Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

V hokejovém utkání s Kanaďany padla pouhá jedna branka

08.03.2016 | Martin Tlustý

Na kralupském ledě se opět hrál mezinárodní hokej. Tentokrát si to rozdali mladší dorostenci HK Kralupy v tradičních modrobílých a tým The Gryphons z chlapecké střední školy Selwyn House z Westmountu v kanadské provincii Quebec ve žlutých dresech.

Oba soupeři se do sebe od počátku pustili s velkým elánem. Mladí Kanaďané začali ihned důsledně forčekovat, což bránilo kralupským v zakládání útoku. Mladší dorostenci z Kralup tedy spoléhali spíše na rychlé brejky. Mladí Kanaďané hned v úvodu zápasu dali první a zároveň také poslední branku celého zápasu, když předtím chytře zaclonili domácímu gólmanovi ve výhledu. Střelcem byl Karam 17, asistoval Kolaco 4.

Ve 2/3 se kralupští dorostenci herně polepšili, do útočného pásma dovedně pronikali za pomoci puků odrážených od mantinelů, ale žádná střela síťku nenačechrala. Bylo to mj. také proto, že brankáři na obou stranách chytali velmi, velmi dobře. Ani obránci obou týmů se však nenechávali zahambit, souboje u mantinelů a v rozích kluziště byly skutečně severoamericky důrazné.

Ve 3/3 notně přibylo vyloučených na obou stranách. Přes oboustranné snahy zůstaly všechny přesilovky nevyužity, což se hned tak nevidí! Při mnoha šancích obou soupeřů často visel gól doslova na vlásku, ale skutek utek! Na úplný závěr zápasu kralupští odvolali brankáře, ale do posledního hvizdu vyrovnávací gól nepadl.

Kanadští hosté tedy vybojovali jednobrankové vítězství 1:0. Síly obou týmů se ukázaly vzácně vyrovnané a dobře pískaný zápas se odehrál v duchu fair play. Klubový metodik Miroslav Hes se k výkonu kralupských mladších dorostenců vyjádřil ovšem spíše kriticky s tím, že předvedený zápas byl prozatím nejhorším výkonem týmu od počátku roku.

 
Utkání
Muži | Neděle 13.03.2022, 17:30
5:2
HC Mělník - HK Kralupy
 
Junioři | Neděle 06.03.2022, 18:45
42. kolo
5:4
BC HB - HK Kralupy
 
Dorost | Sobota 26.03.2022, 09:00
20. kolo
9:5
HK Kralupy - HC Benešov
 
Týden Hokeje
Aktuální články
FRANCIE DEN PO DNI

Snové zakončení sezóny a celé naší etapy. Pokusím se své dojmy a zážitky z naší nezapomenutelné cesty do Francie...

 
Poslední zápas starších žáků, aneb souboj se Slaným

V sobotu 26.3 hráli žáci poslední sezónní zápas se Slaným. Mladší žáci bohužel v posledním zápase výhru neuhájili a prohráli 3:6....

 
V Kralupech se konal mezinárodní žákovský turnaj

Pro 5. třídu HKK se podařilo uspořádat dvoudenní turnaj s názvem Hockey Spring Games 2022.

 
Rozlučka na domácím ledě
 
Dorost zvítězil a skupinu vyhrál, žáci doma s Vlašimí
 
Rozhodující bitva pro Mělník
 
Hokejový truhlář
 
Torzo dorostu prohrálo v Benátkách, žáci uspěli v Sedlčanech
 
Rozhodne se v neděli
 
Předprodej vstupenek na sobotní semifinále právě začíná!!!
 
 
RSS