Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Vánoční turnaj 2.tříd v Kutné Hoře

30.12.2022 | Petr Marhan

Dne 30.12.2022 uspořádali kutnohorští Sršni na domácím ledě slet hokejistů a hokejistek ročníku 2015 a mladších. Hrálo se způsobem každý s každým 3x15minut na polovinu hřiště. Kralupské Vydry podruhé vyrazily na led v nových dresech a štulpnách. Bylo se opravdu nač koukat - hráči v kralupských dresech potrápily všechny účastníky turnaje.

 První zápas s Vlašimí byl herně velmi vyrovnaný a nebýt krátkého výpadku v průběhu druhé třetiny, kdy soupeř vsítil 3 rychlé góly, byl by výsledek velmi těsný. Druhý zápas proti Ledči nad Sázavou byl ještě více nakloněn na stranu Kralup, nicméně vyrovnání v poslední třetině a vítězná trefa Ledče v poslední minutě otočila výsledek zápasu v neprospěch Kralup. Po pauze na úpravu ledu pořadatel vybídl k poměření dovedností zástupců jednotlivých týmů - na čas ve slalomu s pukem a jedno kolo na čas. Za Kralupy soupeřili Šimon Doubek a Martin Pavlík.
V posledním zápase s domácí Kutnou Horou kralupští hráči bodovali a vysokým rozdílem Sršně porazili.  

Nejlepším hráčem Kralup byl zaslouženě vyhlášen Šimon "Šíma" Doubek(2016), který svým nasazením ve hře a tahem na branku udával rytmus hry Kralup, spolu s naším nejlepším střelcem Martinem Pavlíkem. V brance odvedl velký kus práce Matyáš Hlavnička. Díky všem hráčům a hráčkám za jejich nasazení a dobrou reprezentaci HK Kralupy nad Vltavou. Poděkování a velké uznání patří pořadatelům turnaje.
 

221230_VanocniTurnaj2trKutnaHora 221230_VanocniTurnaj2trKutnaHora

 
Partneři
mestokralupy.cz
Škola hokejových talenů
Pojď hrát hokej
Aktuální články
Dorostenci zahájili suchou přípravu

Již v pondělí 17. 4. 2023 zahájili kralupští dorostenci suchou přípravu pod taktovkou trenérů Aleše Drozdy a Josefa Kaisra. 

 
Kralupy na GASAG CUPu - turnaj U10

Hráči 4. třídy doplněni o nejlepší hráče 3. třídy HK Kralupy se o víkendu 22. -23. dubna...

 
Turnaj mladších žáků v Mariánských Lázních

První dubnový víkend hostil zimní stadion v Mariánských Lázních hokejový turnaj mladších žáků. 

 
Rozhodnutí STK ČSLH - nedohrané utkání - Kralupy x Bílina
 
4. třída a jejich zakončení sezóny
 
Domácí turnaj 3. tříd
 
Poslední domácí zápas kralupských starších žáků A utekl v závěru
 
Turnaj 3. třídy v Nymburku
 
Informace ke kvalifikaci o II. ligu
 
Domácí utkání s pražskými celky starší žáci zvládli napůl
 
 
© eSports s.r.o. & HK Kralupy nad Vltavou RSS