Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Klubový informační systém

22.04.2021 | Tomáš Krejčí

Vážení členové, trenéři, vedoucí týmů, hráči, rodiče a ostatní příznivci našeho Klubu,

dovolujeme si Vás informovat, že za účelem zefektivnění organizace činnosti našeho klubu zavádíme, po delším testování, ve spolupráci se společností eSports.cz, s.r.o. Klubový informační systém. V této souvislosti děkujeme těm z Vás, kteří jste se účastnili, za vstřícnost a pomoc s testováním!

Na úvod považujeme za korektní Vám připomenout, že v souvislosti s využíváním Klubového informačního systému je nutné zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem, který jsme si již dříve společně odsouhlasili, nově však tedy i s využitím tohoto informačního systému.

Klubový informační systém zavádíme pro efektivní řízení a správu našeho Klubu, aby došlo k ulehčení vzájemné informovanosti a komunikaci jak v počítačích, tak v mobilní verzi. V Klubovém informačním systému tak najdete:

·      Nástěnku (komunikace s hráči a rodiči (text, obrázky, video),

·      Události (důležitá upozornění, kalendář akcí, tréninků a dalších aktivit),

·      Zápasy (přehled utkání, možnost nominace na utkání, omluva hráčů, sledování docházky, plánování klubových akcí, hodnocení hráčů),

·      Platby (přehled o všech Vašich platbách, potvrzení o zaplacení příspěvků, výzva k úhradám nedoplatků, možnost úhrad faktur, plateb na soustředění atd.),

·      Týdenní rozpis (Informace o zápasech a trénincích na jednotlivých sportovištích,

·      Bonusy (evidence zapůjčené výstroje, přehled volné výstroje k zapůjčení, elektronická žádost),

·      Evidenci dokladů souhlasů např. GDPR, termínů zdravotní prohlídky hráčů s upozorněním na její neplatnost,

·      Automatické zasílání notifikací formou textových zpráv přímo v Klubovém informačním systému, včetně upomínek na e-mail, upozornění na nové informace, změny termínů tréninků, utkání, včetně informace k dopravě a další možnosti. 

Klubový informační systém umožňuje ucelený přehled všech členů Klubu (po družstvech, skupinách, funkcích apod.), s možností a jejich správy, a nastavení profilu hráče, člena.

Tímto Vám oznamujeme, že v následujících dnech obdržíte emailem pozvánku s přihlašovacími údaji a heslem (poznámka: členové, kteří se již do Klubového informačního systému přihlásili dříve, prosím o opětovné přihlášení se pod heslem, které obdržíte). Následně si obdržené heslo můžete změnit.

Aplikaci Klubového informačního systému si následně můžete stáhnout do svého chytrého mobilního telefonu z Apple storu či Google play. Přihlašovací údaje do aplikace Klubového informačního systému jsou stejné jako do PC.

Prosíme, abyste se s Klubovým informačním systémem po přihlášení seznámili a vyzkoušeli si funkce, ke kterým budete mít přístup. Své případné poznatky, připomínky a návrhy sdělte trenérům a vedoucím družstev.

Věříme, že i díky aktivnímu využívání Klubového informačního systému bude pro Vás, stejně jako pro zástupce klubu, zase o něco příjemnější bavit se hokejem v Kralupech nad Vltavou.

 

S pozdravem

Výkonný výbor HK Kralupy nad Vltavou

 
Utkání
Muži | Sobota 10.10.2020, 17:00
5. kolo
7:3
HC Poděbrady - HK Kralupy
 
Junioři | Sobota 10.10.2020, 13:45
9. kolo
3:0
Chrudim - HK Kralupy
 
Dorost | Sobota 10.10.2020, 15:00
7. kolo
1:2
HK LEV Slaný - HK Kralupy
 
Týden Hokeje
Aktuální články
Přivítáme nové hráče!!

Pokud patříte mezi hráče, kteří právě hledají nové působiště, přemýšlí, kam povedou jejich další hokejové kroky nebo si chtějí...

 
Rozhovor Martina Hampla pro Kralupský zpravodaj

Martin Hampl, manažer Hokejového A mužstva: Hráči mají chuť něco dokázat.

 
Legendy s Káčkem na prsou

Drazí hokejoví přátelé, chtěl bych Vás touto cestou pozvat na hokejovou výstavu "Legendy s Káčkem na prsou", kterou chystá má...

 
Klubová přátelská utkání
 
Pojď hrát hokej do Kralup
 
Fotbalový program kralupského Atýmu hokejistů
 
V Kralupech se vracíme na ledovou plochu!
 
Valná hromada HK Kralupy
 
Symbolické gesto z KHL
 
Oznámení - realizační týmy pro sezónu 2021/2022
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS