Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

KRALUPSKÝ HOKEJOVÝ KLUB OPĚT POSILUJE

12.05.2017 | HK Kralupy

S velkým potěšením si vám dovolujeme oznámit, že po krátké přestávce se vedení našeho Klubu opět podařilo posílit a rozšířit jeho sportovní úsek: konkrétně v pozici sportovního ředitele Klubu.

Minulé dvě sezóny tuto pozici velmi úspěšně zastával Michal Broš, za což mu patří upřímné a velké poděkování! Michal našemu Klubu zásadním způsobem pomohl se stabilizací sportovní stránky Klubu, a to zejména vedením tréninků, hráčským rozvojem, metodickým vedením, realizací trenérských seminářů, podporou PR aktivit Klubu, náborů atd. Na začátku dubna však Michal neodolal nabídce stát se sportovním manažerem A-týmu HC Sparta Praha. Bylo tak třeba, také vzhledem k začátku přípravy na další sezónu, aby vedení Klubu na tuto situaci rychle reagovalo a zajistilo další profesionální podporu úspěšného rozvoje a růstu klubu.

Po několika jednáních se vedení Klubu podařilo uzavřít dohodu s další výraznou a skutečně zkušenou osobností československého a českého hokeje, reprezentantem, mistrem Federální hokejové ligy a dlouholetým kapitánem kladenského extraligového mužstva, Josefem Zajícem.

Josef Zajíc se k naší velké radosti s okamžitou účinností ujme jak pozice sportovního ředitele našeho Klubu, tak funkce hlavního trenéra A-týmu! Mezi sportovní cíle, které vedení Klubu v rámci klubových priorit pro další hokejovou sezónu stanovilo, totiž mimo jiné patří nejen skutečná stabilizace chodu a činnosti A-týmu, ale i zajištění sportovních podmínek pro další rozvoj A-týmu.

"Do své práce v Kralupech se pustím s velkou chutí a patřičně natěšený. Velmi mne potěšilo, jak se Klub za poslední tři roky pod novým vedením změnil, rozvíjí a jaký v něm vládne zdravý sportovní duch. Cesta, na kterou Klub nastoupil, mi je blízká, sportovní areál je jedinečný, a tak jsem skutečně rád, že se mohou stát součástí rozvíjejícího se klubu a navíc se i podílet na směru, kterým se Klub bude ubírat v dalších letech.“, říká Josef Zajíc.

A pro Vaše bližší seznámení se s Josefem Zajícem připojujeme krátký medailonek
Josef Zajíc *1968 v Praze
V osmdesátých letech prošel všemi mládežnickými kategoriemi Kladna a dostal se až do A-týmu. V září roku 1988 debutoval na ledě plzeňské Škody, už v sezoně 1990/91 vyhrál kanadské bodování svého klubu. Ve třiadvaceti letech se v rámci povinné vojenské základní služby přesunul do Dukly Trenčín, kde v roce 1992 získal federální extraligový titul, o dva roky později už znovu s Kladnem získal extraligový bronz. Poté mateřský klub opustil a odešel do Pardubic. V letech 1998 – 2002 působil v německé hokejové lize v Essenu a Oberhausenu. Po návratu domů v roce 2003 pomohl jako kapitán k vítězoslavnému návratu Kladna mezi extraligovou elitu. V Kladně působil až do roku 2006, kdy ukončil svou vrcholovou kariéru. 

V nejvyšší hokejové soutěži odehrál celkem 576 utkání, vstřelil 130 branek a zaznamenal 236 asistencí. 

Českou republiku reprezentoval v mládežnických kategoriích (U17, U18, U20) i v seniorském národním týmu. V průběhu hráčské kariéry se začal věnovat mládeži, dva roky zastával i funkci sportovního manažera klubu HC Mountfield České Budějovice. 

Po ukončení aktivní hokejové kariery několik let také úspěšně pracoval pro Českou televizi jako hokejový expert. V klubu Rytíři Kladno působil jako generální manažer mládeže, v sezoně 2013-14 byl asistentem trenéra u A-mužstva Rytířů Kladno. V pražském klubu HC Hvězda působil napříč kategoriemi v sezoně 2016/17.

Josef Zajíc se specializuje na herní činnosti jednotlivce, zabývá se mentálním koučinkem a patří k vyznavačům asijského bojového umění. 

 
Utkání
Muži | Neděle 13.03.2022, 17:30
5:2
HC Mělník - HK Kralupy
 
Junioři | Neděle 06.03.2022, 18:45
42. kolo
5:4
BC HB - HK Kralupy
 
Dorost | Sobota 26.03.2022, 09:00
20. kolo
9:5
HK Kralupy - HC Benešov
 
Týden Hokeje
Aktuální články
FRANCIE DEN PO DNI

Snové zakončení sezóny a celé naší etapy. Pokusím se své dojmy a zážitky z naší nezapomenutelné cesty do Francie...

 
Poslední zápas starších žáků, aneb souboj se Slaným

V sobotu 26.3 hráli žáci poslední sezónní zápas se Slaným. Mladší žáci bohužel v posledním zápase výhru neuhájili a prohráli 3:6....

 
V Kralupech se konal mezinárodní žákovský turnaj

Pro 5. třídu HKK se podařilo uspořádat dvoudenní turnaj s názvem Hockey Spring Games 2022.

 
Rozlučka na domácím ledě
 
Dorost zvítězil a skupinu vyhrál, žáci doma s Vlašimí
 
Rozhodující bitva pro Mělník
 
Hokejový truhlář
 
Torzo dorostu prohrálo v Benátkách, žáci uspěli v Sedlčanech
 
Rozhodne se v neděli
 
Předprodej vstupenek na sobotní semifinále právě začíná!!!
 
 
RSS