Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Soustředění MŽ a SŽ - Brumov Bylnice

13.09.2021 | Tomáš Krejčí

Hokejová sezóna se o tomto víkendu rozběhla na plné obrátky prvními zápasy, a to i pro týmy kralupských mladších a starších žáků. Je tedy to nejlepší období si ještě alespoň krátce v několika řádcích připomenout jak po sportovní, tak po teambuildingové stránce vydařené soustředění obou kralupských žákovských týmů, které náš Klub mohl realizovat díky významné podpoře společnosti MERO ČR, a.s. Děkujeme!

Tento klubový letní kemp proběhl druhý srpnový týden ve velmi pěkném, a pro hokejisty skvěle vybaveném, sportovním centru zimního stadionu Brumov-Bylnice ve Zlínském kraji. Malebné souměstí Brumov-Bylnice je pro náš klub známo nejenom perfektním sportovním vyžitím a zázemím (za zhlédnutí stojí např. tento odkaz: https://www.brumov-bylnice.cz/sport/ ), ale také svou dlouhou historií a krásnou přírodou. Souměstí je úzce spjato s královským hradem Brumov, jedním z nejstarších hradů Moravy, hrdě se tyčícím nad údolím říčky Brumovky. To vše podkresluje krásu Bílých Karpat s nadmořskou výškou 330 metrů.

Na soustředění oba žákovské týmy včetně realizačních týmů cestovaly opět vlakem. Všichni se těšili na nabitý sportovní program, který zahrnoval každý den dvě hodiny ledů a dvě hodiny suché přípravy, po kterých díky krásnému letnímu počasí následovalo vyžití na přilehlém koupališti. Během soustředění oba týmy sehrály přátelské zápasy proti týmům místních hokejistů. Starší žáci si navíc zahráli „přátelák“ i proti týmu břeclavských lvic https://www.hclvibreclav.cz/tym/13-zeny.html Soustředění se velmi vydařilo, a to jak díky nasazení kralupských žáků, tak i díky přístupu členů realizačního týmu, kdy mnozí z nich obětovali svou dovolenou a volný čas, aby našim žákům pomohli v přípravě na (věřme, že letos již opět kompletní) hokejovou sezónu.

 
Utkání
Muži | Sobota 04.12.2021, 16:30
13. kolo
VS.
SK Černošice - HK Kralupy
 
Muži | Sobota 20.11.2021, 18:15
11. kolo
3:4
HK Kralupy - HC Mělník
 
Junioři | Neděle 28.11.2021, 16:15
21. kolo
2:6
HK Kralupy - BC HB
 
Týden Hokeje
Aktuální články
Junioři potřebují bodovat

V lize juniorů bude o víkendu dohrána polovina základní části.

 
Těsná prohra juniorů

Kralupští junioři v utkání s Ústím 4:5 (0:0,2:5,2:0) dotahovali tříbrankový náskok soupeře. Na vyrovnání a další bodový zisk nezbyl...

 
Dorost ve skupině o umístění

Dorost se v neděli představil na ledě "okresního" soupeře v Neratovicích.

 
Junioři vybojovali bod, o další přišli těsně před koncem
 
Mladší žáci si vyšlápli na Rytíře
 
Junioři i dorost v pátek venku
 
Škola hokejových talentů
 
Výsledkově nepovedený víkend
 
Přerov nad síly juniorů
 
Další body odváží Havlíčkův Brod
 
 
RSS