Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

V Kralupech nad Vltavou ovládli ledovou plochu nejmenší hokejisté

26.09.2021 | Tomáš Krejčí

Hokejový klub Kralupy nad Vltavou po roční odmlce způsobené pandemií pořádal ve spolupráci s ČSLH nábor malých hokejistů ve věku 4-8 let v rámci projektu „Pojď hrát hokej“ s pořadovým číslem 9. Akce pod názvem „Týden hokeje“ se uskutečnil v sobotu 25. září 2021 v dopoledních hodinách.

Náborové akci předcházely v průběhu září besedy v kralupských základních školách a mateřských školkách. Trenér mládeže Jakub Kaprál mimo osvěty kolektivní hry „Lední hokej“ pozval děti na Zimní stadion, aby se společně s rodiči zúčastnili náborové akce „Týden hokeje“ pořádané Hokejovým klubem Kralupy nad Vltavou v rámci projektu „Pojď hrát hokej“. Rodiče se svými ratolestmi byli ve slunečném počasí přivítáni rodiči působící v roli vedoucích družstev a mladými hokejisty z kategorie starších žáků. V registračním pracovišti předaly dětem několik dárků včetně dresu v barvách České reprezentace, ale jen jako zápůjčka na tuto akci. Škoda, že jim dres nemohl být předán jako v minulosti, ale pravidla projektu jsou neúprosná. Slzičky, které se objevili v očích dětí při jejich odevzdávání po skončení akce, jsou toho důkazem. Na druhé straně rodiče měli plné ruce práce s vyplněním potřebných tiskopisů k zápisu dětí. Poté se všichni přesunuli do opravdové hokejové kabiny, kde se děti převlékly, a pod vedením trenérů si děti udělali společnou rozcvičku. V té době byly rodičům sekretářem klubu a trenérem mládeže, současným hokejistou A mužstva Jakubem Kaprálem, předány prvotní informace o klubu, a co to znamená mít doma malého hokejistu. Přítomni získali zasvěcený přehled nejen o rozsahu tréninku ledního hokeje, jeho náplni, ale i o důležitých provozních a administrativních pravidlech chodu Hokejového klubu Kralupy nad Vltavou. Poté už je čekala ledová plocha, kde si děti převzali kvalifikovaní trenéři mládeže klubu. Nejprve je seznámili se základy bruslení, ukázali jim, jak probíhají tréninky na ledě. Poté se rozeběhly různé zábavné hry spojené se střelbou na branku apod. Rodiče se mohli dívat nejen na své ratolesti, ale i na mladé hokejisty našeho klubu, kteří už minimálně rok trénují. Společné foto a závěrečný pokřik bylo vyvrcholením dětské radosti z prožitého sobotního dopoledne. Akce „Týden hokeje“ se v Kralupech zúčastnilo celkem 25 dětí. Vedení HK Kralupy nad Vltavou děkuje všem, kteří se jakýmkoli způsobem podíleli na organizaci a hladkém průběhu celé akce. Úsměvy a vyprávění dětí o svých zážitcích na ledové ploše potěšily všechny přítomné a jsou tou největší pozvánkou na další společné tréninky v hokejovém klubu Kralupy nad Vltavou. Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Kralupech najdete na www.hokejkralupy.cz.

 
Partneři
mestokralupy.cz
Škola hokejových talenů
Pojď hrát hokej
Aktuální články
Dorostenci zahájili suchou přípravu

Již v pondělí 17. 4. 2023 zahájili kralupští dorostenci suchou přípravu pod taktovkou trenérů Aleše Drozdy a Josefa Kaisra. 

 
Kralupy na GASAG CUPu - turnaj U10

Hráči 4. třídy doplněni o nejlepší hráče 3. třídy HK Kralupy se o víkendu 22. -23. dubna...

 
Turnaj mladších žáků v Mariánských Lázních

První dubnový víkend hostil zimní stadion v Mariánských Lázních hokejový turnaj mladších žáků. 

 
Rozhodnutí STK ČSLH - nedohrané utkání - Kralupy x Bílina
 
4. třída a jejich zakončení sezóny
 
Domácí turnaj 3. tříd
 
Poslední domácí zápas kralupských starších žáků A utekl v závěru
 
Turnaj 3. třídy v Nymburku
 
Informace ke kvalifikaci o II. ligu
 
Domácí utkání s pražskými celky starší žáci zvládli napůl
 
 
© eSports s.r.o. & HK Kralupy nad Vltavou RSS