Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Domácí utkání s pražskými celky starší žáci zvládli napůl

18.03.2023 | Natálie Čergičová

V sobotu 18. března 2023 čekal na kralupské starší žáky první soupeř z „pražské série“, a to tým Kobra Praha. 

Kralupští hráči do utkání nevstoupili vůbec dobře a již po necelých dvou minutách prohrávali rozdílem dvou branek. Kralupský tým se v sobotu totiž rozjížděl, patrně i v důsledku mnoha zdravotních problémů, které domácí tým postihly v předcházejícím týdnu, skutečně pomalu. Ale o to jistěji. První branku, dá se říci svou typickou pro tuto sezónu, vstřelil Hynek Janda. Nádhernou střelou z plné jízdy z úhlu pod břevno a hostující brankář neměl šanci. Tím si domácí otevřeli gólový účet a osmi góly převzali skóre do svých rukou. Kralupští starší žáci tedy vyhráli 8:4 a velkou pochvalu si zaslouží domácí brankář Jakub Lácha, který za starší žáky odchytal již druhé utkání a opět (stejně jako v prvním utkání v říjnu 2022) svým parádním výkonem domácí hráče několikrát skutečně podržel.

 

V neděli dopoledne na kralupský led zavítal tým pražské Sparty. Utkání bylo o poznání svižnější než to sobotní. Krásné akce, skvělé zákroky obou brankářů a rychlý hokej bavil jak hráče, tak domácí diváky. Kralupským se podařilo celkem třikrát vyrovnat skóre, a tak po druhé třetině na tabuli svítil nerozhodný stav 3:3. Kralupští dřeli, bojovali, makali, ale Sparta nakonec dvěma góly v polovině třetí třetiny definitivně zvrátila vývoj utkání ve svůj prospěch. Domácí diváci však ocenili své hráče velkým potleskem, protože výkon předvedli skutečně skvělý. Zejména Michal Škvára, Tomáš Jung, Hynek Janda a Kuba Maťko skutečně dřeli a úspěšně podstoupili nespočet soubojů a schytali mnoho ran. Klobouk dolů! A v sobotu se již těšíme na další, avšak v této sezóně poslední domácí zápas.

 

 
Partneři
mestokralupy.cz
Škola hokejových talenů
Pojď hrát hokej
Aktuální články
Dorostenci zahájili suchou přípravu

Již v pondělí 17. 4. 2023 zahájili kralupští dorostenci suchou přípravu pod taktovkou trenérů Aleše Drozdy a Josefa Kaisra. 

 
Kralupy na GASAG CUPu - turnaj U10

Hráči 4. třídy doplněni o nejlepší hráče 3. třídy HK Kralupy se o víkendu 22. -23. dubna...

 
Turnaj mladších žáků v Mariánských Lázních

První dubnový víkend hostil zimní stadion v Mariánských Lázních hokejový turnaj mladších žáků. 

 
Rozhodnutí STK ČSLH - nedohrané utkání - Kralupy x Bílina
 
4. třída a jejich zakončení sezóny
 
Domácí turnaj 3. tříd
 
Poslední domácí zápas kralupských starších žáků A utekl v závěru
 
Turnaj 3. třídy v Nymburku
 
Informace ke kvalifikaci o II. ligu
 
Mladší žáci na Spartě
 
 
© eSports s.r.o. & HK Kralupy nad Vltavou RSS