Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
19. kolo | Neděle 01.12.2019, 15:45 | ZS Kralupy nad Vltavou
 

HK Kralupy nad Vltavou - BK Havlíčkův Brod

7:0

3:0.1:0.3:0

Branky a nahrávky: 1. Štibran (Drozda, Litera), 12. Soukup (Hájek, Kleveta), 19. Němec (Januška, Marek), 24. Litera (Bradáček), 41. Kočí (Hájek, Kleveta), 51. Januška (Litera, Soukup), 56. Marek (Němec, Litera)

Diváci: 65

HK Kralupy nad Vltavou: Krinwald (Milec) – Drozda, Zedek, Klapka, Šimůnek, Hájek, Kučera – Šiška, Štibran, Januška (C), Marek, Kuzďas, Němec, Šmíd, Bradáček, Kočí, Kleveta, Soukup, Litera

BK Havlíčkův Brod: Vácha (Bielecký) – Kratochvíl, Endl, Sapík, Kerber, Trupl, Škareda (C) – Juřica, Machovský, P. Vacík, Pártl, Pokorný, Musil, Pejchal, Klofáč.

 
 
 
Ohlasy

Miroslav Duben (BK Havlíčkův Brod):

"Rozhodla první třetina, kde jsme dostali gól hned v první třetině. Soupeř se uklidnil. My jsme byli hlavami zřejmě ještě v autobuse. Od stavu 4:0 soupeř kontroloval hru a vývoj. Rozhodly předbrankové prostory. Jak v útočném, tak v obranném pásmu. Proti takhle organizovanému týmu se pak hraje za podobného stavu těžko."

 
 

Lukáš Majer (HK Kralupy nad Vltavou):

"Myslím si, že utkání samo o sobě nebylo moc koukatelné. Na to, jak ten výsledek vypadá, nejsme spokojení. Především s tím, jak jsme hráli směrem dozadu. Byla tam spousta chyb a jen díky výtečnému Romanu Krinwaldovi v brance jsme ten zápas odehráli s nulou. Máme ale hodně na čem pracovat. Mrzí nás velký počet vyloučených hráčů. Víme o tom a potýkáme se s tím v podstatě od začátku sezóny."

Utkání
Muži | Sobota 02.10.2021, 18:15
4. kolo
VS.
HK Kralupy - HC Poděbrady
 
Muži | Sobota 25.09.2021, 18:00
3. kolo
2:5
Velké Popovice - HK Kralupy
 
Junioři | Neděle 26.09.2021, 13:30
5. kolo
2:3
HK Kralupy - VHK Vsetín
 
Týden Hokeje
Aktuální články
Juniory dělilo od bodů 30 vteřin

Parádní výkon Davida Němce v brance kralupské juniorky a bojovný výkon celého týmu.

 
V Kralupech nad Vltavou ovládli ledovou plochu nejmenší hokejisté

Hokejový klub Kralupy nad Vltavou po roční odmlce způsobené pandemií pořádal ve spolupráci s ČSLH nábor malých hokejistů ve věku 4-8...

 
Dorost vstoupil do soutěže vítězně

Trenérům Krčmářovi a Drozdovi tak spadl kámen ze srdce, neboť vstup do soutěže považovali jako velmi důležitý. V sobotním...

 
Hokejový víkend
 
Dorost je připraven hlásí trenéři
 
Soustředění MŽ a SŽ - Brumov Bylnice
 
Mladší žáci smetli Příbram, starší vezou bod
 
Junioři začali prohrou
 
V pátek vstupují kralupští hokejisté do nové sezóny.
 
Týden hokeje 25.9.2021 od 9:00 hodin na zimním stadionu v Kralupech
 
 
RSS