Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Antwell podporuje HK Kralupy

26.09.2023, 13:11

Po Městě Kralupy nad Vltavou vítáme v našem týmu druhého nejvýznamnějšího partnera - Antwell Group s.r.o.

Antwell

Náš nový člen týmu působí na logistickém trhu od roku 1998. Od té doby vyrostl z jednoho zaměstnance do současné podoby týmu o velikosti více než 120 zaměstnanců a flotile o více než stovky vozů.

V Antwellu o sobě říkají, že mravenčí pílí dosahují sehranosti mezi vaší výrobou, dodávkami a termíny, a vytrvale hledají cesty, které projedou Evropou a budou zodpovědné k provozu i přírodě. My věříme, že společně s dalšími důležitými partnery dosáhne Antwell dokonalé sehranosti s naším týmem, kterému pomůže postupně najít úspěšnou cestu 2. ligou

Antwell Group, vítejte v týmu!

 

Známe se?

28.07.2023, 20:49
Jsem sice čerstvý nováček, ale banner jako já nepřehlédneš, stojím přímo před domovem našich hokejistů! A to před zimním stadionem v Kralupech, své místo si rozhodně vzít nenechám, reprezentuji totiž tým✊????. Prostě: „Jeden za všechny a všichni za jednoho!“. Tak se nezapomeň někdy stavit, ať už půjde o nábor nebo zápas, vše ti ukážu.

 

Logo Klubu je registrováno a právně chráněno

30.04.2023, 15:28

Vážení příznivci, hráči a rodiče,

 

dovolujeme si Vás s radostí informovat, že nové logo kralupského hokejového klubu bylo úspěšně zapsáno Úřadem průmyslového vlastnictví do rejstříku ochranných známek. Tímto je tak všem třetím osobám zřejmé, že logo je právně chráněno, neboť nové logo je registrovanou ochrannou známkou. Klub tak jako vlastník ochranné známky má výlučné právo logo jako ochrannou známku užívat a současně nikdo nesmí logo Klubu užívat bez předchozího výslovného svolení Klubu.

 

Do nové sezóny tak vstoupíme s logem, které může být doplněno symbolem ®.

 

Rozhodnutí STK ČSLH - nedohrané utkání - Kralupy x Bílina

11.04.2023, 09:24
dovolujeme si Vás pouze stručně informovat o výsledku utkání kvalifikace o účast v II. lize ledního hokeje ČR, z kterého družstvo Draci Bílina předčasně odstoupilo.

 

Vyjádření manažera A-týmu k zápasu

03.04.2023, 21:55
Vyjádření manažera A-týmu k zápasu

 

Předprodej vstupenek

24.03.2023, 21:00

Předprodej vstupenek na utkání Kvalifikace o postup do II. lligy ČR konané dne 2.4.2023 od 16:15 hodin bude zahájen v sobotu 25.3.2023 na recepci zimního stadionu.

Cena vstupenek:
dospělí: 50 Kč, děti od 10 let a studenti 30 Kč

 

INFORMACE KE KVALIFIKACI O II. LIGU

22.03.2023, 11:48

Vážení příznivci kralupského hokeje,

 

děkujeme za Vaši podporu po celou letošní sezónu, která je pro náš tým A tolik úspěšná! Jsme rádi, že jsme si společně mohli užít krásné play-off s velkou sladkou tečkou v sobotním finálovém utkání na Mělníku. Věříme, že jste si oslavy krajského mistrovského titulu po 23 letech patřičně užili!


Naše sezóna však ještě nekončí a budeme vděčni za Vaši další podporu v kvalifikaci o II. ligu, ve které nás čeká tým Draků Bílina. První utkání sehrajeme již v neděli 26. března 2023 v Bílině a druhé utkání v neděli 2. dubna 2023 na domácí půdě v Kralupech nad Vltavou. Přijďte nás podpořit a užít si závěr této skvělé sezóny!

 

Děkujeme!

