Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Poslední zápas starších žáků, aneb souboj se Slaným

09.04.2022 | Filip Janda

V sobotu 26.3 hráli žáci poslední sezónní zápas se Slaným. Mladší žáci bohužel v posledním zápase výhru neuhájili a prohráli 3:6. Kvůli nemoci nebo zranění do zápasu starší žáci nastupovali v devíti, a ještě je doplňovali tři mladší žáci. Z předchozího zápasu bylo jasné, že se bude jednat o velice vyrovnaný zápas.

1. třetina

Hned v šesté minutě poslal domácí do vedení kapitán týmu Filip Janda a zařídil domácím vedení. Za chvíli však Slaný dokázalo srovnat, a ještě ve hře 4 na 4 navýšit skóre na 1:2. Ani ne za dvě minuty skóre srovnal po střele obránce Vašek Smejkal a do kabin se šlo za stavu 2:2.

 

2. třetina

Po začátku druhé třetiny opět vstřeleným gólem poslal svůj tým do vedení kapitán týmu a hned devět sekund na to duo Smejkal – Janda zvýšilo stav na 4:2. V dalším střídání bylo odměněno nasazení Vaška Smejkala, který dovršil gólem svůj Hattrick. V půlce třetiny Slaný využilo přesilovky a snížilo stav na 5:3. Ke konci třetiny pak náskok zvýšil svým třetím gólem a zároveň dovršil svůj hattrick Filip Janda.

 

3. třetina

Nepřipravenost domácího týmu na začátku třetiny hned využily hráči ze Slaného, kteří opět snížili náskok Kralup. Pak však Slaný chybovalo a početní výhodou třicet sekund nato zvýšil skóre a ukončil přesilovku svým čtvrtým gólem kapitán domácích. O deset minut později skóroval Dan Baloun, který si tak nejhezčím gólem zápasu nadělil dárek k jeho narozeninám. V druhé půlce poslední třetiny přidal na svůj první sezónní pátý gól Filip Janda. V poslední minutě pak Slaný stanovil gólem konečný výsledek 9:5.

 

Po dřině přichází slavení

Kralupští hokejisté oslavili své vítězství tradičními „rybičkami” a poděkovali divákům. Poté se přesunuli do kabiny, kde klasickou hokejovou oslavou uctili hokejového boha. Pak následovalo trenérovo poděkování za celou sezónu a když trenéři opustili kabinu, naladili svůj reprák a slavili své vítězství.

 

Poděkování

Jako kapitán týmu chci poděkovat všem klukům a holkám za krásnou sezónu, a i když jsme někdy prohrávali, pořád to šlo. Především chci všechny pochválit za to, že opravdu chcete hrát a snaží se. Také chci poděkovat za kabinu, přestože tam někdy byly hádky, převládala legrace, a když šlo o vážnou věc, tak i vážnost. A největší díky, myslím i za celý tým, patří trenérům, kteří to s námi neměli jednoduché, a přesto to nevzdali. Díky

 

 
Utkání
Muži | Neděle 13.03.2022, 17:30
5:2
HC Mělník - HK Kralupy
 
Junioři | Neděle 06.03.2022, 18:45
42. kolo
5:4
BC HB - HK Kralupy
 
Dorost | Sobota 26.03.2022, 09:00
20. kolo
9:5
HK Kralupy - HC Benešov
 
Týden Hokeje
Aktuální články
FRANCIE DEN PO DNI

Snové zakončení sezóny a celé naší etapy. Pokusím se své dojmy a zážitky z naší nezapomenutelné cesty do Francie...

 
V Kralupech se konal mezinárodní žákovský turnaj

Pro 5. třídu HKK se podařilo uspořádat dvoudenní turnaj s názvem Hockey Spring Games 2022.

 
Rozlučka na domácím ledě

O poslední mistrovská utkání se postarali na domácím zimáku žáci v sobotu a dorost v neděli. 

 
Dorost zvítězil a skupinu vyhrál, žáci doma s Vlašimí
 
Rozhodující bitva pro Mělník
 
Hokejový truhlář
 
Torzo dorostu prohrálo v Benátkách, žáci uspěli v Sedlčanech
 
Rozhodne se v neděli
 
Předprodej vstupenek na sobotní semifinále právě začíná!!!
 
Startuje semifinále krajské ligy
 
 
RSS