Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

V Kralupech nad Vltavou ovládli ledovou plochu nejmenší hokejisté

26.09.2021 | Tomáš Krejčí

Hokejový klub Kralupy nad Vltavou po roční odmlce způsobené pandemií pořádal ve spolupráci s ČSLH nábor malých hokejistů ve věku 4-8 let v rámci projektu „Pojď hrát hokej“ s pořadovým číslem 9. Akce pod názvem „Týden hokeje“ se uskutečnil v sobotu 25. září 2021 v dopoledních hodinách.

Náborové akci předcházely v průběhu září besedy v kralupských základních školách a mateřských školkách. Trenér mládeže Jakub Kaprál mimo osvěty kolektivní hry „Lední hokej“ pozval děti na Zimní stadion, aby se společně s rodiči zúčastnili náborové akce „Týden hokeje“ pořádané Hokejovým klubem Kralupy nad Vltavou v rámci projektu „Pojď hrát hokej“. Rodiče se svými ratolestmi byli ve slunečném počasí přivítáni rodiči působící v roli vedoucích družstev a mladými hokejisty z kategorie starších žáků. V registračním pracovišti předaly dětem několik dárků včetně dresu v barvách České reprezentace, ale jen jako zápůjčka na tuto akci. Škoda, že jim dres nemohl být předán jako v minulosti, ale pravidla projektu jsou neúprosná. Slzičky, které se objevili v očích dětí při jejich odevzdávání po skončení akce, jsou toho důkazem. Na druhé straně rodiče měli plné ruce práce s vyplněním potřebných tiskopisů k zápisu dětí. Poté se všichni přesunuli do opravdové hokejové kabiny, kde se děti převlékly, a pod vedením trenérů si děti udělali společnou rozcvičku. V té době byly rodičům sekretářem klubu a trenérem mládeže, současným hokejistou A mužstva Jakubem Kaprálem, předány prvotní informace o klubu, a co to znamená mít doma malého hokejistu. Přítomni získali zasvěcený přehled nejen o rozsahu tréninku ledního hokeje, jeho náplni, ale i o důležitých provozních a administrativních pravidlech chodu Hokejového klubu Kralupy nad Vltavou. Poté už je čekala ledová plocha, kde si děti převzali kvalifikovaní trenéři mládeže klubu. Nejprve je seznámili se základy bruslení, ukázali jim, jak probíhají tréninky na ledě. Poté se rozeběhly různé zábavné hry spojené se střelbou na branku apod. Rodiče se mohli dívat nejen na své ratolesti, ale i na mladé hokejisty našeho klubu, kteří už minimálně rok trénují. Společné foto a závěrečný pokřik bylo vyvrcholením dětské radosti z prožitého sobotního dopoledne. Akce „Týden hokeje“ se v Kralupech zúčastnilo celkem 25 dětí. Vedení HK Kralupy nad Vltavou děkuje všem, kteří se jakýmkoli způsobem podíleli na organizaci a hladkém průběhu celé akce. Úsměvy a vyprávění dětí o svých zážitcích na ledové ploše potěšily všechny přítomné a jsou tou největší pozvánkou na další společné tréninky v hokejovém klubu Kralupy nad Vltavou. Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Kralupech najdete na www.hokejkralupy.cz.

 
Utkání
Muži | Neděle 13.03.2022, 17:30
5:2
HC Mělník - HK Kralupy
 
Junioři | Neděle 06.03.2022, 18:45
42. kolo
5:4
BC HB - HK Kralupy
 
Dorost | Sobota 26.03.2022, 09:00
20. kolo
9:5
HK Kralupy - HC Benešov
 
Týden Hokeje
Aktuální články
FRANCIE DEN PO DNI

Snové zakončení sezóny a celé naší etapy. Pokusím se své dojmy a zážitky z naší nezapomenutelné cesty do Francie...

 
Poslední zápas starších žáků, aneb souboj se Slaným

V sobotu 26.3 hráli žáci poslední sezónní zápas se Slaným. Mladší žáci bohužel v posledním zápase výhru neuhájili a prohráli 3:6....

 
V Kralupech se konal mezinárodní žákovský turnaj

Pro 5. třídu HKK se podařilo uspořádat dvoudenní turnaj s názvem Hockey Spring Games 2022.

 
Rozlučka na domácím ledě
 
Dorost zvítězil a skupinu vyhrál, žáci doma s Vlašimí
 
Rozhodující bitva pro Mělník
 
Hokejový truhlář
 
Torzo dorostu prohrálo v Benátkách, žáci uspěli v Sedlčanech
 
Rozhodne se v neděli
 
Předprodej vstupenek na sobotní semifinále právě začíná!!!
 
 
RSS