 

Burza hokejové výstroje

09.12.2022, 18:41

V neděli 11.12.2022 mezi 8-11hod proběhne burza hokejové výstroje na zimním stadionu v Kralupech nad Vltavou v klubovně hokejového klubu.

 

Nové logo klubu

17.11.2022, 14:02
Vážení hráči i příznivci kralupského hokejového klubu, s nadšením Vás informujeme, že mimořádná valná hromada kralupského hokejového klubu, která se konala na samém začátku měsíce listopadu, schválila změnu loga Klubu! Více zde.

 

Nový sponzor klubu

07.11.2022, 17:38

Máme velkou radost, že náš mládežnický hokej podpoří od této sezóny nový hráč s číslem 211. Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR se stává novým partnerem mládežnického hokeje HK Kralupy. Jsme rádi, že i v této složité době se najde subjekt, který se chce aktivně zapojit do podpory mládežnického sportu. Děkujeme zdravotní pojišťovně za důvěru a těšíme se na spolupráci.nový sponzor klubu

 

Pozvánka pro členy na mimořádnou valnou hromadu

27.09.2022, 13:01

Mimořádná valná hromada se uskuteční dne 1. listopadu 2022 od 19:00 hodin ve vinárně Hotelu Sport.

 

Valná hromada HK Kralupy

07.05.2021, 10:09

HOKEJOVÝ KLUB KRALUPY NAD VLTAVOU, z. s.

 

 

 

POZVÁNKA NA VALNOU HROMADU

HOKEJOVÉHO KLUBU KRALUPY NAD VLTAVOU, z. s.

 

Váže členové Klubu,

 

dovolujeme si Vás v souladu s ustanovením čl. V. odst. 2 stanov pozvat na valnou hromadu Klubu.

 

Tato valná hromada se uskut dne 09. června 2021 od 19:00 hodin ve vinárHotelu Sport,

U Cukrovaru 1086, 278 01 Kralupy nad Vltavou.

 

 

 

Program valné hromady:

 

1.    Zaháje Valné hromady Klubu;

2.    Informace mandát komise o usnášeníschopnosti;

3.    Schvále a doplně programu;

4.    Volba předsedacího valné hromady, zapisovatele a mandát komise;

5.    Potřeba doplně čle Výkonného výboru: návrh na volbu nových čle Výkonného výboru

Klubu včetně představe a volby;

6.    Volba reviz komise;

7.    Zpva o činnosti Klubu od poslední valné hromady;

8.    Zpva o hospodaře Klubu za rok 2020 a za sezónu 2020 - 2021;

9.    Záměr Výkonného výboru na získává finančních prostředků pro provoz Klubu;

10.  Rozpočet Klubu na rok 2021 a sezónu 2021 - 2022;

11.  Zhodnoce sportovních cílů Klubu v sezóně 2020/2021a sportovní cíle na sezónu 2021 - 2022;

12.  Různé a diskuse;

13.  Závěr Valné hromady Klubu.

 

V Kralupech nad Vltavou dne 05. května 2021

 

 

 

Za Výkonný bor Klubu

Ing. Vladir Müller, předseda Výkonného výboru

 

Mgr. Libor Štajer, místopředseda Výkonného výboru

 

Souhrnné klubové informace pro hráče, trenéry a rodiče

08.03.2021, 11:25

Vážení hráči, vážení rodiče, vážení trenéři a vedoucí,

jsme si vědomi, že současná situace není pro nikoho jednoduchá, avšak věříme, že ji díky trpělivosti překonáme a opět se společně začneme scházet na kralupském zimním stadionu. Přijměte tak na úvod přání pevného zdraví, optimismu a nadhledu.

Abyste se mohli na návrat na led nejenom těšit, ale i připravit, tedy abyste byli v dostatečném časovém předstihu informováni a mohli jste přizpůsobit své plány, obracíme se na Vás s těmito souhrnnými informacemi:

§    trénování na ledě do letních prázdnin

I přes aktuálně nepříznivou epidemickou situaci věříme, že se se na led vrátíme ideálně ještě v jarních měsících.

Klub již od začátku ledna 2021 vstoupil do jednání se společností Kralupská sportovní, spol. s r. o., která je provozovatelem zimního stadionu, o možnosti maximálního prodloužení provozu zimního stadionu i do letních měsíců, a to i přes vyšší provozně-ekonomickou náročnost provozu a s tím související cenu za hodinu ledu (více než dvojnásobek oproti průměrné ceně během standardní sezóny). Máme za to, že pouze takto budou moci děti a mládež alespoň mírně dohnat ztrátu z loňského a letošního roku.

Již nyní tak můžeme potvrdit, i díky vstřícnému přístupu vedení společnosti Kralupská sportovní spol. s r.o., že ode dne, kdy to z epidemického pohledu (tedy i podle mimořádných opatření) bude možné, budeme bruslit nejméně do 18. června 2021.

Do 02. května 2021 tak bude platit rozpis ledů podle obecného rozpisu na sezónu 2020/2021, nebo upravený podle mimořádných opatření (pokud bude třeba, například skupinky apod.).

Od 03. května do 18. června 2021 bude platit rozpis ledů upravený pro tyto měsíce, a to pro sudý a lichý týdny (viz příloha). Mimo tréninku na ledě, bude probíhat i suchá příprava ve všech kategoriích. Vše si můžete od 15. března 2021 prohlédnout i na odkazu:  http://kralupy.rozpisy-ledu.cz

V případě, že by se období bez tréninku na ledě prodlužovalo, vedení společnosti Kralupská sportovní vstřícně deklarovalo, že je možné předběžně uvažovat o provozu zimního stadionu i během měsíce července. O tomto Vás však budeme ještě informovat.

A důležitá informace k návratu na led: s návratem na led dojde k posunu kategorií, a tak se hráči vrátí na led do kategorií, v kterých bude probíhat sezóna 2021/2022 (tedy například. 5. třída se s návratem na led posune do mladších žáků atd.). O tomto Vás trenéři a vedoucí budou podrobně informovat.

§    trénování na ledě od začátku srpna 2021

Současně se Klub a společnost Kralupská sportovní vstřícně shodly na provozu zimního stadionu již od úplného začátku měsíce srpna 2021. V příloze tak zasíláme rozpisy ledů na jednotlivé srpnové týdny.

 

Prosíme tedy, abychom ledy maximálně využili, jestli to bude jen trochu možné, abyste své plány na jarní a letní měsíce co nejvíce uvedenému přizpůsobili.

 

§    rozpis ledů – běžná sezóna (od září 2021 dále)

V příloze Vám také zasíláme orientační rozpis pro sezónu 2021/2022 počínaje 06. září 2021. Zde však zcela korektně doplňujeme, že se jedná o rozpis skutečně předběžný (pracovní), nyní spíše orientační, který může doznat změn, a to mimo jiné i v závislosti na rozhodnutí Českého svazu ledního hokeje o organizaci soutěží, počtu a organizaci komerčních pronájmů na kralupském zimním stadionu apod.

 

§    příspěvky

Předně děkujeme za Vaši disciplinovanost a řádné hrazení příspěvků, i v této nelehké době! Velmi si vážíme tohoto solidárního přístupu, který Klubu velmi pomáhá (!), neb ačkoliv to asi není na první pohled patrné, Klub má stálé mandatorní výdaje i v této době.

Také je třeba zdůraznit, že Vámi v tomto období hrazené příspěvky pomohou Klubu uhradit náklady na jarní – letní „ledy“ (cena ledu je v tomto období více než dvojnásobná oproti průměrné ceně během standardní sezóny). Právě v očekávání zvýšených výdajů na ledy v roce 2021 se Klub obrátil na vedení města (hned v prvním lednovém týdnu 2021) i na následně také na zastupitele města Kralupy nad Vltavou s písemně žádostí (prosbou), aby Klub mohl v roce 2021 dočerpat část dotace, kterou nevyčerpal v roce 2020 díky pandemii a která může být užita jen na úhradu ledů na kralupském zimním stadionu (celkem se jedná o převod cca 300.000,- Kč z roku 2020 do roku 2021).

Na závěr prosíme ty z Vás, kteří si nejste jisti, jestli máte veškeré příspěvky řádně uhrazeny, abyste se co nejdříve obrátili na pana Ing. Kudelu, sekretáře Klubu (email: hokejkralupy@seznam.cz), který Vám s prověřením a případným douhrazením nedoplatků rád poradí. Návrat na led tak bude moci proběhnout hladce (bez jakýchkoliv opatření vůči hráčům) a korektně i vůči těm, kteří své příspěvky řádné bez přerušení hradí.

 

§    realizační týmy pro sezónu 2021/2022

V současné době Hokejová rada a Výkonný výbor Klubu finalizují jednání o složení realizačních týmů jednotlivých kategorií pro příští sezónu, a tak věříme, že již v týdnu od 15. března 2021 Vás budeme moci seznámit se složením realizačních týmů.

 

§    klubový informační systém

Patrně hodně z Vás zaznamenalo, že v současné době Klub „testuje“ interní klubový informační systém, který by měl usnadnit jak klubovou komunikaci s rodiči a evidenci (soupisky, rozpisy zápasů a tréninků včetně jejich změn, nominace na utkání, platby příspěvků, možnost zapůjčení výstroje) apod. Testování se pomalu chýlí ke konci a tento systém bude patrně ještě v průběhu jarních měsíců implementován, a to včetně mobilní aplikace. O oficiálním spouštění Vás budeme předem informovat.

 

Ještě jednou Vám děkujeme za trpělivý a solidární přístup, přejeme Vám pevné zdraví i hodně sil a optimismu, a zůstáváme k dispozici k Vašim případným dotazům.

 

Výkonný výbor a Hokejová rada

 

Pomoc rodičů - distanční tréninky

23.10.2020, 18:45

Vážení rodiče,

jak jsme Vás již informovali v úterý 13. října 2020 dopoledne, tak s ohledem na aktuálně účinná mimořádná protiepidemiologická opatření, definitivně do odvolání přechází celý náš klub na distanční tréninkyDovolujeme si Vás proto tímto požádat o vstřícnou a maximální součinnost s trenéry jednotlivých kategorií a pomoc hráčům Klubu (dětem), a to ideálně vytvořením podmínek pro realizaci tréninků či podporou hráčů k realizaci tréninků.

Jsme si vědomi, že zejména v kategoriích nejmladších hráčůmůže být náročné překonat toto nelehké období. Trenéři se však budou snažit v rámci možností, o maximální zpestření tréninků a zejména pak kontakt s dětmi v rámci různé komunikace, např. skupinové komunikace, či formou různých videí či prostředním sociálních sítí. Věříme, že se nám společně podaří náročné období překonat, vrátíme se k standardním tréninkům (ideálně na ledě) dobře připraveni. 

Děkujeme za vstřcíný přístup, pochopení i za spolupráci!

Přejeme hodně zdraví Vám všem i Vašim blízkým!

 

Výkonný výbor HK Kralupy

 

Opatření v rámci HK Kralupy od 5.10.2020

04.10.2020, 18:37

Dobrý den, vážení trenéři, vedoucí,

 

na základě usnesení vlády České republiky ze dne 30. září 2020 č. 958 o přijetí krizového opatření (dále jen „krizové opatření“), konkrétně na základě čl. II. odst. 2 krizového opatření s účinností od dnešního dne (05. října 2020):

(i)          pokračují všechny kategorie (týmy) našeho Klubu v trénincích a zápasech, pouze s touto výjimkou: na základě rozhodnutí prezidenta Českého hokeje JUDr. Tomáše Krále ze dne 02. října 2020 v souvislosti s vyhlášením nouzového stavu vládou České republiky týkající se pandemie onemocnění COVID-19 se s okamžitou platností, a to do odvolání, ruší všechny soutěže v minihokeji v kategorii přípravek, tj. konkrétně 2.-4. tříd včetně. Tyto kategorie (registrovaní hráči) tak budou prozatím jen trénovat (než bude určeno jinak);

