Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Škola hokejových talentů

04.11.2021 | Tomáš Krejčí

Škola hokejových talentů, která je komplexním edukačním a motivačním programem nejen pro mladé hokejové hráče ve věku 5.-8. třídy základních škol.

Představujeme vám Školu hokejových talentů, která je komplexním edukačním a motivačním programem nejen pro mladé hokejové hráče ve věku 5.-8. třídy základních škol, ale také pro hokejové trenéry, rodiče dětí a zainteresované kluby, kterými jsou: HC Rakovník, HC Slavoj Velké Popovice, HC Kralupy nad Vltavou a Rytíři Kladno HC PZ Kladno, HC Lev Slaný, HC Junior Mělník. Projekt je zaměřen nejen na sportovní, ale také osobní rozvoj. Cílem Školy hokejových talentů není primárně vychovávat sportovní hvězdy. I když sportovní ambice škola nezapírá. Jejím úkolem je vytvořit skvělé prostředí pro mladé hráče v jejich individuálním rozvoji, ale i v rozvoji kolektivu, ve kterém působí. Proto se ve výběru účastníků neobjevují jen budoucí šampioni, ale i hráči s pozitivním přesahem do kolektivu, kteří pak získané návyky ostatní naučí. Mladí hráči byli do projektu vybráni nejen na základě svých dosavadních sportovních výkonů, ale také pozitivního vlivu na svůj tým a přístupu ke sportu. Výběr probíhal na základě rozhodnutí odborníků. Hráče, kteří se projektu účastní budeme samozřejmě i nadále pozorně sledovat. Ten, kdo na sobě bude pracovat na tréninku, při zápasech a ve škole, bude schopen hokeji dávat i něco navíc, má dveře otevřené. Ten, kdo byl nyní vybrán nemá svou pozici jistou. Jednotlivé kempy Školy hokejových talentů jsou otevřeny všem, které zajímá, jak tento program funguje a mají zájem se na něm podílet. Budeme rádi, pokud některý z tréninků navštívíte a také budete šířit povědomí o této aktivitě. Pro více informací navštivte www.skolatalentu.cz nebo nás kontaktuje na emailové adrese info@skolatalentu.cz.

 
Utkání
Muži | Středa 15.12.2021, 18:30
12. kolo
VS.
HK Kralupy - HC Rakovník
 
Muži | Sobota 20.11.2021, 18:15
11. kolo
3:4
HK Kralupy - HC Mělník
 
Junioři | Pátek 03.12.2021, 16:45
22. kolo
1:8
HK Kralupy - HC Chrudim
 
Týden Hokeje
Aktuální články
Junioři nestačili na Havlíčkův Brod

Po páteční prohře 1:6 (1:1,0:4,0:1) na ledě vedoucího Písku, nezískali kralupští junioři body ani v nedělním domácím utkání, když...

 
Junioři potřebují bodovat

V lize juniorů bude o víkendu dohrána polovina základní části.

 
Těsná prohra juniorů

Kralupští junioři v utkání s Ústím 4:5 (0:0,2:5,2:0) dotahovali tříbrankový náskok soupeře. Na vyrovnání a další bodový zisk nezbyl...

 
Dorost ve skupině o umístění
 
Junioři vybojovali bod, o další přišli těsně před koncem
 
Mladší žáci si vyšlápli na Rytíře
 
Junioři i dorost v pátek venku
 
Výsledkově nepovedený víkend
 
Přerov nad síly juniorů
 
Další body odváží Havlíčkův Brod
 
 
RSS