Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Klubový informační systém

22.04.2021 | Tomáš Krejčí

Vážení členové, trenéři, vedoucí týmů, hráči, rodiče a ostatní příznivci našeho Klubu,

dovolujeme si Vás informovat, že za účelem zefektivnění organizace činnosti našeho klubu zavádíme, po delším testování, ve spolupráci se společností eSports.cz, s.r.o. Klubový informační systém. V této souvislosti děkujeme těm z Vás, kteří jste se účastnili, za vstřícnost a pomoc s testováním!

Na úvod považujeme za korektní Vám připomenout, že v souvislosti s využíváním Klubového informačního systému je nutné zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem, který jsme si již dříve společně odsouhlasili, nově však tedy i s využitím tohoto informačního systému.

Klubový informační systém zavádíme pro efektivní řízení a správu našeho Klubu, aby došlo k ulehčení vzájemné informovanosti a komunikaci jak v počítačích, tak v mobilní verzi. V Klubovém informačním systému tak najdete:

·      Nástěnku (komunikace s hráči a rodiči (text, obrázky, video),

·      Události (důležitá upozornění, kalendář akcí, tréninků a dalších aktivit),

·      Zápasy (přehled utkání, možnost nominace na utkání, omluva hráčů, sledování docházky, plánování klubových akcí, hodnocení hráčů),

·      Platby (přehled o všech Vašich platbách, potvrzení o zaplacení příspěvků, výzva k úhradám nedoplatků, možnost úhrad faktur, plateb na soustředění atd.),

·      Týdenní rozpis (Informace o zápasech a trénincích na jednotlivých sportovištích,

·      Bonusy (evidence zapůjčené výstroje, přehled volné výstroje k zapůjčení, elektronická žádost),

·      Evidenci dokladů souhlasů např. GDPR, termínů zdravotní prohlídky hráčů s upozorněním na její neplatnost,

·      Automatické zasílání notifikací formou textových zpráv přímo v Klubovém informačním systému, včetně upomínek na e-mail, upozornění na nové informace, změny termínů tréninků, utkání, včetně informace k dopravě a další možnosti. 

Klubový informační systém umožňuje ucelený přehled všech členů Klubu (po družstvech, skupinách, funkcích apod.), s možností a jejich správy, a nastavení profilu hráče, člena.

Tímto Vám oznamujeme, že v následujících dnech obdržíte emailem pozvánku s přihlašovacími údaji a heslem (poznámka: členové, kteří se již do Klubového informačního systému přihlásili dříve, prosím o opětovné přihlášení se pod heslem, které obdržíte). Následně si obdržené heslo můžete změnit.

Aplikaci Klubového informačního systému si následně můžete stáhnout do svého chytrého mobilního telefonu z Apple storu či Google play. Přihlašovací údaje do aplikace Klubového informačního systému jsou stejné jako do PC.

Prosíme, abyste se s Klubovým informačním systémem po přihlášení seznámili a vyzkoušeli si funkce, ke kterým budete mít přístup. Své případné poznatky, připomínky a návrhy sdělte trenérům a vedoucím družstev.

Věříme, že i díky aktivnímu využívání Klubového informačního systému bude pro Vás, stejně jako pro zástupce klubu, zase o něco příjemnější bavit se hokejem v Kralupech nad Vltavou.

 

S pozdravem

Výkonný výbor HK Kralupy nad Vltavou

 
Utkání
Muži | Středa 15.12.2021, 18:30
12. kolo
VS.
HK Kralupy - HC Rakovník
 
Muži | Sobota 20.11.2021, 18:15
11. kolo
3:4
HK Kralupy - HC Mělník
 
Junioři | Pátek 03.12.2021, 16:45
22. kolo
1:8
HK Kralupy - HC Chrudim
 
Týden Hokeje
Aktuální články
Junioři nestačili na Havlíčkův Brod

Po páteční prohře 1:6 (1:1,0:4,0:1) na ledě vedoucího Písku, nezískali kralupští junioři body ani v nedělním domácím utkání, když...

 
Junioři potřebují bodovat

V lize juniorů bude o víkendu dohrána polovina základní části.

 
Těsná prohra juniorů

Kralupští junioři v utkání s Ústím 4:5 (0:0,2:5,2:0) dotahovali tříbrankový náskok soupeře. Na vyrovnání a další bodový zisk nezbyl...

 
Dorost ve skupině o umístění
 
Junioři vybojovali bod, o další přišli těsně před koncem
 
Mladší žáci si vyšlápli na Rytíře
 
Junioři i dorost v pátek venku
 
Škola hokejových talentů
 
Výsledkově nepovedený víkend
 
Přerov nad síly juniorů
 
 
RSS