Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Škola hokejových talentů

04.11.2021 | Tomáš Krejčí

Škola hokejových talentů, která je komplexním edukačním a motivačním programem nejen pro mladé hokejové hráče ve věku 5.-8. třídy základních škol.

Představujeme vám Školu hokejových talentů, která je komplexním edukačním a motivačním programem nejen pro mladé hokejové hráče ve věku 5.-8. třídy základních škol, ale také pro hokejové trenéry, rodiče dětí a zainteresované kluby, kterými jsou: HC Rakovník, HC Slavoj Velké Popovice, HC Kralupy nad Vltavou a Rytíři Kladno HC PZ Kladno, HC Lev Slaný, HC Junior Mělník. Projekt je zaměřen nejen na sportovní, ale také osobní rozvoj. Cílem Školy hokejových talentů není primárně vychovávat sportovní hvězdy. I když sportovní ambice škola nezapírá. Jejím úkolem je vytvořit skvělé prostředí pro mladé hráče v jejich individuálním rozvoji, ale i v rozvoji kolektivu, ve kterém působí. Proto se ve výběru účastníků neobjevují jen budoucí šampioni, ale i hráči s pozitivním přesahem do kolektivu, kteří pak získané návyky ostatní naučí. Mladí hráči byli do projektu vybráni nejen na základě svých dosavadních sportovních výkonů, ale také pozitivního vlivu na svůj tým a přístupu ke sportu. Výběr probíhal na základě rozhodnutí odborníků. Hráče, kteří se projektu účastní budeme samozřejmě i nadále pozorně sledovat. Ten, kdo na sobě bude pracovat na tréninku, při zápasech a ve škole, bude schopen hokeji dávat i něco navíc, má dveře otevřené. Ten, kdo byl nyní vybrán nemá svou pozici jistou. Jednotlivé kempy Školy hokejových talentů jsou otevřeny všem, které zajímá, jak tento program funguje a mají zájem se na něm podílet. Budeme rádi, pokud některý z tréninků navštívíte a také budete šířit povědomí o této aktivitě. Pro více informací navštivte www.skolatalentu.cz nebo nás kontaktuje na emailové adrese info@skolatalentu.cz.

 
Utkání
Muži | Neděle 13.03.2022, 17:30
5:2
HC Mělník - HK Kralupy
 
Junioři | Neděle 06.03.2022, 18:45
42. kolo
5:4
BC HB - HK Kralupy
 
Dorost | Sobota 26.03.2022, 09:00
20. kolo
9:5
HK Kralupy - HC Benešov
 
Týden Hokeje
Aktuální články
FRANCIE DEN PO DNI

Snové zakončení sezóny a celé naší etapy. Pokusím se své dojmy a zážitky z naší nezapomenutelné cesty do Francie...

 
Poslední zápas starších žáků, aneb souboj se Slaným

V sobotu 26.3 hráli žáci poslední sezónní zápas se Slaným. Mladší žáci bohužel v posledním zápase výhru neuhájili a prohráli 3:6....

 
V Kralupech se konal mezinárodní žákovský turnaj

Pro 5. třídu HKK se podařilo uspořádat dvoudenní turnaj s názvem Hockey Spring Games 2022.

 
Rozlučka na domácím ledě
 
Dorost zvítězil a skupinu vyhrál, žáci doma s Vlašimí
 
Rozhodující bitva pro Mělník
 
Hokejový truhlář
 
Torzo dorostu prohrálo v Benátkách, žáci uspěli v Sedlčanech
 
Rozhodne se v neděli
 
Předprodej vstupenek na sobotní semifinále právě začíná!!!
 
 
RSS