Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Soustředění MŽ a SŽ - Brumov Bylnice

13.09.2021 | Tomáš Krejčí

Hokejová sezóna se o tomto víkendu rozběhla na plné obrátky prvními zápasy, a to i pro týmy kralupských mladších a starších žáků. Je tedy to nejlepší období si ještě alespoň krátce v několika řádcích připomenout jak po sportovní, tak po teambuildingové stránce vydařené soustředění obou kralupských žákovských týmů, které náš Klub mohl realizovat díky významné podpoře společnosti MERO ČR, a.s. Děkujeme!

Tento klubový letní kemp proběhl druhý srpnový týden ve velmi pěkném, a pro hokejisty skvěle vybaveném, sportovním centru zimního stadionu Brumov-Bylnice ve Zlínském kraji. Malebné souměstí Brumov-Bylnice je pro náš klub známo nejenom perfektním sportovním vyžitím a zázemím (za zhlédnutí stojí např. tento odkaz: https://www.brumov-bylnice.cz/sport/ ), ale také svou dlouhou historií a krásnou přírodou. Souměstí je úzce spjato s královským hradem Brumov, jedním z nejstarších hradů Moravy, hrdě se tyčícím nad údolím říčky Brumovky. To vše podkresluje krásu Bílých Karpat s nadmořskou výškou 330 metrů.

Na soustředění oba žákovské týmy včetně realizačních týmů cestovaly opět vlakem. Všichni se těšili na nabitý sportovní program, který zahrnoval každý den dvě hodiny ledů a dvě hodiny suché přípravy, po kterých díky krásnému letnímu počasí následovalo vyžití na přilehlém koupališti. Během soustředění oba týmy sehrály přátelské zápasy proti týmům místních hokejistů. Starší žáci si navíc zahráli „přátelák“ i proti týmu břeclavských lvic https://www.hclvibreclav.cz/tym/13-zeny.html Soustředění se velmi vydařilo, a to jak díky nasazení kralupských žáků, tak i díky přístupu členů realizačního týmu, kdy mnozí z nich obětovali svou dovolenou a volný čas, aby našim žákům pomohli v přípravě na (věřme, že letos již opět kompletní) hokejovou sezónu.

 
Utkání
Muži | Neděle 13.03.2022, 17:30
5:2
HC Mělník - HK Kralupy
 
Junioři | Neděle 06.03.2022, 18:45
42. kolo
5:4
BC HB - HK Kralupy
 
Dorost | Sobota 26.03.2022, 09:00
20. kolo
9:5
HK Kralupy - HC Benešov
 
Týden Hokeje
Aktuální články
FRANCIE DEN PO DNI

Snové zakončení sezóny a celé naší etapy. Pokusím se své dojmy a zážitky z naší nezapomenutelné cesty do Francie...

 
Poslední zápas starších žáků, aneb souboj se Slaným

V sobotu 26.3 hráli žáci poslední sezónní zápas se Slaným. Mladší žáci bohužel v posledním zápase výhru neuhájili a prohráli 3:6....

 
V Kralupech se konal mezinárodní žákovský turnaj

Pro 5. třídu HKK se podařilo uspořádat dvoudenní turnaj s názvem Hockey Spring Games 2022.

 
Rozlučka na domácím ledě
 
Dorost zvítězil a skupinu vyhrál, žáci doma s Vlašimí
 
Rozhodující bitva pro Mělník
 
Hokejový truhlář
 
Torzo dorostu prohrálo v Benátkách, žáci uspěli v Sedlčanech
 
Rozhodne se v neděli
 
Předprodej vstupenek na sobotní semifinále právě začíná!!!
 
 
RSS