Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

SKVĚLÝ VSTUP 5. TŘÍDY DO ROKU 2022

24.01.2022 | Tomáš Krejčí

Pátá třída vstoupila do nového roku ve velkém stylu. Po absolvování turnaje v Teplicích (3. místo) a Mini Winter Cupu (3. místo ve skupině) se po Novém roce rozběhl kolotoč mistrovských a přátelských utkání.

Nejprve jsme vyrazili na horkou půdu do Příbrami. Utkání bylo pro kluky zážitkem, protože poprvé v sezoně vyrazili na utkání autobusem. Těžký souboj, ve kterém jsme napravovali porážku z října, byl dramatický až do posledních chvil. Domácí o svém vítězství rozhodli v posledních dvou minutách a vyhráli 10:7.
Druhým letošním soupeřem byl pro nás neznámý soupeř – HC Roudnice nad Labem. Utkání přineslo skvělou podívanou, hrálo se ve velkém tempu a oba týmy předvedly několik hezkých akcí. Po závěrečné siréně na tabuli svítilo skóre 11:9 pro modrobílé barvy.
Poté nás čekala dohrávka prosincového kola na ledě Rakovníka. Domácí posíleni několika hráči, kteří nastupují za starší ročníky, byli v utkání favoritem a obhajovali své vítězství ze zářijového kola. Oba týmy v utkání několikrát vedly a skóre se přelévalo z jedné strany na druhou. Výsledkem byla spravedlivá remíza, kterou ocenily obě mužstva.
V pátek 22.1. kralupské naděje získaly další velký zážitek. Před utkáním s PZ Kladno nás při rozcvičce navštívil ten největší – Jaromír Jágr. Společná fotka byla samozřejmostí. Zároveň kluci viděli další dvě legendy v akci při tréninku juniorů PZ.  Olympijského vítěze Martina Procházku a mistra světa Vladimíra Kameše. Dobrou náladu jsme si přenesli i do utkání a po skvěle zvládnuté třetí třetině jsme zvítězili 8:4.
Zlatým hřebem se stalo domácí přátelské utkání s mužstvem z lázeňských Poděbrad. Od soupeře jsme čekali velice kvalitní výkon. Do utkání lépe vstoupily Kralupy, když po deseti minutách vedly 3:1. Ve druhé třetině Poděbrady potvrdily očekávání kralupských trenérů a zvýšily tempo hry. Stav se hostům podařilo překlopit na jejich stranu a po dvou třetinách vedli poměrem 3:7. Ve třetí části se skóre měnilo na obou stranách, stav byl 4:8. Nicméně v posledních deseti minutách diváci viděli skvělé představení v podání domácích hokejistů. Gól po gólu skóre dotahovali až se povedlo srovnat na 8:8! To nebylo vše.  V posledních sekundách domácí tahouni rozjeli útočnou akci po pravém křídle a skóre překlopili na naši stranu na konečných 9:8! Na tabuli svítil čas 1,9 sekundy do konce třetí třetiny! Jeden z nejlepších výkonů v sezoně byl okořeněn parádním závěrem.

V další části sezony nás čekají další prestižní utkání a turnaje. Těšíme a věříme v další úspěchy! 
Utkání
Muži | Neděle 13.03.2022, 17:30
5:2
HC Mělník - HK Kralupy
 
Junioři | Neděle 06.03.2022, 18:45
42. kolo
5:4
BC HB - HK Kralupy
 
Dorost | Sobota 26.03.2022, 09:00
20. kolo
9:5
HK Kralupy - HC Benešov
 
Týden Hokeje
Aktuální články
Pozvánka na hokejové derby! HK Kralupy - HC Junior Mělník

 
Přátelská utkání 2. třídy 1. a 2. října

První říjnový víkend proběhl z pohledu 2. třídy kralupských hokejistů ve znamení přátelských utkání.

 
Bitva mladších žáků proti HC Kobra Praha

Po velmi rozdílných výsledcích Kralupského týmu v prvních dvou kolech Ligy mladších žáků B jsme v neděli 25. září...

 
2. třída vyzvala doma SC Kolín
 
FRANCIE DEN PO DNI
 
Poslední zápas starších žáků, aneb souboj se Slaným
 
V Kralupech se konal mezinárodní žákovský turnaj
 
Rozlučka na domácím ledě
 
Dorost zvítězil a skupinu vyhrál, žáci doma s Vlašimí
 
Rozhodující bitva pro Mělník
 
 
RSS