Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Mladší žáci smetli Příbram, starší vezou bod

12.09.2021 | Tomáš Krejčí

První utkání žáků v Příbrami dopadlo výborně, mladší žáci si na příbramském zimáku otevřeli střelnici.

Vstup do sezóny se mladším žákům povedl na jedničku, utkání v Příbrami rozhodli během první třetiny, kterou vyhráli 5:0, dalších 13 branek pak rozdělili do zbylých dvou třetin. Následné utkání starších žáků skončilo remízou 3:3.

Starší žáci:

HC Příbram - HK Kralupy 3:3 (2:1,1:1,0:1)

Branky a nahrávky: Říha (Sirotek), Říha (Sirotek), Němec (Bostl) - Janda (Pavlíček), Tobiška (Pavlíček), Čihák

Sestava HK Kralupy: Ondřej Hanousek - Jakub Šimral, Šimon Stýblo, Ema Jandová, Jan Svatoš, Tristan Turba, David Hudský - Daniel Baloun, Filip Janda, Filip Šmol, Ladislav Machuta, Václav Smejkal, Lukáš Tobiška, Jakub Čihák, Ondřej Pavlíček, Adam Drozda

Mladší žáci:

HC Příbram - HK Kralupy 3:18 (0:5,1:8,2:5)

Branky a nahrávky: Dudukin, Dörfl, Velek (Valta) - Štajer (Pospíšil), Štajer (Pospíšil), Štajer, Štajer (Pospíšil), Tureček, Štajer (Pospíšil), Husák (Brádler), Štajer (Pospíšil), Tureček, Brádler, Tureček (Jung), Tureček (Pospíšil, Štajer), Novák (Pospíšil), Pospíšil (Tureček), Jung (Holina), Pospíšil (Novák), Štajer (Tureček, Janda), Tureček (Pospíšil)

Sestava HK Kralupy: Tobiáš Binko - Jakub Maťko, Vít Brádler, Tomáš Jung, Pavel Novák, David Holina, Jan Pospíšil, Tadeáš Husák, Jakub Štajer, Matyáš Tureček, Jan Hrdina, Hynek Janda, Šimon Seifert, Šimon Karel

FRANCIE DEN PO DNI

Snové zakončení sezóny a celé naší etapy. Pokusím se své dojmy a zážitky z naší nezapomenutelné cesty do Francie...

Poslední zápas starších žáků, aneb souboj se Slaným

V sobotu 26.3 hráli žáci poslední sezónní zápas se Slaným. Mladší žáci bohužel v posledním zápase výhru neuhájili a prohráli 3:6....

V Kralupech se konal mezinárodní žákovský turnaj

Pro 5. třídu HKK se podařilo uspořádat dvoudenní turnaj s názvem Hockey Spring Games 2022.