Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

V Kralupech nad Vltavou řádili na ledové ploše nejmenší hokejisté

29.01.2022 | Dušan Kudela

Hokejový klub Kralupy nad Vltavou pořádal ve spolupráci s ČSLH nábor malých hokejistů ve věku 4-8 let v rámci projektu „Pojď hrát hokej“ s pořadovým číslem 10. Akce pod názvem „Týden hokeje“ se uskutečnil v pátek 28. ledna 2022 v odpoledních hodinách.

Příprava této akce probíhala v Hokejovém klubu Kralupy nad Vltavou (dále jen „Klub“) od poloviny prosince minulého roku. Trenér mládeže Jakub Kaprál spolu s dalšími trenéry často museli z důvodu opatření k pandemii Covid 19 odříci návštěvy v mateřských a základních školách. Osvěta se kolektivní hry „Lední hokej“ se tak omezila na plakáty a letáčky vyzývající k návštěvě Zimního stadion, aby se společně s rodiči zúčastnili náborové akce „Týden hokeje“ v rámci projektu „Pojď hrát hokej“.

První zájemci o tuto akci byli přivítáni rodiči působící v roli vedoucích družstev a mladými hokejisty z kategorie starších žáků. Děti obdržely spoustu dárků, které je budou provázet v začátcích jejich tréninků. Na druhé straně rodiče měli plné ruce práce s vyplněním potřebných tiskopisů k zápisu dětí. Poté se všichni přesunuli do opravdové hokejové kabiny, kde se děti převlékly, a pod vedením trenérů si děti udělali společnou rozcvičku. V té době byly rodičům sekretářem klubu a trenérem mládeže, současným hokejistou A mužstva Jakubem Kaprálem, předány prvotní informace o klubu, a co to znamená mít doma malého hokejistu. Přítomni získali zasvěcený přehled nejen o rozsahu tréninku ledního hokeje, jeho náplni, ale i o důležitých provozních a administrativních pravidlech chodu Hokejového klubu Kralupy nad Vltavou.

Poté už je čekala ledová plocha, kde si děti převzali kvalifikovaní trenéři mládeže klubu. Na jedné polovině se nováčci seznámili se základy bruslení, na druhé polovině mohli rodiče vidět, jak probíhá skutečný trénink mladých hokejistů našeho klubu, kteří už minimálně rok trénují. Na ledě se rozeběhly různé zábavné hry spojené se střelbou na branku apod. Společné foto a závěrečný pokřik bylo vyvrcholením dětské radosti z prožité akce. Celou akci natáčel televizní štáb Kralupy TV.

Akce „Týden hokeje“ se v Kralupech zúčastnilo celkem 22 dětí. Vedení HK Kralupy nad Vltavou děkuje všem, kteří se jakýmkoli způsobem podíleli na organizaci a hladkém průběhu celé akce. Úsměvy a vyprávění dětí o svých zážitcích na ledové ploše potěšily všechny přítomné a jsou tou největší pozvánkou na další společné tréninky v hokejovém klubu Kralupy nad Vltavou.

 

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Kralupech najdete na www.hokejkralupy.cz.


 
Utkání
Muži | Neděle 13.03.2022, 17:30
5:2
HC Mělník - HK Kralupy
 
Junioři | Neděle 06.03.2022, 18:45
42. kolo
5:4
BC HB - HK Kralupy
 
Dorost | Sobota 26.03.2022, 09:00
20. kolo
9:5
HK Kralupy - HC Benešov
 
Týden Hokeje
Aktuální články
FRANCIE DEN PO DNI

Snové zakončení sezóny a celé naší etapy. Pokusím se své dojmy a zážitky z naší nezapomenutelné cesty do Francie...

 
Poslední zápas starších žáků, aneb souboj se Slaným

V sobotu 26.3 hráli žáci poslední sezónní zápas se Slaným. Mladší žáci bohužel v posledním zápase výhru neuhájili a prohráli 3:6....

 
V Kralupech se konal mezinárodní žákovský turnaj

Pro 5. třídu HKK se podařilo uspořádat dvoudenní turnaj s názvem Hockey Spring Games 2022.

 
Rozlučka na domácím ledě
 
Dorost zvítězil a skupinu vyhrál, žáci doma s Vlašimí
 
Rozhodující bitva pro Mělník
 
Hokejový truhlář
 
Torzo dorostu prohrálo v Benátkách, žáci uspěli v Sedlčanech
 
Rozhodne se v neděli
 
Předprodej vstupenek na sobotní semifinále právě začíná!!!
 
 
RSS