Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Poděkování a rozloučení

17.04.2020 | Tomáš Krejčí

S koncem jedné sezóny a začátkem další hokejové sezóny mnohdy přichází různé změny, často i loučení. Patrně někteří z Vás již vědí, že po několika letech velmi úspěšné a pro náš Klub a především pro hráče přínosné práce, nejenom z trenérského (sportovního), ale i lidského hlediska, z našeho Klubu odchází trenéři Lukáš Majer a Martin Dufek. 

S koncem jedné sezóny a začátkem další hokejové sezóny mnohdy přichází různé změny, často i loučení. Patrně někteří z Vás již vědí, že po několika letech velmi úspěšné a pro náš Klub a především pro hráče přínosné práce, nejenom z trenérského (sportovního), ale i lidského hlediska, z našeho Klubu odchází trenéři Lukáš Majer a Martin Dufek. Každý z jiného důvodu. Martin z důvodu logistiky (dopravy do Kralup) a s tím související větší časové náročnosti trenérské práce přijal vzhledem k svému bydlišti v pražských Holešovicích nabídku letňanského hokejového klubu. Jako ryzí velké ocenění skvělé trenérské práce je nutné vnímat skutečnost, že Lukáš přijal nabídku tradičního českého hokejového, od příští sezóny extraligového, klubu HC Motor České Budějovice. A jak se Lukáš za svým kralupským působením ohlíží: „Chtěl bych poděkovat kralupskému hokeji, že mi dal možnost pro hokej v Kralupech pracovat. Věřím, že se podařilo poctivou prací přispět k posunutí úrovně mládežnického hokeje a celkově i chodu Organizace. Přeji si, aby se nejen u mužstva juniorů na tuto práci navázalo. Mnoho skvělých lidí, které jsem v Kralupech poznal, si to zaslouží.“. Oběma trenérům přejeme upřímně děkujeme za výbornou práci a energii, kterou hráčům našemu Klubu věnovali a přejeme mnoho úspěchů. A necháváme si otevřené dveře pro případnou budoucí spolupráci.

 

 
Utkání
Muži | Sobota 10.10.2020, 17:00
5. kolo
7:3
HC Poděbrady - HK Kralupy
 
Junioři | Sobota 10.10.2020, 13:45
9. kolo
3:0
Chrudim - HK Kralupy
 
Dorost | Sobota 10.10.2020, 15:00
7. kolo
1:2
HK LEV Slaný - HK Kralupy
 
Týden Hokeje
Aktuální články
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS