Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Třináctigólová přestřelka s Mostem výhru nepřinesla

01.09.2023 | David Palán

Třetí utkání v rámci předsezónní přípravy zavedlo do Kralup Mostecké Lvy, kteří si po prohrách s favorizovaným Chomutovem, ústeckým Slovanem a litvínovskou juniorkou přijeli pro první letní vítězství. To si také po třináctigólové přestřelce s celkovým výsledkem 8:5 zpátky na sever odvezli.

Po zaváhání v Ústí nepřineslo výhru ani domácí střetnutí s Mosteckými Lvy. Kralupáci přitom zápas nezačali špatně. Ze hry měli v jeho úvodu o něco více a byli také první, kdo dokázal puk dostat za brankovou čáru. Rozhodčí ovšem branku Bouřila pro údajně úmyslné kopnutí neuznal. A tak o sobě pomalu začali dávat vědět hosté, kteří si do šaten po první periodě nakonec přenesli pohodlný tříbrankový náskok.

Mužstvu trenérské dvojice Martin Příhoda a Jan Boháček nepomohla ani vlna zranění, která postihla celou údernou útočnou formaci Zídek - Šilhavý - Pejchal. Ani jeden z uvedených zápas nakonec nedohrál. 

Most náš oslabený tým nehodlal šetřit a ve druhé třetině už na tabuli svítilo nelichotivé skóre 0:5, přičemž jednu z branek rozhodčí uznal i přes spadlou helmu brankáře Novotného. O tom, že se kralupské vydry nevzdávají, dal ovšem záhy vědět Michal Bezouška, který si nejprve ze čtyř Mostečanů udělal kužely, načež bekhendovým blafákem dostal kotouč za záda hostujícího brankáře. Poslední slovo však měli přeci jen hosté, kteří šli do třetí třetiny s luxusním vedením 6:1.

"Tihle kluci spolu hrají asi pět let ve stejném složení a je to strašně znát," komentoval vývoj zápasu trenér Martin Příhoda. "Dávali si to z hole na hůl, byla to lekce z hokejovosti. Musíme se z toho výsledku a předvedené hry poučit, aby to příští týden už vypadalo líp."

Jako pozitivní věc na utkání trenér Příhoda viděl, že jeho tým zápas za nelichotivého stavu nezabalil, bojoval až do konce, a nakonec i ovládl třetí třetinu v poměru 4:2. Svůj třetí a čtvrtý gól přípravy při tom zaznamenal ve svém druhém zápase mladý štírek Jonáš Marek, na něhož navázal pověstnou ránou od modré obránce David Chládek, a úspěchu se nakonec dočkal i v první třetině okradený Kryštof Bouřil.

SESTŘIH KRALUPSKÝCH AKCÍ:Další střetnutí v rámci předsezónní přípravy čeká náš A-tým příští pátek, kdy vyzveme od 18 hodin k odvetnému zápasu Řisuty. Přijďte nás podpořit! 

 
Utkání A-tým
Muži | středa 04.10.2023, 18:00
HC Děčín - HK Kralupy nad Vltavou
 
Muži | sobota 30.09.2023, 17:00
3. kolo
2:3
Písek - HK Kralupy
 
Muži | středa 27.09.2023, 18:30
HK Kralupy nad Vltavou - HC Stadion Vrchlabí
5:6 pp (1:0, 3:4, 1:1 – 0:1)
 
Utkání mládeže
Junioři | neděle 08.10.2023, 13:45
4. kolo
VS.
HK LEV Slaný - HK Kralupy
 
Junioři | neděle 11.02.2024, 17:45
26. kolo
0:0
HC Mělník - HK Kralupy
 
Dorost | neděle 24.09.2023, 13:55
2. kolo
6:7
HK Kralupy - HK LEV Slaný
 
Partneři
Škola hokejových talenů
Pojď hrát hokej
Aktuální články
 
© eSports s.r.o. & HK Kralupy nad Vltavou RSS