Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Souhrnné klubové informace pro hráče, trenéry a rodiče

08.03.2021 | Tomáš Krejčí

 

Vážení hráči, vážení rodiče, vážení trenéři a vedoucí,

jsme si vědomi, že současná situace není pro nikoho jednoduchá, avšak věříme, že ji díky trpělivosti překonáme a opět se společně začneme scházet na kralupském zimním stadionu. Přijměte tak na úvod přání pevného zdraví, optimismu a nadhledu.

Abyste se mohli na návrat na led nejenom těšit, ale i připravit, tedy abyste byli v dostatečném časovém předstihu informováni a mohli jste přizpůsobit své plány, obracíme se na Vás s těmito souhrnnými informacemi:

-             trénování na ledě do letních prázdnin

I přes aktuálně nepříznivou epidemickou situaci věříme, že se se na led vrátíme ideálně ještě v jarních měsících.

Klub již od začátku ledna 2021 vstoupil do jednání se společností Kralupská sportovní, spol. s r. o., která je provozovatelem zimního stadionu, o možnosti maximálního prodloužení provozu zimního stadionu i do letních měsíců, a to i přes vyšší provozně-ekonomickou náročnost provozu a s tím související cenu za hodinu ledu (více než dvojnásobek oproti průměrné ceně během standardní sezóny). Máme za to, že pouze takto budou moci děti a mládež alespoň mírně dohnat ztrátu z loňského a letošního roku.

Již nyní tak můžeme potvrdit, i díky vstřícnému přístupu vedení společnosti Kralupská sportovní spol. s r.o., že ode dne, kdy to z epidemického pohledu (tedy i podle mimořádných opatření) bude možné, budeme bruslit nejméně do 18. června 2021.

Do 02. května 2021 tak bude platit rozpis ledů podle obecného rozpisu na sezónu 2020/2021, nebo upravený podle mimořádných opatření (pokud bude třeba, například skupinky apod.).

Od 03. května do 18. června 2021 bude platit rozpis ledů upravený pro tyto měsíce, a to pro sudý a lichý týdny (viz příloha). Mimo tréninku na ledě, bude probíhat i suchá příprava ve všech kategoriích. Vše si můžete od 15. března 2021 prohlédnout i na odkazu:  http://kralupy.rozpisy-ledu.cz

V případě, že by se období bez tréninku na ledě prodlužovalo, vedení společnosti Kralupská sportovní vstřícně deklarovalo, že je možné předběžně uvažovat o provozu zimního stadionu i během měsíce července. O tomto Vás však budeme ještě informovat.

A důležitá informace k návratu na led: s návratem na led dojde k posunu kategorií, a tak se hráči vrátí na led do kategorií, v kterých bude probíhat sezóna 2021/2022 (tedy například. 5. třída se s návratem na led posune do mladších žáků atd.). O tomto Vás trenéři a vedoucí budou podrobně informovat.

-          trénování na ledě od začátku srpna 2021

Současně se Klub a společnost Kralupská sportovní vstřícně shodly na provozu zimního stadionu již od úplného začátku měsíce srpna 2021. V příloze tak zasíláme rozpisy ledů na jednotlivé srpnové týdny. 

Prosíme tedy, abychom ledy maximálně využili, jestli to bude jen trochu možné, abyste své plány na jarní a letní měsíce co nejvíce uvedenému přizpůsobili.

-          rozpis ledů – běžná sezóna (od září 2021 dále)

V příloze Vám také zasíláme orientační rozpis pro sezónu 2021/2022 počínaje 06. září 2021. Zde však zcela korektně doplňujeme, že se jedná o rozpis skutečně předběžný (pracovní), nyní spíše orientační, který může doznat změn, a to mimo jiné i v závislosti na rozhodnutí Českého svazu ledního hokeje o organizaci soutěží, počtu a organizaci komerčních pronájmů na kralupském zimním stadionu apod. 

-          příspěvky

Předně děkujeme za Vaši disciplinovanost a řádné hrazení příspěvků, i v této nelehké době! Velmi si vážíme tohoto solidárního přístupu, který Klubu velmi pomáhá (!), neb ačkoliv to asi není na první pohled patrné, Klub má stálé mandatorní výdaje i v této době.

Také je třeba zdůraznit, že Vámi v tomto období hrazené příspěvky pomohou Klubu uhradit náklady na jarní – letní „ledy“ (cena ledu je v tomto období více než dvojnásobná oproti průměrné ceně během standardní sezóny). Právě v očekávání zvýšených výdajů na ledy v roce 2021 se Klub obrátil na vedení města (hned v prvním lednovém týdnu 2021) i na následně také na zastupitele města Kralupy nad Vltavou s písemně žádostí (prosbou), aby Klub mohl v roce 2021 dočerpat část dotace, kterou nevyčerpal v roce 2020 díky pandemii a která může být užita jen na úhradu ledů na kralupském zimním stadionu (celkem se jedná o převod cca 300.000,- Kč z roku 2020 do roku 2021).

Na závěr prosíme ty z Vás, kteří si nejste jisti, jestli máte veškeré příspěvky řádně uhrazeny, abyste se co nejdříve obrátili na pana Ing. Kudelu, sekretáře Klubu (email: hokejkralupy@seznam.cz), který Vám s prověřením a případným douhrazením nedoplatků rád poradí. Návrat na led tak bude moci proběhnout hladce (bez jakýchkoliv opatření vůči hráčům) a korektně i vůči těm, kteří své příspěvky řádné bez přerušení hradí.

-          realizační týmy pro sezónu 2021/2022

V současné době Hokejová rada a Výkonný výbor Klubu finalizují jednání o složení realizačních týmů jednotlivých kategorií pro příští sezónu, a tak věříme, že již v týdnu od 15. března 2021 Vás budeme moci seznámit se složením realizačních týmů.

 -          klubový informační systém

Patrně hodně z Vás zaznamenalo, že v současné době Klub „testuje“ interní klubový informační systém, který by měl usnadnit jak klubovou komunikaci s rodiči a evidenci (soupisky, rozpisy zápasů a tréninků včetně jejich změn, nominace na utkání, platby příspěvků, možnost zapůjčení výstroje) apod. Testování se pomalu chýlí ke konci a tento systém bude patrně ještě v průběhu jarních měsíců implementován, a to včetně mobilní aplikace. O oficiálním spouštění Vás budeme předem informovat.

Ještě jednou Vám děkujeme za trpělivý a solidární přístup, přejeme Vám pevné zdraví i hodně sil a optimismu, a zůstáváme k dispozici k Vašim případným dotazům.

 

Výkonný výbor a Hokejová rada

 
Utkání
Muži | Sobota 10.10.2020, 17:00
5. kolo
7:3
HC Poděbrady - HK Kralupy
 
Junioři | Sobota 10.10.2020, 13:45
9. kolo
3:0
Chrudim - HK Kralupy
 
Dorost | Sobota 10.10.2020, 15:00
7. kolo
1:2
HK LEV Slaný - HK Kralupy
 
Týden Hokeje
Aktuální články
Přivítáme nové hráče!!

Pokud patříte mezi hráče, kteří právě hledají nové působiště, přemýšlí, kam povedou jejich další hokejové kroky nebo si chtějí...

 
Rozhovor Martina Hampla pro Kralupský zpravodaj

Martin Hampl, manažer Hokejového A mužstva: Hráči mají chuť něco dokázat.

 
Legendy s Káčkem na prsou

Drazí hokejoví přátelé, chtěl bych Vás touto cestou pozvat na hokejovou výstavu "Legendy s Káčkem na prsou", kterou chystá má...

 
Klubová přátelská utkání
 
Pojď hrát hokej do Kralup
 
Fotbalový program kralupského Atýmu hokejistů
 
V Kralupech se vracíme na ledovou plochu!
 
Valná hromada HK Kralupy
 
Klubový informační systém
 
Symbolické gesto z KHL
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS