Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dorost je připraven hlásí trenéři

14.09.2021 | Tomáš Krejčí

Tomáš Krčmář a Aleš Drozda hodnotí před ostrým startem přípravu dorostu


Jste necelý týden před vstupem do soutěže, jak hodnotíte přípravu? 

Celkově přípravu hodnotíme pozitivně. Tím, že letos jsme začínali v Kralupech na ledě už na konci července a soutěž nám začíná až tento týden, bylo celé předzávodní období nezvykle delší, ale pro nás samozřejmě jenom dobře. Poctivě jsme denně trénovali jak na ledě, tak na suchu, pracovali jsme na našem herním systému i dovednostech. Během přípravy jsme stihli odehrát osm přípravných utkání, ve kterých jsme pomalu začínali předvádět přesně ten typ hokeje, kterým se chceme prezentovat i celou sezónu, a různí soupeři od extraligového PZ Kladna počínaje, přes Benátky nebo Ústí nad Labem, nás tvrdě prověřili. Myslíme si, že jsme ale celou přípravu zvládli solidně a na soutěž jsme nachystaní velmi dobře. 

Příprava byla specifická, především dost dlouhá, jak jste spokojeni s nasazením kluků? 

Samozřejmě pořád je prostor ke zlepšení, ale celkově musíme kluky pochválit, především za jejich poctivou docházku. Celé předzávodní období jsme trénovali vesměs s celým týmem, celková docházka týmu se v srpnu pohybovala na 95%, což je famózní. Co se týká tréninkového nasazení, tam je to hodně individuální. Kluci už jsou ve věku, kdy by každý měl vědět, co od tréninku očekává, kolik je ochotný do toho dát úsilí a každý zodpovídá sám za sebe. My se snažíme klukům poskytnout co nejlepší tréninkový proces, co nejlepší servis, podmínky, pracujeme s videem, chceme po hráčích, aby na sebe byli nároční, vystoupili z komfortní zóny, ale pak už je jen na hráčích samotných, jak moc do toho chtějí investovat. 

Podařilo se vám posílit hráčský kádr? 

Během června a pak i srpna se u nás vystřídalo poměrně dost hráčů z různých klubů, nicméně momentálně u nás zůstává pouze Michal Hanousek z Hvězdy a poté nám hodně pomůžou kluci z Mladé Boleslavi, se kterou spolupracujeme. Ideálně ještě jednoho útočníka bychom uvítali, nicméně věříme klukům, se kterými pracujeme už delší dobu a se kterými chceme poctivě a intenzivně pracovat i nadále, proto by nějaké výraznější a větší změny v týmu nedávaly smysl a byly by proti naší filosofii. 

Jaké má letos tým cíle? 

Pro nás je nejdůležitějších prvních deset zápasů v základní skupině, kterou chceme vyhrát. Podle toho, jak moc se podaří cíl naplnit, se bude odvíjet zbytek sezóny, který je ale pro nás ještě nesmírně daleko. Momentálně se soustředíme na prvních deset kol, které musíme zvládnout zápas po zápase, to je pro nás priorita, zbytek nás nezajímá. Chceme předvádět zajímavý, aktivní a konstruktivní hokej, díky kterému se dokážeme nadále posouvat a věříme, že tým má na to bojovat o zajímavé pozice.

 
Utkání A-tým
Muži | středa 04.10.2023, 18:00
HC Děčín - HK Kralupy nad Vltavou
 
Muži | sobota 30.09.2023, 17:00
3. kolo
2:3
Písek - HK Kralupy
 
Muži | středa 27.09.2023, 18:30
HK Kralupy nad Vltavou - HC Stadion Vrchlabí
5:6 pp (1:0, 3:4, 1:1 – 0:1)
 
Utkání mládeže
Junioři | neděle 08.10.2023, 13:45
4. kolo
VS.
HK LEV Slaný - HK Kralupy
 
Junioři | neděle 11.02.2024, 17:45
26. kolo
0:0
HC Mělník - HK Kralupy
 
Dorost | neděle 24.09.2023, 13:55
2. kolo
6:7
HK Kralupy - HK LEV Slaný
 
Partneři
Škola hokejových talenů
Pojď hrát hokej
Aktuální články
 
© eSports s.r.o. & HK Kralupy nad Vltavou RSS