Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Domácí turnaj 3. tříd

03.04.2023 | Natálie Čergičová

Po roce se opět sešlo na domácím ledě osm týmů!

Stejně jako v minulém roce pořádaly Vydry ročníku 2014 celodenní turnaj Vydrák Cup. Kralupský zimní stadion tentokrát hostil 8 týmu. Hráči našich dvou týmů mohli poměřit své síly s kvalitními soupeři SC Marimex Kolín, HC Teplice Huskies, TJ Tatran Sedlčany, HC Poděbrady, HC Děčín a Piráti Chomutov. V turnaji byly týmy rozděleny do dvou skupin. V každé skupině bojoval vždy jeden domácí celek.

Do prvního zápasu vyrazily Vydry s odhodláním zvítězit. Zápas se vyvíjel od samého začátku na jedničku. Děčínští střelci nedokázali kralupskému tlaku odolat, proto se naši hráči mohli zaslouženě radovat z prvního vítězství.

Piráti z Chomutova byli pro náš tým oříšek. Nikdo nevěděl, co čekat. Na brance Pirátů zvonily tyčky, zatímco do naší padaly góly. Ze strany budoucího vítěze celého turnaje jsme mohli vidět pohlednou kombinační hru. A také proto Piráti ukořistili další body do tabulky. Někteří hráči tuto prohru nesli opravdu těžce, s návaly vzteku a pláče.

Poslední zápas ve skupině proti Kozlům z Kolína neproběhl podle představ našich kluků. Kralupský brankář sice zarputile střežil svou svatyni, nicméně zbytek Vyder nechalo svou skvělou hru v šatně, a díky tomu se na konci mohl radovat soupeř.

Na druhé straně kralupští hráči B týmu odehráli těžké zápasy se silnými soupeři z Teplic, Sedlčan a Poděbrad. Sbírali tak velmi cenné zkušenosti do dalších zápasů.

Perličkou sobotního turnaje byly dovednostní soutěže. Čtyři hvězdy z každého týmu soutěžily ve 4 disciplínách. Zatímco v rychlosti dominoval chomutovský hráč, ve střelbě neměla konkurenci kralupská třináctka Jaroslav Fencl, když mu dvakrát zacinkal zvon pověšený na branku. Drama se odehrálo hlavně v disciplíně nájezdy. Z jedné soutěže vyšel hvězdný gólman a zároveň nejlepší nájezdník. V počtu nastřílených gólů jednoznačně zvítězil náš střelec Daniel Bílek #4. Všichni šampióni si odnesli diplom, sošku a malý dárek.

Postup ze skupiny nedopadl pro naše hokejisty úplně snově. Skončili na třetím místě, a nezbývalo jim nic jiného než se v play off utkat proti vlastním. To bylo to, co si od začátku nikdo z nich nepřál. Teda pokud by se nejednalo o finále. Bohužel zápasu ale chybělo napětí i spád. Tentokrát si z turnaje ani jeden kralupský tým pohár neodnesl. 

Na pomyslné příčky vítězů vystoupal tým z Teplic (3. místo), Kolína (2. místo) a Chomutova (1.místo). Po závěrečném vyhlášení si zaslouženě všechny týmy odnesly do kabiny dort, šampaňské a také každý hráč svou dárkovou tašku. Nejlepším hráčem kralupského Áčka byl vyhlášen Ondřej Vlachynský #18 a z Béčka odměnu vybojoval Adam Zabilanský #20.

Všem fanouškům děkujeme za úžasnou atmosféru, díky nim zde nechybělo bubnování doprovázené hlasitým povzbuzováním. Věříme, že si turnaj všichni hráči i rodiče pořádně užili. 

 
Utkání A-tým
Muži | sobota 30.09.2023, 15:00
3. kolo
VS.
Písek - HK Kralupy
 
Muži | středa 27.09.2023, 18:30
HK Kralupy nad Vltavou - HC Stadion Vrchlabí
5:6 pp (1:0, 3:4, 1:1 – 0:1)
 
Muži | sobota 23.09.2023, 18:00
HK Kralupy nad Vltavou - MOSTEČTÍ LVI
4:3 pp (2:1, 0:1, 1:1 – 1:0)
 
Utkání mládeže
Junioři | sobota 30.09.2023, 12:00
3. kolo
VS.
HC Smíchov - HK Kralupy
 
Junioři | neděle 11.02.2024, 17:45
26. kolo
0:0
HC Mělník - HK Kralupy
 
Dorost | neděle 24.09.2023, 13:55
2. kolo
6:7
HK Kralupy - HK LEV Slaný
 
Partneři
Škola hokejových talenů
Pojď hrát hokej
Aktuální články
Venkovní dvojutkání započne áčko na ledě dosud neporaženého Písku

Po dvou domácích utkáních čekají áčko dva zápasy ve venkovním prostředí. Ten první sehraje už tuto sobotu na ledě Králů z Písku,...

 
Junioři prohráli, scénář jako přes kopírák...

První domácí utkání juniorů, kdy ve svátečním popoledni hostili pražskou Kobru, se dlouho vyvíjelo příznivě. Bohužel další...

 
SŽ B sehráli první mistrovský zápas proti SK Černošice

Tuto neděli, 24. 9., sehráli SŽ B první mistrovský zápas v sezóně, a to proti SK Černošice.

 
Proti Vrchlabí s bodem, hosté rozhodli sekundu před koncem prodloužení
 
PREVIEW: Další domácí zápas o další body, ve středu přijede Vrchlabí!
 
Huskies Cup v Teplicích
 
Návrat do 2. ligy s vítěznou příchutí, hattrickem se blýskl Pavel Husarik
 
Junioři selhali v závěru, z Hvězdy vezou pouze bod
 
PREVIEW | 2. liga startuje, do Kralup míří Mostečtí Lvi!
 
Z Kralup za moře
 
 
© eSports s.r.o. & HK Kralupy nad Vltavou RSS