Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Aleš Drozda hodnotí první část přípravy dorostu

17.05.2020 | Tomáš Krejčí

Tak jako všechny kategorie, zahájili i dorostenci 20. dubna suchou přípravu. První tři týdny probíhaly formou individuálních tréninků, v uplynulém týdnu se kluci již připravovali společně. O krátký rozhovor jsme požádali asistenta Aleše Drozdu.

Aleši, kluci trénovali tři týdny podle individuálních plánů, jak se vám tahle forma tréninků osvědčila?

Většina kluků k domácím tréninkům přistoupila zodpovědně, kluci se snažili plán plnit. Byli samozřejmě hráči, kteří tomu moc pozornosti nedávali, ale to se nedá nic dělat. Šlo nám hlavně o to, aby se hráči zapracovali a my jsme mohli společnou část přípravy zahájit naplno. To se podařilo a většinu kluků musím pochválit za dobře odvedenou práci.

S většinou kluků už rok pracuješ, kde vidíš slabiny týmu a na co se v letní přípravě zaměříte?
Více se zaměříme na sílu, kluci hodně ztrácí v osobních soubojích a nejsou zvyklí hrát do těla. My chceme hrát v sezóně tvrdou a náročnou hru, podle toho se budeme připravovat.

Jak hodnotíš kluky jako partu?
Drtivá většina kluků už spolu v minulých letech hrála, takže se kluci vesměs znají, máme pouze minimum nových hráčů. Atmosféra v týmu je dobrá, kluci se podporují a do tréninků zatím dávají maximum.

Jaké jste si před sezónou stanovili cíle?
S trenérem jsme se o tom už bavili, s hráči ještě ne, ale celá sezóna je teprve před námi a cíle si budeme dávat co možná nejvyšší.

Aleši díky, ať se týmu i tobě daří.

 
Utkání
Muži | Sobota 10.10.2020, 17:00
5. kolo
7:3
HC Poděbrady - HK Kralupy
 
Junioři | Sobota 10.10.2020, 13:45
9. kolo
3:0
Chrudim - HK Kralupy
 
Dorost | Sobota 10.10.2020, 15:00
7. kolo
1:2
HK LEV Slaný - HK Kralupy
 
Týden Hokeje
Aktuální články
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS