Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Souhrnné klubové informace pro hráče, trenéry a rodiče

08.03.2021 | Tomáš Krejčí

 

Vážení hráči, vážení rodiče, vážení trenéři a vedoucí,

jsme si vědomi, že současná situace není pro nikoho jednoduchá, avšak věříme, že ji díky trpělivosti překonáme a opět se společně začneme scházet na kralupském zimním stadionu. Přijměte tak na úvod přání pevného zdraví, optimismu a nadhledu.

Abyste se mohli na návrat na led nejenom těšit, ale i připravit, tedy abyste byli v dostatečném časovém předstihu informováni a mohli jste přizpůsobit své plány, obracíme se na Vás s těmito souhrnnými informacemi:

-             trénování na ledě do letních prázdnin

I přes aktuálně nepříznivou epidemickou situaci věříme, že se se na led vrátíme ideálně ještě v jarních měsících.

Klub již od začátku ledna 2021 vstoupil do jednání se společností Kralupská sportovní, spol. s r. o., která je provozovatelem zimního stadionu, o možnosti maximálního prodloužení provozu zimního stadionu i do letních měsíců, a to i přes vyšší provozně-ekonomickou náročnost provozu a s tím související cenu za hodinu ledu (více než dvojnásobek oproti průměrné ceně během standardní sezóny). Máme za to, že pouze takto budou moci děti a mládež alespoň mírně dohnat ztrátu z loňského a letošního roku.

Již nyní tak můžeme potvrdit, i díky vstřícnému přístupu vedení společnosti Kralupská sportovní spol. s r.o., že ode dne, kdy to z epidemického pohledu (tedy i podle mimořádných opatření) bude možné, budeme bruslit nejméně do 18. června 2021.

Do 02. května 2021 tak bude platit rozpis ledů podle obecného rozpisu na sezónu 2020/2021, nebo upravený podle mimořádných opatření (pokud bude třeba, například skupinky apod.).

Od 03. května do 18. června 2021 bude platit rozpis ledů upravený pro tyto měsíce, a to pro sudý a lichý týdny (viz příloha). Mimo tréninku na ledě, bude probíhat i suchá příprava ve všech kategoriích. Vše si můžete od 15. března 2021 prohlédnout i na odkazu:  http://kralupy.rozpisy-ledu.cz

V případě, že by se období bez tréninku na ledě prodlužovalo, vedení společnosti Kralupská sportovní vstřícně deklarovalo, že je možné předběžně uvažovat o provozu zimního stadionu i během měsíce července. O tomto Vás však budeme ještě informovat.

A důležitá informace k návratu na led: s návratem na led dojde k posunu kategorií, a tak se hráči vrátí na led do kategorií, v kterých bude probíhat sezóna 2021/2022 (tedy například. 5. třída se s návratem na led posune do mladších žáků atd.). O tomto Vás trenéři a vedoucí budou podrobně informovat.

-          trénování na ledě od začátku srpna 2021

Současně se Klub a společnost Kralupská sportovní vstřícně shodly na provozu zimního stadionu již od úplného začátku měsíce srpna 2021. V příloze tak zasíláme rozpisy ledů na jednotlivé srpnové týdny. 

Prosíme tedy, abychom ledy maximálně využili, jestli to bude jen trochu možné, abyste své plány na jarní a letní měsíce co nejvíce uvedenému přizpůsobili.

-          rozpis ledů – běžná sezóna (od září 2021 dále)

V příloze Vám také zasíláme orientační rozpis pro sezónu 2021/2022 počínaje 06. září 2021. Zde však zcela korektně doplňujeme, že se jedná o rozpis skutečně předběžný (pracovní), nyní spíše orientační, který může doznat změn, a to mimo jiné i v závislosti na rozhodnutí Českého svazu ledního hokeje o organizaci soutěží, počtu a organizaci komerčních pronájmů na kralupském zimním stadionu apod. 

-          příspěvky

Předně děkujeme za Vaši disciplinovanost a řádné hrazení příspěvků, i v této nelehké době! Velmi si vážíme tohoto solidárního přístupu, který Klubu velmi pomáhá (!), neb ačkoliv to asi není na první pohled patrné, Klub má stálé mandatorní výdaje i v této době.

Také je třeba zdůraznit, že Vámi v tomto období hrazené příspěvky pomohou Klubu uhradit náklady na jarní – letní „ledy“ (cena ledu je v tomto období více než dvojnásobná oproti průměrné ceně během standardní sezóny). Právě v očekávání zvýšených výdajů na ledy v roce 2021 se Klub obrátil na vedení města (hned v prvním lednovém týdnu 2021) i na následně také na zastupitele města Kralupy nad Vltavou s písemně žádostí (prosbou), aby Klub mohl v roce 2021 dočerpat část dotace, kterou nevyčerpal v roce 2020 díky pandemii a která může být užita jen na úhradu ledů na kralupském zimním stadionu (celkem se jedná o převod cca 300.000,- Kč z roku 2020 do roku 2021).

Na závěr prosíme ty z Vás, kteří si nejste jisti, jestli máte veškeré příspěvky řádně uhrazeny, abyste se co nejdříve obrátili na pana Ing. Kudelu, sekretáře Klubu (email: hokejkralupy@seznam.cz), který Vám s prověřením a případným douhrazením nedoplatků rád poradí. Návrat na led tak bude moci proběhnout hladce (bez jakýchkoliv opatření vůči hráčům) a korektně i vůči těm, kteří své příspěvky řádné bez přerušení hradí.

-          realizační týmy pro sezónu 2021/2022

V současné době Hokejová rada a Výkonný výbor Klubu finalizují jednání o složení realizačních týmů jednotlivých kategorií pro příští sezónu, a tak věříme, že již v týdnu od 15. března 2021 Vás budeme moci seznámit se složením realizačních týmů.

 -          klubový informační systém

Patrně hodně z Vás zaznamenalo, že v současné době Klub „testuje“ interní klubový informační systém, který by měl usnadnit jak klubovou komunikaci s rodiči a evidenci (soupisky, rozpisy zápasů a tréninků včetně jejich změn, nominace na utkání, platby příspěvků, možnost zapůjčení výstroje) apod. Testování se pomalu chýlí ke konci a tento systém bude patrně ještě v průběhu jarních měsíců implementován, a to včetně mobilní aplikace. O oficiálním spouštění Vás budeme předem informovat.

Ještě jednou Vám děkujeme za trpělivý a solidární přístup, přejeme Vám pevné zdraví i hodně sil a optimismu, a zůstáváme k dispozici k Vašim případným dotazům.

 

Výkonný výbor a Hokejová rada

 
Utkání
Muži | Neděle 13.03.2022, 17:30
5:2
HC Mělník - HK Kralupy
 
Junioři | Neděle 06.03.2022, 18:45
42. kolo
5:4
BC HB - HK Kralupy
 
Dorost | Sobota 26.03.2022, 09:00
20. kolo
9:5
HK Kralupy - HC Benešov
 
Týden Hokeje
Aktuální články
FRANCIE DEN PO DNI

Snové zakončení sezóny a celé naší etapy. Pokusím se své dojmy a zážitky z naší nezapomenutelné cesty do Francie...

 
Poslední zápas starších žáků, aneb souboj se Slaným

V sobotu 26.3 hráli žáci poslední sezónní zápas se Slaným. Mladší žáci bohužel v posledním zápase výhru neuhájili a prohráli 3:6....

 
V Kralupech se konal mezinárodní žákovský turnaj

Pro 5. třídu HKK se podařilo uspořádat dvoudenní turnaj s názvem Hockey Spring Games 2022.

 
Rozlučka na domácím ledě
 
Dorost zvítězil a skupinu vyhrál, žáci doma s Vlašimí
 
Rozhodující bitva pro Mělník
 
Hokejový truhlář
 
Torzo dorostu prohrálo v Benátkách, žáci uspěli v Sedlčanech
 
Rozhodne se v neděli
 
Předprodej vstupenek na sobotní semifinále právě začíná!!!
 
 
RSS