Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

5. TŘÍDA SAHALA V TEPLICÍCH PO ZLATU

29.12.2021 | Tomáš Krejčí

Naši páťáci se před Vánoci zúčastnili dvoudenního turnaje v Teplicích. 

V prvním utkání jsme narazili na Ústecké Lvi, soupeře pro nás neznámého. Po ospalém začátku a několika kontroverzních rozhodnutích rozhodčích byl stav po druhé třetině už 1:6. Třetí třetina ovšem odstartovala skvělou jízdu celým turnajem. Změna hry a nasazení přinesla snížení na 5:6. Při závěrečné powerplay kotouč skákal po brankové čáře, ale vyrovnat se nepodařilo. Ve druhém utkání si Kralupští hráči jednoznačně poradili s domácími Huskies a po hladkém průběhu si do tabulky připsali první tři body za výhru 9:4.

Třetí utkání turnaje, s rivalem ze Slaného, se zařadilo mezi nejlepší výkony letošní sezóny. Utkání se od počátku hrálo v plném tempu a oba týmy předváděly skvělý výkon. Soupeř ze Slaného se dostal do vedení 2:4, aby krátce před koncem utkání Kralupané vedli 6:5. Utkání plné zvratů Slánští srovnali z trestného střílení a po základní hrací době bylo skóre 6:6. Rozhodnout musely nájezdy. Všichni tři Kralupští exekutoři své pokusy proměnili a spolu s brankáři, kteří se v nájezdech prostřídali, zařídili týmu důležité dva body do tabulky.

Druhý den ráno jsme se utkali s dalším tradičním soupeřem, kladenskými Rytíři. Souboj rozhodla drtivá první třetina, po které jsme vedli 5:0. Utkání nakonec skončilo výsledkem 6:1 a mohli jsme se chystat na soupeře z nejtěžších. Buldoci z Neratovic turnajem postupovali suverénně a naše dvě letošní zkušenosti také zněly jednoznačně ve prospěch modrožlutých. Nicméně matematika byla jasná. Tříbodová výhra by pro nás znamenala zlaté medaile. Motivace a touha po vítězství byla obrovská. První branka padla až ve druhé třetině utkání, radovali se Buldoci, kteří poté přidali ještě druhou branku. Po druhé části byl ovšem stav 1:2 z Kralupského pohledu. Pro tuto kategorii bylo utkání netypicky chudé na góly. Oba soupeři předvedli vrcholný výkon celého turnaje. Za stavu 3:1 pro Buldoky Kralupy zkoušely dlouhou dobu hru bez brankáře. I přes několik šancí se kýžený gól vstřelit nepodařilo a Neratovice naopak odskočily a utkání rozhodly.

V celkovém součtu to znamenalo třetí místo. Všichni hráči podali vynikající výkony a po zásluze si zasloužili uznání a ovace od soupeřů za předváděnou hru. Za zmínku ještě stojí individuální úspěch Tomáše Junga, který byl vyhlášen nejlepším obránce turnaje. Gratulujeme celému týmu a držíme palce v dalším průběhu sezóny !

Celkové pořadí:

1. Buldoci Neratovice 14 bodů

2. HK Lev Slaný 11 bodů

3. HK Kralupy 8 bodů

4. Rytíři Kladno 6 bodů

5. HC Slovan Ústeční Lvi 6 bodů

6. HC Teplice Huskies 0 bodů

 
Utkání
Muži | Čtvrtek 27.01.2022, 19:00
17. kolo
VS.
HK LEV Slaný - HK Kralupy
 
Muži | Sobota 22.01.2022, 17:45
18. kolo
4:3
HC Spartak Žebrák - HK Kralupy
 
Junioři | Neděle 23.01.2022, 16:15
32. kolo
4:3
HK Kralupy - Slovan Ústí
 
Týden Hokeje
Aktuální články
SKVĚLÝ VSTUP 5. TŘÍDY DO ROKU 2022

Pátá třída vstoupila do nového roku ve velkém stylu. Po absolvování turnaje v Teplicích (3. místo) a Mini Winter Cupu (3. místo...

 
Domácí turnaj čtvrťáků

O posledním víkendu kralupský stadion přivítal zajímavý turnaj 4. třídy. Do Kralup jsme si pozvali soupeře z Černošic, Třemošné...

 
Vítězství 3. třídy v Teplicích

Ročník 2013 se v polovině ledna zúčastnil turnaje v Teplicích. Domácí tým do turnaje postavil dvě mužstva. Zbývajícím...

 
Dorost doma vítězně
 
Junioři o víkendu bez bodů, žáci "smetli" Sedlčany
 
Dorost jasně porazil Smíchov
 
Starší žáci na turnaji v Litoměřicích
 
DRUHÁ A ČTVRTÁ TŘÍDA BOJOVALA V TEPLICÍCH
 
Týden hokeje v pátek 28. ledna 2022 od 15:45 hodin
 
Junioři porazili Písek
 
 
RSS