Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Sestava starších žáků A velmi prořídla a soupeři toho nemilosrdně využili

15.03.2023 | Natálie Čergičová

Ve velmi oslabené sestavě, tedy hned bez několika opor sehráli starší žáci poslední dvě utkání. A na výsledcích to bylo znát.

Ve středu v oslabené sestavě sehráli kralupští starší žáci odložené utkání ve Slaném. Protihráči utkání zcela ovládli a pro kralupské hráče tedy skončilo velmi nepříznivým výsledkem. Bohužel v samotném utkání a bezprostředně po utkání sestava kralupských žáků ještě více prořídla a další hráči, kteří jsou základními kameny týmu, ulehli (ať již se zraněním či s nemocí). Bylo tak nutné odložit domácí utkání s týmem HC Sparta Praha. Do Poděbrad jsme v neděli vyrazili s doplněným týmem o hráče SŽ B a v obou zápasech starším žákům pomohli. Příkladně bojoval a velké srdce ukázal Patrik Šebek, který je vůdčí osobností mladších žáků. Nedělní utkání začalo dobře. Kralupský tým se v úvodu utkání dostal do vedení a vše vypadalo na minimálně vyrovnané utkání. Avšak po výborné první třetině kralupští přenechali aktivitu domácím, kteří se dostali do tempa a převzali vedení do svých rukou. Ze strany našich hráčů nebyla druhá třetina moc povedená. Na začátku třetí třetiny se dvěma slepenými góly podařilo hostům vyrovnat, avšak domácí tento vývoj utkání nezlomil. Ba právně naopak. Poté, kdy hosté nevyužili svou šanci dostat se do vedení, poděbradští žáci vstřelili rovnou pět gólů a o výsledku bylo rozhodnuto. Na kralupských hráčích je však třeba ocenit, že ani ve velmi oslabené sestavě, bez velkých opor týmu, se nevzdali a zejména někteří hráči (především Matěj Černý, Patrik Šebek, a v druhé polovině utkání i Tomáš Jung a Jan Hrdina) ukázali obrovskou bojovnost a vůli se nevzdat v žádné situaci, za žádného stavu. A nelze opominout, že podstatnou část utkání skvěle odchytal a tým svými zákroky doslova držel Filip Matyáš a následně v závěru utkání i Šimon Petráš. Věříme, že tento týden přinese kralupským starším žákům zlepšení zdravotního stavu a návrat na led, jelikož víkend mají žáci opět zaplněný. 

 
Utkání A-tým
Muži | sobota 18.03.2023, 18:00
1:5
HC Mělník - HK Kralupy
 
Muži | středa 15.03.2023, 18:30
4:3
HK Kralupy - HC Mělník
 
Muži | neděle 12.03.2023, 17:00
0:0
HC Poděbrady - HK Kralupy
 
Utkání mládeže
Junioři | neděle 05.03.2023, 15:55
10. kolo
2:3
HK Kralupy - HC Letňany
 
Dorost | pátek 24.03.2023, 20:00
21. kolo
VS.
HC Benátky - HK Kralupy
 
Dorost | sobota 11.03.2023, 16:30
19. kolo
5:4
SK Černošice - HK Kralupy
 
Partneři
mestokralupy.cz
Škola hokejových talenů
Pojď hrát hokej
Aktuální články
Domácí utkání s pražskými celky starší žáci zvládli napůl

V sobotu 18. března 2023 čekal na kralupské starší žáky první soupeř z „pražské série“, a to tým Kobra Praha. 

 
Informace ke kvalifikaci o II. ligu

Vážení příznivci kralupského hokeje, děkujeme za Vaši podporu po celou letošní sezónu, která je pro naše Áčko tolik úspěšná! Jsme...

 
Mladší žáci na Spartě

V sobotu 11. března zavítal tým kralupských mladších žáků na led pražské Sparty.

 
Vydřené, těsné, šťastné, ale zasloužené vítězství v Benátkách starších žáků A
 
Turnaj 3. třídy v Tachově
 
Junioři ukončili nadstavbu prohrou
 
Dorostenci zvítězili v nájezdech
 
Víkendové zápasy prvňáků a druháků
 
Náročný víkend starších žáků aneb body zůstaly na prázdninách
 
Dorostenci zvítězili v derby
 
 
© eSports s.r.o. & HK Kralupy nad Vltavou RSS