Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Junioři třetí v Přerově

21.08.2021 | Tomáš Krejčí

Junioři vybojovali na tradičním turnaji v Přerově třetí místo. Turnaj potřetí za sebou vyhráli domácí, druhé místo obsadili hokejisté z Písku. Všechny zápasy se hrály na 2 x 25 minut čistého času, přičemž každá polovina byla brána a hodnocena body jako samostatné utkání. Za jakéhokoliv stavu se následně hrálo pětiminutové prodloužení (3 na 3), které probíhalo v celé délce bez ohledu na počet vstřelených gólů. Při remízovém stavu pak následovaly samostatné nájezdy. Za stoprocentně vítězný souboj se soupeřem tak mohl tým do tabulky získat až sedm bodů.

Výsledky zápasů HK Kralupy

HK Kralupy nad Vltavou – VHK ROBE Vsetín

1:3 / 2:2 (1:0 SN)

Branky (1. část): 21. Hamršmíd (Kleveta) – 15. Macík (Matějíček), 20. Čapka (Houser), 25. Bednařík
Branky (2. část): 4. Hamršmíd (Kleveta), 11. Kouba (Kratochvíl, Kočí) – 21. Broža (Čapka, Bachánek), 21. Veselý (Bednařík)
Branky (prodloužení): rozhodující nájezd Kouba

HC Tábor – HK Kralupy nad Vltavou

0:2 / 1:3 (0:1 SN)

Branky (1. část): 9. Hamršmíd (Kouba), 19. Kočí (Kratochvíl)
Branky (2. část): 9. Přívozník (Šťastný, Čančura) – 6. Šmíd (Stupka), 12. Vorlíček (Kleveta), 21. Hanousek (Kouba)

Branky (1. část): 6. Mikeska (Hollar)
Branky (2. část): 18. Hanousek (Kouba), 22. Kouba (Hanousek)
Branky (prodloužení): 3. Vojta

Konečná tabulka turnaje

Z     V   R   P   Vp  Pp      skóre      body

1. HC ZUBR Přerov                   4     5   1   2      3   1       21:8        19

2. IHC Králové Písek                 4     5   1   2      2   2       12:12       18

3. HK Kralupy nad Vltavou        4     4   1   3      3   1       14:9        16

4. VHK ROBE Vsetín                 4     2   2   4     1   3        13:17        9

5. HC Tábor                               4     1   1   6     1   3        12:26        5

Juniory dělilo od bodů 30 vteřin

Parádní výkon Davida Němce v brance kralupské juniorky a bojovný výkon celého týmu.

V Kralupech nad Vltavou ovládli ledovou plochu nejmenší hokejisté

Hokejový klub Kralupy nad Vltavou po roční odmlce způsobené pandemií pořádal ve spolupráci s ČSLH nábor malých hokejistů ve věku 4-8...

Dorost vstoupil do soutěže vítězně

Trenérům Krčmářovi a Drozdovi tak spadl kámen ze srdce, neboť vstup do soutěže považovali jako velmi důležitý. V sobotním...