Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Vydřené, těsné, šťastné, ale zasloužené vítězství v Benátkách starších žáků A

07.03.2023 | Natálie Čergičová

Tento bojovný zápas pro kralupské začal velmi slibně!

Již ve 3. minutě šli kralupští borci do vedení 1:0. Dlouho si své vedení drželi, ale pak dostali vyrovnávací gól, a to soupeře nakoplo. Hned na to přidal další. Po první třetině tedy vedly Benátky nad Kralupami 2:1.

 

Ve druhé třetině se naši starší žáci poučili ze svých chyb a po šesti minutách bylo srovnáno. Následně hosté hráli přesilovku, ve které si vzali vedení zpět. Bohužel soupeř rychle odpověděl, a tak se šlo do kabin za stavu 3:3.

 

Do začátku třetí třetiny vstoupili Kralupy s velkou sebedůvěrou a na ledě se bili jeden za druhého. Skutečně skvělý týmový výkon! Mušketýrské jeden za všechny a všichni za jednoho platilo bezezbytku. Po třech minutách třetí třetiny se kralupští blýskli nádherným gólem a vrátili tak vedení opět Kralupům. Soupeř se ale nevzdal a se štěstím dostal puk za brankovou čáru. Bylo tedy znovu rychle vyrovnáno. Pak se ale začal tento vyrovnaný zápas lámat. Nejprve přišlo skvělé napadání velmi dobře hrajícího kralupského Tomáše Junga, který svou aktivitou donutil benátské k riskantní přihrávce, kterou však Tomáš zachytil a jeho spoluhráč střelou od modré zaskočil brankáře domácích. Stav byl tedy 5:4 pro Kralupy. V následné minutě se naši hráči dlouho nemohli vymotat ze svého obranného pásma. Pak ale přišla dobrá hra do těla a po celý zápas aktivní a poctivě hrající Hynek Janda skvěle a chytře posunul puk do středního pásma, kdy po střele z půlky na benátskou bránu k překvapení vysílené pětice kralupských borců puk zapadl přímo za záda gólmana Benátek. Přišlo tedy vedení 6:4. V závěru Benátky snížili na 6:5, ale to už si kralupští hokejisté pohlídali a vyhráli tak tento důležitý a skutečně po všech směrech vyrovnaný zápas 6:5. Kralupský trenér po zápase svým svěřencům poděkoval za skvělý týmový výkon, bojovnost a obětavost. A podle slov pana trenéra nesmí být opomenut parádní výkon kralupského Jana Hrdiny, který podle vyjádření kralupského lodivoda na benátském ledě odehrál patrně nejlepší utkání v sezóně. 

Gratulujeme!


 
Utkání A-tým
Muži | sobota 18.03.2023, 18:00
1:5
HC Mělník - HK Kralupy
 
Muži | středa 15.03.2023, 18:30
4:3
HK Kralupy - HC Mělník
 
Muži | neděle 12.03.2023, 17:00
0:0
HC Poděbrady - HK Kralupy
 
Utkání mládeže
Junioři | neděle 05.03.2023, 15:55
10. kolo
2:3
HK Kralupy - HC Letňany
 
Dorost | pátek 24.03.2023, 20:00
21. kolo
VS.
HC Benátky - HK Kralupy
 
Dorost | sobota 11.03.2023, 16:30
19. kolo
5:4
SK Černošice - HK Kralupy
 
Partneři
mestokralupy.cz
Škola hokejových talenů
Pojď hrát hokej
Aktuální články
Domácí utkání s pražskými celky starší žáci zvládli napůl

V sobotu 18. března 2023 čekal na kralupské starší žáky první soupeř z „pražské série“, a to tým Kobra Praha. 

 
Informace ke kvalifikaci o II. ligu

Vážení příznivci kralupského hokeje, děkujeme za Vaši podporu po celou letošní sezónu, která je pro naše Áčko tolik úspěšná! Jsme...

 
Mladší žáci na Spartě

V sobotu 11. března zavítal tým kralupských mladších žáků na led pražské Sparty.

 
Sestava starších žáků A velmi prořídla a soupeři toho nemilosrdně využili
 
Turnaj 3. třídy v Tachově
 
Junioři ukončili nadstavbu prohrou
 
Dorostenci zvítězili v nájezdech
 
Víkendové zápasy prvňáků a druháků
 
Náročný víkend starších žáků aneb body zůstaly na prázdninách
 
Dorostenci zvítězili v derby
 
 
© eSports s.r.o. & HK Kralupy nad Vltavou RSS