Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

5. TŘÍDA SAHALA V TEPLICÍCH PO ZLATU

29.12.2021 | Tomáš Krejčí

Naši páťáci se před Vánoci zúčastnili dvoudenního turnaje v Teplicích. 

V prvním utkání jsme narazili na Ústecké Lvi, soupeře pro nás neznámého. Po ospalém začátku a několika kontroverzních rozhodnutích rozhodčích byl stav po druhé třetině už 1:6. Třetí třetina ovšem odstartovala skvělou jízdu celým turnajem. Změna hry a nasazení přinesla snížení na 5:6. Při závěrečné powerplay kotouč skákal po brankové čáře, ale vyrovnat se nepodařilo. Ve druhém utkání si Kralupští hráči jednoznačně poradili s domácími Huskies a po hladkém průběhu si do tabulky připsali první tři body za výhru 9:4.

Třetí utkání turnaje, s rivalem ze Slaného, se zařadilo mezi nejlepší výkony letošní sezóny. Utkání se od počátku hrálo v plném tempu a oba týmy předváděly skvělý výkon. Soupeř ze Slaného se dostal do vedení 2:4, aby krátce před koncem utkání Kralupané vedli 6:5. Utkání plné zvratů Slánští srovnali z trestného střílení a po základní hrací době bylo skóre 6:6. Rozhodnout musely nájezdy. Všichni tři Kralupští exekutoři své pokusy proměnili a spolu s brankáři, kteří se v nájezdech prostřídali, zařídili týmu důležité dva body do tabulky.

Druhý den ráno jsme se utkali s dalším tradičním soupeřem, kladenskými Rytíři. Souboj rozhodla drtivá první třetina, po které jsme vedli 5:0. Utkání nakonec skončilo výsledkem 6:1 a mohli jsme se chystat na soupeře z nejtěžších. Buldoci z Neratovic turnajem postupovali suverénně a naše dvě letošní zkušenosti také zněly jednoznačně ve prospěch modrožlutých. Nicméně matematika byla jasná. Tříbodová výhra by pro nás znamenala zlaté medaile. Motivace a touha po vítězství byla obrovská. První branka padla až ve druhé třetině utkání, radovali se Buldoci, kteří poté přidali ještě druhou branku. Po druhé části byl ovšem stav 1:2 z Kralupského pohledu. Pro tuto kategorii bylo utkání netypicky chudé na góly. Oba soupeři předvedli vrcholný výkon celého turnaje. Za stavu 3:1 pro Buldoky Kralupy zkoušely dlouhou dobu hru bez brankáře. I přes několik šancí se kýžený gól vstřelit nepodařilo a Neratovice naopak odskočily a utkání rozhodly.

V celkovém součtu to znamenalo třetí místo. Všichni hráči podali vynikající výkony a po zásluze si zasloužili uznání a ovace od soupeřů za předváděnou hru. Za zmínku ještě stojí individuální úspěch Tomáše Junga, který byl vyhlášen nejlepším obránce turnaje. Gratulujeme celému týmu a držíme palce v dalším průběhu sezóny !

Celkové pořadí:

1. Buldoci Neratovice 14 bodů

2. HK Lev Slaný 11 bodů

3. HK Kralupy 8 bodů

4. Rytíři Kladno 6 bodů

5. HC Slovan Ústeční Lvi 6 bodů

6. HC Teplice Huskies 0 bodů

 
Utkání
Muži | Neděle 13.03.2022, 17:30
5:2
HC Mělník - HK Kralupy
 
Junioři | Neděle 06.03.2022, 18:45
42. kolo
5:4
BC HB - HK Kralupy
 
Dorost | Sobota 26.03.2022, 09:00
20. kolo
9:5
HK Kralupy - HC Benešov
 
Týden Hokeje
Aktuální články
FRANCIE DEN PO DNI

Snové zakončení sezóny a celé naší etapy. Pokusím se své dojmy a zážitky z naší nezapomenutelné cesty do Francie...

 
Poslední zápas starších žáků, aneb souboj se Slaným

V sobotu 26.3 hráli žáci poslední sezónní zápas se Slaným. Mladší žáci bohužel v posledním zápase výhru neuhájili a prohráli 3:6....

 
V Kralupech se konal mezinárodní žákovský turnaj

Pro 5. třídu HKK se podařilo uspořádat dvoudenní turnaj s názvem Hockey Spring Games 2022.

 
Rozlučka na domácím ledě
 
Dorost zvítězil a skupinu vyhrál, žáci doma s Vlašimí
 
Rozhodující bitva pro Mělník
 
Hokejový truhlář
 
Torzo dorostu prohrálo v Benátkách, žáci uspěli v Sedlčanech
 
Rozhodne se v neděli
 
Předprodej vstupenek na sobotní semifinále právě začíná!!!
 
 
RSS