Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dorostenci zahájili suchou přípravu

26.04.2023 | Natálie Čergičová

Již v pondělí 17. 4. 2023 zahájili kralupští dorostenci suchou přípravu pod taktovkou trenérů Aleše Drozdy a Josefa Kaisra. 

Trenéři přivítali již na prvním tréninku 24 hráčů, někteří hráči ještě absentovali, zejména ze zdravotních důvodů. Složení týmu zůstalo z větší části stejné, jako bylo v minulé sezóně. Dva hráči ročníku 2006 se posunuli do kategorie juniorů, někteří hráči zkouší štěstí ve vyšších ligách, jinak tým zůstal vesměs ve stejném složení a doplnili jej mladší kluci.


Tréninky v prvním týdnu přípravy byly volnější, byl do nich zapojený například i hudební doprovod, většina z nich probíhala herní formou. Na začátku druhého týdne proběhlo motorické testování hráčů.

Trenéři si zatím pochvalují dobrou atmosféru a pracovní prostředí, které je pro celé přípravné období velmi důležité. Kluci pracují, soustředí se a vnímají veškeré informace. Hry mají náboj, kluci si nenechají ani metr a do všeho chodí naplno. Zároveň byla při testování vidět vzájemná podpora hráčů.


Dorostence čeká ještě necelých 10 týdnů nelehké přípravy na suchu, doufejme, že jim píle a elán do tréninku vydrží a na nadcházející sezónu se co nejlépe připraví!

 
Partneři
mestokralupy.cz
Škola hokejových talenů
Pojď hrát hokej
Aktuální články
Kralupy na GASAG CUPu - turnaj U10

Hráči 4. třídy doplněni o nejlepší hráče 3. třídy HK Kralupy se o víkendu 22. -23. dubna...

 
Turnaj mladších žáků v Mariánských Lázních

První dubnový víkend hostil zimní stadion v Mariánských Lázních hokejový turnaj mladších žáků. 

 
Rozhodnutí STK ČSLH - nedohrané utkání - Kralupy x Bílina

Vážení příznivci kralupského hokeje, dovolujeme si Vás pouze stručně informovat o výsledku utkání kvalifikace o účast v II. lize...

 
4. třída a jejich zakončení sezóny
 
Domácí turnaj 3. tříd
 
Poslední domácí zápas kralupských starších žáků A utekl v závěru
 
Turnaj 3. třídy v Nymburku
 
Informace ke kvalifikaci o II. ligu
 
Domácí utkání s pražskými celky starší žáci zvládli napůl
 
Mladší žáci na Spartě
 
 
© eSports s.r.o. & HK Kralupy nad Vltavou RSS