Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Sdělení – hráčské příspěvky

22.12.2020 | Tomáš Krejčí

Vážení hráči, rodiče, vedoucí a trenéři,

jistě mnoho z Vás nejednou napadlo, jaké má Klub plány v souvislosti s trvající povinností úhrady hráčských (oddílových) příspěvků. Poté, kdy se před několika málo dny opět uzavřela v rámci mimořádných protiepidemických opatření vnitřní sportoviště, považujeme za vhodné Vás v tomto směru informovat, abychom předešli nedorozuměním a diskusím.

S vědomím faktu, že znovu po krátké době došlo k přerušení (omezení) hokejové sezóny v od poloviny října 2020 s výjimkou necelých dvou týdnů v prosinci 2020 toto omezení trvá a patrně bude ještě několik týdnů trvat, se Výkonný výboru Klubu bude snažit v rámci jednání se společností Kralupská sportovní, spol. s r. o. jako provozovatelem zimního stadionu a městem Kralupy nad Vltavou učinit maximum, aby došlo (pokud to bude s epidemiologického hlediska možné) k prodloužení provozu kralupského zimního stadionu i v jarních měsících roku 2021, tedy v měsících dubnu, květnu a případně i červnu 2021 (avšak s přihlédnutím potřebě racionalizace provozu vzhledem k technickým podmínkám a stavu zimního stadionu). Stejně tak aby došlo k co nejdřívějšímu zahájení provozu zimního stadionu pro brzké zahájení brzké předsezónní přípravy, například již v srpnu 2021. Tímto by tak došlo k pomyslnému „dohnání“ letos na podzim zameškané ztráty tréninkových možností.

V této souvislosti tak pro úplnost považujeme za vhodné doplnit, že právě uvedené „jarní“ a „letní“ ledy Klub nakupuje (a to s přihlédnutím k provozním nákladům zimního stadionu v tomto období) za v průměru dvojnásobné ceny oproti ceně za hodinu ledů v podzimním a zimním období. Je tak zřejmé, že v současné době jsou hráčské příspěvky využity pro chod Klubu (platby za sportoviště, odměny trenérů, provozní náklady apod.) a současně pro budoucí období je třeba vytvořit dostatečný finanční fond, aby Klub v příštím roce zvládl ufinancovat nákupy jarních a letních ledů za objektivně vyšší ceny (aby hráči měli šanci dohnat současnou ztrátu). Nicméně i v případě, že by se nepodařilo sjednat prodloužení provozu domácího stadionu, Klub uvažuje o využití příspěvků tak, že přispěje na soustředění jednotlivých kategorií či nakoupí „ledy“ na jiných stadionech.

Prosíme Vás proto o řádné hrazení hráčských příspěvků

V případě, že bude třeba doplnit jakékoliv individuální vysvětlení, jsme Vám rádi kdykoliv k dispozici.

S pozdravem

Výkonný výbor HK Kralupy nad Vltavou

 
Utkání
Muži | Sobota 10.10.2020, 17:00
5. kolo
7:3
HC Poděbrady - HK Kralupy
 
Junioři | Sobota 10.10.2020, 13:45
9. kolo
3:0
Chrudim - HK Kralupy
 
Dorost | Sobota 10.10.2020, 15:00
7. kolo
1:2
HK LEV Slaný - HK Kralupy
 
Týden Hokeje
Aktuální články
Přivítáme nové hráče!!

Pokud patříte mezi hráče, kteří právě hledají nové působiště, přemýšlí, kam povedou jejich další hokejové kroky nebo si chtějí...

 
Rozhovor Martina Hampla pro Kralupský zpravodaj

Martin Hampl, manažer Hokejového A mužstva: Hráči mají chuť něco dokázat.

 
Legendy s Káčkem na prsou

Drazí hokejoví přátelé, chtěl bych Vás touto cestou pozvat na hokejovou výstavu "Legendy s Káčkem na prsou", kterou chystá má...

 
Klubová přátelská utkání
 
Pojď hrát hokej do Kralup
 
Fotbalový program kralupského Atýmu hokejistů
 
V Kralupech se vracíme na ledovou plochu!
 
Valná hromada HK Kralupy
 
Klubový informační systém
 
Symbolické gesto z KHL
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS