Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

METODICKÝ POKYN HLAVNÍ HYGIENIČKY ČESKÉ

METODICKÝ POKYN HLAVNÍ HYGIENIČKY ČESKÉ REPUBLIKY K JEDNOTNÉMU POSTUPU KRAJSKÝCH HYGIENICKÝCH STANIC


1) Úvodní ustanovení 

Tento metodický pokyn se vydává v souvislosti s trendem vývoje epidemiologické situace ve výskytu onemocnění COVID-19 způsobeného novým koronavirem s označením SARSCoV-2 v České republice. 

2) Cíl 

Cílem tohoto metodického pokynu je zajištění jednotného postupu krajských hygienických stanic, včetně Hygienické stanice hlavního města Prahy, (dále jen „KHS“) při konání sportovních akcí. Prioritou je zdraví sportovců, trenérů, rozhodčích, realizačních týmů i diváků při zachování soutěží v jednotlivých sportovních odvětvích. Aktivní sportovní činnost obecně podporuje odolnost proti infekčním onemocněním. Všem krajským hygienickým stanicím (včetně HS HMP) V Praze dne 17. 9. 2020 Č.j.: MZDR 38651/2020-3/OES *MZDRX01BUKHV* MZDRX01BUKHV Palackého náměstí 4, 128 01 Praha 1 

3) Postup KHS 

Testování sportovců na koronavir s označením SARS-CoV-2 nebude povinně prováděno nad rámec opatření přijímaných v obecné populaci. V případě pozitivního testu při dodržení stanovených organizačních opatření uvedených ve schváleném manuálu (forma tréninku, stravování, doprava, ubytování, společenský kontakt – volnočasová zábava, např. využití sprch po jednom či v malých skupinkách, dodržování odstupů, nošení roušek, pravidelné měření teploty apod.) bude této osobě nařízena izolace a místně příslušná KHS nařídí karanténu toliko osobám, které byly v úzkém kontaktům s osobou, u které bylo potvrzeno onemocnění COVID-19, a nikoliv automaticky všem sportovcům a členům realizačního týmu daného klubu. Pozitivně testovaný sportovec či člen realizačního týmu bude prohlášen za neinfekčního podle celostátně platných algoritmů a poté může začít se sportovní činností. 
V případě pozitivního testu jednoho či více sportovců nebo člena realizačního týmu se provede test celému týmu. V případě pozitivního testu místně příslušná KHS přikáže provést ohniskovou dezinfekci sportoviště. Pokud to epidemiologická situace umožní, KHS nenařídí uzavření sportoviště. Žádám všechny KHS, aby podle tohoto metodického pokynu postupovaly ode dne 17. 9. 2020. 


MUDr. Jarmila Rážová, Ph.D. náměstkyně pro ochranu a podporu veřejného zdraví a hlavní hygienička ČR 

Utkání
Muži | Sobota 10.10.2020, 17:00
5. kolo
7:3
HC Poděbrady - HK Kralupy
 
Junioři | Sobota 10.10.2020, 13:45
9. kolo
3:0
Chrudim - HK Kralupy
 
Dorost | Sobota 10.10.2020, 15:00
7. kolo
1:2
HK LEV Slaný - HK Kralupy
 
Týden Hokeje
Aktuální články
Fotbalový program kralupského Atýmu hokejistů

Dobrý den všem příznivcům kralupského hokeje, po rozvolnění protiepidemických opatření se letní příprava rozběhla naplno!

 
V Kralupech se vracíme na ledovou plochu!

Dobrý den, jistě se všichni těšíte na dobré zprávy související s uvolněním protiepidemických opatření a návratem tréninků...

 
Valná hromada HK Kralupy

HOKEJOVÝ KLUB KRALUPY NAD VLTAVOU, z. s.

 
Klubový informační systém
 
Symbolické gesto z KHL
 
Oznámení - realizační týmy pro sezónu 2021/2022
 
Protiepidemická opatření - rozvolnění a zahájení letní přípravy - INFORMACE
 
Výkonný výbor ČSLH jednomyslně schválil novou strukturu žákovských soutěží
 
Souhrnné klubové informace pro hráče, trenéry a rodiče
 
Klubové směrnice
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS