články
Bojovník víkendu Honza Šulc

Nenápadný, pracovitý a pravděpodobně nejobětavější hráč, který v současnosti v Kralupech hraje, to je starší žák Honza Šulc.

 
Lake Placid po čtyřiceti letech zažily i Kralupy

Starší žáci poprvé v sezóně dokázali zvítězit, bez bodů z Kralup odjela pražská Sparta! Parádní kousek se v nedělním popoledni...

 
Dorost do čela soutěže!

Dorostenci se po vítězství na ledě ve Slaném dostali do čela skupiny D ligy dorostu. Konečně tak dokázali porazit nepříliš oblíbeného...

 
Žáci doma proti Žebráku - polojasno
 
Muži prohráli v Poděbradech
 
Juniorka z Chrudimi bez bodů
 
Z Písku bez bodů
 
Opatření klubu od 12. října 2020 - uzavření ZS
 
Dohrávka pro Rakovník
 
Junioři padli po nájezdech
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS