Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dopis Radním města Kralupy - poděkování

02.04.2020 | Tomáš Krejčí

Vážení rodiče, trenéři, vedoucí týmů a fanoušci,

dnes jsme si na Zimním  stadionu vyzvedli smlouvu podepsanou Městem, kdy nám město, stejně jako v minulosti poskytne finanční dotaci. Níže pro korektnost a Vaše úplné informace uvádíme dopis, kterým jsme na skutečnost reagovali.

Vážení radní,

 

předevčírem, 31.3.2020 jsme snad s pochopitelnou obavou a naší odpovědností za vedení klubu otevřeně popsali rizika spojená s ukončením smlouvy o nájmu zimního stadionu mezi Městem Kralupy nad Vltavou – Kralupskou sportovní a Hokejovým klubem Kralupy. Vedla nás k tomu snaha o otevřeny a transparentní přístup v řešení nastalé situace.

 

Stejně tak proto vedeni zájmem o úplnost informací, které od Klubu zaznívají, dnes v námi otevřené stejné linii komunikace Městu DĚKUJEME za finanční podporu, kterou Klubu smluvně potvrdilo. Dnes dopoledne (na zimní stadion v rámci maximálního dodržování protiepidemiologických opatření vlády včetně omezení volného pohybu nedocházíme) jsme si na Zimním stadionu v poště vyzvedli smlouvu, podepsanou Městem dne 14. března 2020, na základě které klub obdrží finanční dotaci za účelem částečného pokrytí nákladů na pronájmy ledové plochy na zimním stadionu ve výši 1,2 mil. Kč.

 

Vnímáme v současné situaci po doručené výpovědi tuto podporu jako signál, že město Kralupy nad Vltavou s další existencí Klubu počítá a má zájem o rozvoj dětí a mládeže i prostřednictvím činnosti Klubu.

 

S pozdravem

 

Výkonný výbor HOKEJOVÉHO KLUBU KRALUPY NAD VLTAVOU, z. s.

 
Utkání
Muži | Sobota 10.10.2020, 17:00
5. kolo
7:3
HC Poděbrady - HK Kralupy
 
Junioři | Sobota 10.10.2020, 13:45
9. kolo
3:0
Chrudim - HK Kralupy
 
Dorost | Sobota 10.10.2020, 15:00
7. kolo
1:2
HK LEV Slaný - HK Kralupy
 
Týden Hokeje
Aktuální články
Oznámení - realizační týmy pro sezónu 2021/2022

Vážení rodiče, kolegové a fanoušci,věříme, že i přes současnou poměrně nepřehlednou situaci při postupném rozvolňování, také i...

 
Protiepidemická opatření - rozvolnění a zahájení letní přípravy - INFORMACE

Vážení hráči, rodiče, trenéři a příznivci kralupského hokejového klubu,jistě také vnímáte poměrně překotný a nepřehledný...

 
Výkonný výbor ČSLH jednomyslně schválil novou strukturu žákovských soutěží

Výkonný výbor ČSLH jednomyslně schválil novou strukturu žákovských soutěží, kterou v hlasování podpořily více než dvě třetiny...

 
Souhrnné klubové informace pro hráče, trenéry a rodiče
 
Klubové směrnice
 
Sdělení – hráčské příspěvky
 
SPORT A MY!
 
Vracíme se na led
 
Jak trénovat doma
 
Kapitán dorostu Matyáš Toulec hodnotí začátek sezóny
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS