Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

SKVĚLÝ VSTUP 5. TŘÍDY DO ROKU 2022

24.01.2022 | Tomáš Krejčí

Pátá třída vstoupila do nového roku ve velkém stylu. Po absolvování turnaje v Teplicích (3. místo) a Mini Winter Cupu (3. místo ve skupině) se po Novém roce rozběhl kolotoč mistrovských a přátelských utkání.

Nejprve jsme vyrazili na horkou půdu do Příbrami. Utkání bylo pro kluky zážitkem, protože poprvé v sezoně vyrazili na utkání autobusem. Těžký souboj, ve kterém jsme napravovali porážku z října, byl dramatický až do posledních chvil. Domácí o svém vítězství rozhodli v posledních dvou minutách a vyhráli 10:7.
Druhým letošním soupeřem byl pro nás neznámý soupeř – HC Roudnice nad Labem. Utkání přineslo skvělou podívanou, hrálo se ve velkém tempu a oba týmy předvedly několik hezkých akcí. Po závěrečné siréně na tabuli svítilo skóre 11:9 pro modrobílé barvy.
Poté nás čekala dohrávka prosincového kola na ledě Rakovníka. Domácí posíleni několika hráči, kteří nastupují za starší ročníky, byli v utkání favoritem a obhajovali své vítězství ze zářijového kola. Oba týmy v utkání několikrát vedly a skóre se přelévalo z jedné strany na druhou. Výsledkem byla spravedlivá remíza, kterou ocenily obě mužstva.
V pátek 22.1. kralupské naděje získaly další velký zážitek. Před utkáním s PZ Kladno nás při rozcvičce navštívil ten největší – Jaromír Jágr. Společná fotka byla samozřejmostí. Zároveň kluci viděli další dvě legendy v akci při tréninku juniorů PZ.  Olympijského vítěze Martina Procházku a mistra světa Vladimíra Kameše. Dobrou náladu jsme si přenesli i do utkání a po skvěle zvládnuté třetí třetině jsme zvítězili 8:4.
Zlatým hřebem se stalo domácí přátelské utkání s mužstvem z lázeňských Poděbrad. Od soupeře jsme čekali velice kvalitní výkon. Do utkání lépe vstoupily Kralupy, když po deseti minutách vedly 3:1. Ve druhé třetině Poděbrady potvrdily očekávání kralupských trenérů a zvýšily tempo hry. Stav se hostům podařilo překlopit na jejich stranu a po dvou třetinách vedli poměrem 3:7. Ve třetí části se skóre měnilo na obou stranách, stav byl 4:8. Nicméně v posledních deseti minutách diváci viděli skvělé představení v podání domácích hokejistů. Gól po gólu skóre dotahovali až se povedlo srovnat na 8:8! To nebylo vše.  V posledních sekundách domácí tahouni rozjeli útočnou akci po pravém křídle a skóre překlopili na naši stranu na konečných 9:8! Na tabuli svítil čas 1,9 sekundy do konce třetí třetiny! Jeden z nejlepších výkonů v sezoně byl okořeněn parádním závěrem.

V další části sezony nás čekají další prestižní utkání a turnaje. Těšíme a věříme v další úspěchy! 
Utkání A-tým
Muži | středa 04.10.2023, 18:00
HC Děčín - HK Kralupy nad Vltavou
 
Muži | sobota 30.09.2023, 17:00
3. kolo
2:3
Písek - HK Kralupy
 
Muži | středa 27.09.2023, 18:30
HK Kralupy nad Vltavou - HC Stadion Vrchlabí
5:6 pp (1:0, 3:4, 1:1 – 0:1)
 
Utkání mládeže
Junioři | neděle 08.10.2023, 13:45
4. kolo
VS.
HK LEV Slaný - HK Kralupy
 
Junioři | neděle 11.02.2024, 17:45
26. kolo
0:0
HC Mělník - HK Kralupy
 
Dorost | neděle 24.09.2023, 13:55
2. kolo
6:7
HK Kralupy - HK LEV Slaný
 
Partneři
Škola hokejových talenů
Pojď hrát hokej
Aktuální články
 
© eSports s.r.o. & HK Kralupy nad Vltavou RSS