Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Junioři i dorost v pátek venku

06.11.2021 | Tomáš Krejčí

V pátečním večeru se jeli poprat o body nejstarší mládežnické kategorie. Zatímco dorost přehrál posíleny Smíchov, junioři body z Chrudimi nevezou.

Dorost se opět v nekompletní sestavě představil na "zimním stadionu Nikolajka", nepršelo příliš intenzivně a tak si rodiče mohli vychutnat utkání v suchém, leč značně studeném prostředí. Nutno podotknout, že páteční odpolední přesun z Kralup na Smíchov však většinu zahřál. Samotné utkání bylo od poloviny jednoznačnou záležitostí a některé branky byly vstřeleny po parádních akcích.

Méně štěstí měli v ještě pozdějších večerních hodinách junioři, kteří prohráli na ledě v Chrudimi 2-5. Oba týmy odehrají další utkání v neděli, kdy dorost hostí Letňany a junioři jedou na Kobru.

 
Utkání
Muži | Středa 15.12.2021, 18:30
12. kolo
VS.
HK Kralupy - HC Rakovník
 
Muži | Sobota 20.11.2021, 18:15
11. kolo
3:4
HK Kralupy - HC Mělník
 
Junioři | Pátek 03.12.2021, 16:45
22. kolo
1:8
HK Kralupy - HC Chrudim
 
Týden Hokeje
Aktuální články
Junioři nestačili na Havlíčkův Brod

Po páteční prohře 1:6 (1:1,0:4,0:1) na ledě vedoucího Písku, nezískali kralupští junioři body ani v nedělním domácím utkání, když...

 
Junioři potřebují bodovat

V lize juniorů bude o víkendu dohrána polovina základní části.

 
Těsná prohra juniorů

Kralupští junioři v utkání s Ústím 4:5 (0:0,2:5,2:0) dotahovali tříbrankový náskok soupeře. Na vyrovnání a další bodový zisk nezbyl...

 
Dorost ve skupině o umístění
 
Junioři vybojovali bod, o další přišli těsně před koncem
 
Mladší žáci si vyšlápli na Rytíře
 
Škola hokejových talentů
 
Výsledkově nepovedený víkend
 
Přerov nad síly juniorů
 
Další body odváží Havlíčkův Brod
 
 
RSS