Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Náborová akce přilákala dvě desítky nejmenších hokejistů

26.11.2022 | Dušan Kudela

Hokejový klub Kralupy nad Vltavou už po jedenácté pořádal ve spolupráci s ČSLH nábor malých hokejistů ve věku 4-8 let v rámci projektu „Pojď hrát hokej“. Akce „Týden hokeje“ se uskutečnila v sobotu 26. listopadu 2022 od 9 do 12 hodin.

Tvrdá příprava akce, která probíhala v Hokejovém klubu Kralupy nad Vltavou (dále jen „Klub“) od začátku září přenesla své ovoce. Trenér mládeže Filip Štibran spolu s dalšími trenéry provedl několik návštěv v mateřských a základních školách. Osvěta kolektivní hry „Lední hokej“ přilákala v sobotu dopoledne do areálu Zimního stadionu dvacet dětí, kde společně s rodiči prožili nejednu radostnou chvíli v rámci projektu „Pojď hrát hokej“.

První zájemci o tuto akci byli přivítáni rodiči působící v roli vedoucích družstev a mladými hokejisty z kategorie žáků. Po splnění administrativních kroků k zápisu dětí ze strany rodičů, obdržely děti spoustu dárků, které je budou provázet v začátcích jejich tréninků. Poté se děti přesunuly do opravdové hokejové kabiny, kde pod vedením trenérů si udělaly společnou rozcvičku. V té době byly rodičům místopředsedou Klubu Mgr. Liborem Štajerem, sekretářem Klubu a trenérem mládeže, současným hokejistou A mužstva Filipem Štibranem, předány prvotní informace o klubu, a co to znamená mít doma malého hokejistu. Přítomni získali zasvěcený přehled o důležitých provozních a administrativních pravidlech chodu Hokejového klubu Kralupy nad Vltavou, novým logem, ale i o rozsahu tréninku ledního hokeje a jeho náplni.

Poté na děti čekala ledová plocha, kde si je převzali kvalifikovaní trenéři mládeže. Na jedné polovině se nováčci seznámili se základy bruslení, na druhé polovině mohli rodiče vidět, jak probíhá skutečný trénink mladých hokejistů Klubu, kteří už minimálně rok trénují. Na ledě se rozeběhly různé zábavné hry a soutěže zaměřené na bruslení a hokej. Společné foto a závěrečný pokřik bylo vyvrcholením dětské radosti z prožité akce.

Akce „Týden hokeje“ se v Kralupech zúčastnilo celkem 20 dětí. Vedení HK Kralupy nad Vltavou děkuje všem, kteří se jakýmkoli způsobem podíleli na organizaci a hladkém průběhu celé akce. Úsměvy a vyprávění dětí o svých zážitcích na ledové ploše potěšily všechny přítomné a jsou tou největší pozvánkou na další společné tréninky v hokejovém klubu Kralupy nad Vltavou. Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Kralupech najdete na www.hokejkralupy.cz Fotogalerie k článku.

 
Utkání A-tým
Muži | sobota 30.09.2023, 15:00
3. kolo
VS.
Písek - HK Kralupy
 
Muži | středa 27.09.2023, 18:30
HK Kralupy nad Vltavou - HC Stadion Vrchlabí
5:6 pp (1:0, 3:4, 1:1 – 0:1)
 
Muži | sobota 23.09.2023, 18:00
HK Kralupy nad Vltavou - MOSTEČTÍ LVI
4:3 pp (2:1, 0:1, 1:1 – 1:0)
 
Utkání mládeže
Junioři | sobota 30.09.2023, 12:00
3. kolo
VS.
HC Smíchov - HK Kralupy
 
Junioři | neděle 11.02.2024, 17:45
26. kolo
0:0
HC Mělník - HK Kralupy
 
Dorost | neděle 24.09.2023, 13:55
2. kolo
6:7
HK Kralupy - HK LEV Slaný
 
Partneři
Škola hokejových talenů
Pojď hrát hokej
Aktuální články
Venkovní dvojutkání započne áčko na ledě dosud neporaženého Písku

Po dvou domácích utkáních čekají áčko dva zápasy ve venkovním prostředí. Ten první sehraje už tuto sobotu na ledě Králů z Písku,...

 
Junioři prohráli, scénář jako přes kopírák...

První domácí utkání juniorů, kdy ve svátečním popoledni hostili pražskou Kobru, se dlouho vyvíjelo příznivě. Bohužel další...

 
SŽ B sehráli první mistrovský zápas proti SK Černošice

Tuto neděli, 24. 9., sehráli SŽ B první mistrovský zápas v sezóně, a to proti SK Černošice.

 
Proti Vrchlabí s bodem, hosté rozhodli sekundu před koncem prodloužení
 
PREVIEW: Další domácí zápas o další body, ve středu přijede Vrchlabí!
 
Huskies Cup v Teplicích
 
Návrat do 2. ligy s vítěznou příchutí, hattrickem se blýskl Pavel Husarik
 
Junioři selhali v závěru, z Hvězdy vezou pouze bod
 
PREVIEW | 2. liga startuje, do Kralup míří Mostečtí Lvi!
 
Z Kralup za moře
 
 
© eSports s.r.o. & HK Kralupy nad Vltavou RSS