Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Pojď hrát hokej 2020

24.01.2020 | Tomáš Krejčí

Středeční odpoledne Kralupech nad  Vltavou patřil nejmenším hokejistům


Hokejový klub Kralupy nad Vltavou pořádal ve spolupráci s ČSLH nábor malých hokejistů ve věku 4-8 let v rámci projektu Pojď hrát hokej s pořadovým číslem 8. Akce pod názvem „Týden hokeje“ se uskutečnil ve středu 22. ledna 2020 v odpoledních hodinách.

 

Náborové akci předcházely besedy v kralupských základních školách a mateřských školkách. Trenér mládeže Jakub Kaprál mimo osvěty kolektivní hry „Lední hokej“ pozval děti na Zimní stadion, aby se společně s rodiči zúčastnili náborové akce „Týden hokeje“ pořádané Hokejovým klubem Kralupy nad Vltavou v rámci projektu „Pojď hrát hokej“.

 

Rodiče se svými ratolestmi byli přivítáni sekretářem klubu Dušanem Kudelou a maminky starších malých hokejistů, působící v roli hostesek registračního pracoviště, předaly dětem několik dárků včetně nového dresu v barvách České reprezentace. Na druhé straně rodiče měli plné ruce práce s vyplněním potřebných tiskopisů k zápisu dětí. Poté se všichni přesunuli do opravdové hokejové kabiny, kde se děti převlékly a pod vedením trenérů se seznamovaly s hokejovou výstrojí a dalšími zajímavostmi z hokejové kuchyně. V té době byly rodičům sekretářem klubu a trenérem mládeže, současným hokejistou A mužstva Jakubem Kaprálem, předány prvotní informace o klubu, a co to znamená mít doma malého hokejistu. Přítomni získali zasvěcený přehled nejen o rozsahu tréninku ledního hokeje, jeho náplni, ale i o důležitých provozních a administrativních pravidlech chodu Hokejového klubu Kralupy nad Vltavou.

 

Poté už je čekala ledová plocha, kde si děti převzali kvalifikovaní trenéři mládeže klubu. Nejprve je seznámily se základy bruslení, ukázali jim, jak probíhají tréninky na ledě a poté se rozeběhly různé zábavné hry spojené se střelbou na branku apod. Rodiče se mohli dívat nejen na své ratolesti, ale i na mladé hokejisty našeho klubu, kteří už minimálně rok trénují. Společné foto a závěrečný pokřik bylo vyvrcholením dětské radosti z prožitého středečního odpoledne.

 

Radostného odpoledne se v Kralupech zúčastnilo celkem 15 dětí. Vedení HK Kralupy nad Vltavou děkuje všem, kteří se jakýmkoli způsobem podíleli na organizaci a hladkém průběhu celé akce „Týden hokeje“. Úsměvy a vyprávění dětí o svých zážitcích na ledové ploše potěšily všechny přítomné a jsou tou největší pozvánkou na další společné tréninky v hokejovém klubu Kralupy nad Vltavou.

 

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Kralupech najdete na www.hokejkralupy.cz.


 
Utkání
Muži | Sobota 10.10.2020, 17:00
5. kolo
7:3
HC Poděbrady - HK Kralupy
 
Junioři | Sobota 10.10.2020, 13:45
9. kolo
3:0
Chrudim - HK Kralupy
 
Dorost | Sobota 10.10.2020, 15:00
7. kolo
1:2
HK LEV Slaný - HK Kralupy
 
Týden Hokeje
Aktuální články
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS