Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Soustředění MŽ a SŽ - Brumov Bylnice

13.09.2021 | Tomáš Krejčí

Hokejová sezóna se o tomto víkendu rozběhla na plné obrátky prvními zápasy, a to i pro týmy kralupských mladších a starších žáků. Je tedy to nejlepší období si ještě alespoň krátce v několika řádcích připomenout jak po sportovní, tak po teambuildingové stránce vydařené soustředění obou kralupských žákovských týmů, které náš Klub mohl realizovat díky významné podpoře společnosti MERO ČR, a.s. Děkujeme!

Tento klubový letní kemp proběhl druhý srpnový týden ve velmi pěkném, a pro hokejisty skvěle vybaveném, sportovním centru zimního stadionu Brumov-Bylnice ve Zlínském kraji. Malebné souměstí Brumov-Bylnice je pro náš klub známo nejenom perfektním sportovním vyžitím a zázemím (za zhlédnutí stojí např. tento odkaz: https://www.brumov-bylnice.cz/sport/ ), ale také svou dlouhou historií a krásnou přírodou. Souměstí je úzce spjato s královským hradem Brumov, jedním z nejstarších hradů Moravy, hrdě se tyčícím nad údolím říčky Brumovky. To vše podkresluje krásu Bílých Karpat s nadmořskou výškou 330 metrů.

Na soustředění oba žákovské týmy včetně realizačních týmů cestovaly opět vlakem. Všichni se těšili na nabitý sportovní program, který zahrnoval každý den dvě hodiny ledů a dvě hodiny suché přípravy, po kterých díky krásnému letnímu počasí následovalo vyžití na přilehlém koupališti. Během soustředění oba týmy sehrály přátelské zápasy proti týmům místních hokejistů. Starší žáci si navíc zahráli „přátelák“ i proti týmu břeclavských lvic https://www.hclvibreclav.cz/tym/13-zeny.html Soustředění se velmi vydařilo, a to jak díky nasazení kralupských žáků, tak i díky přístupu členů realizačního týmu, kdy mnozí z nich obětovali svou dovolenou a volný čas, aby našim žákům pomohli v přípravě na (věřme, že letos již opět kompletní) hokejovou sezónu.

 
Utkání
Muži | Sobota 02.10.2021, 18:15
4. kolo
VS.
HK Kralupy - HC Poděbrady
 
Muži | Sobota 25.09.2021, 18:00
3. kolo
2:5
Velké Popovice - HK Kralupy
 
Junioři | Neděle 26.09.2021, 13:30
5. kolo
2:3
HK Kralupy - VHK Vsetín
 
Týden Hokeje
Aktuální články
Juniory dělilo od bodů 30 vteřin

Parádní výkon Davida Němce v brance kralupské juniorky a bojovný výkon celého týmu.

 
V Kralupech nad Vltavou ovládli ledovou plochu nejmenší hokejisté

Hokejový klub Kralupy nad Vltavou po roční odmlce způsobené pandemií pořádal ve spolupráci s ČSLH nábor malých hokejistů ve věku 4-8...

 
Dorost vstoupil do soutěže vítězně

Trenérům Krčmářovi a Drozdovi tak spadl kámen ze srdce, neboť vstup do soutěže považovali jako velmi důležitý. V sobotním...

 
Hokejový víkend
 
Dorost je připraven hlásí trenéři
 
Mladší žáci smetli Příbram, starší vezou bod
 
Junioři začali prohrou
 
V pátek vstupují kralupští hokejisté do nové sezóny.
 
Týden hokeje 25.9.2021 od 9:00 hodin na zimním stadionu v Kralupech
 
Další přípravné utkání dorostu
 
 
RSS