 

(ii)        vzhledem k omezením vyplývajícím z krizového opatření s účinností od dnešního dne (05. října 2020) je na zimní stadion umožněn vstup pouze hráčům a členům realizačních týmů (trenéři, vedoucí, zdravotník), případně osobám spadajícím pod další oprávněné osoby podle krizového opatření, avšak tyto pouze s předchozím výslovným souhlasem Výkonného výboru Klubu! Není tak umožněn vstup fanouškům, rodičům atd. do žádných prostor zimního stadionu. Proto tedy prosíme Vás trenéry a vedoucí o větší pomoc s přípravou hráčů na trénink a zápas, a také pomoc s důsledným dodržováním tohoto opatření.

 

Současně prosíme (připomínáme) nutnost důsledně dodržovat opatření týkající se povinnosti nosit roušky/respirátor v šatně během přípravy na trénink nebo utkání počínaje ihned po skončení tréninku či utkání (hráči i realizační týmy – viz předchozí opatření Výkonného výboru).

Situaci dále sledujeme a případně uvedené opatření dále upravíme a doplníme (např. směrem k případné organizaci přátelských utkání apod.) až se situace ustálí (výkladů krizového opatření je možno několik.

Prosíme o komunikaci uvedeného rodičům a hráčům Klubu.

 

Přejeme hodně zdraví!

 

Výkonný výbor

 

Výzva Klubu hráčům, rodičům, příznivcům

21.08.2020, 14:32

Na základě informací, které poskytuje vedení Krajské hygienické stanice Středočeského kraje, si HOKEJOVÝ KLUB KRALUPY NAD VLTAVOU, z. s., veden zájmem o maximální prevenci směrem k ochraně zdraví a také pokud možno o hladký průběh nadcházející hokejové sezóny, dovoluje požádat své hráče, rodiče hráčů a příznivce, aby vždy a za všech okolností v maximální možné míře dodržovali veškerá protiepidemiologická opatření, stanovená ve formě nařízení či doporučení.

Náš Klub zahájil dnem 20. 8. 2020 přípravu na ledě na nadcházející sezónu, a proto vyzýváme všechny návštěvníky tréninků a utkání/turnajů, organizovaných našim Klubem na zimním stadionu v Kralupech nad Vltavou, aby důsledně a uvědoměle dodržovali veškerá nařízení nebo doporučená opatření. Mimo jiné (změna oproti ľoňské sezóně) se jedná o dodržování zákaz vstupu rodičů a třetích osob (mimo členy realizačních týmů a technického zabezpečení utkání) do chodby a samotných šaten hráčů od 3. třídy (včetně) a starších, dále na střídačky u ledové plochy, provádění důsledné dezinfekce rukou, udržování dostatečné vzdálenosti na tribuně zimního stadionu a aby všichni přítomní na ZS minimalizovali shromažďování v uzavřených prostorách zimního stadionu apod.

Současně apelujeme na důsledné dodržování provozního řádu zimního stadionu tak, jak byl vydán a uveřejněn v prostorách zimního stadionu společností Kralupská sportovní, spol. s r.o.

Na závěr si dovolujeme požádat, abyste v případě, že Vy či osoby ve Vašem blízkém okolí, s kterými se stýkáte, nebo hráč či kdokoliv v nejbližším okolí hráče bude pociťovat jakékoliv příznaky virového onemocnění, v rámci maximální prevence nenavštěvovali zimní stadion.

Děkujeme za Váš odpovědný přístup a vstřícné pochopení.

HOKEJOVÝ KLUB KRALUPY NAD VLTAVOU, z. s.

 

Valná hromada klubu HK Kralupy

12.06.2020, 16:43


Dobrý den,

 

dovolujeme si Vás informovat, že valná hromada klubu se ve čtvrtek 18. června 2020 uskuteční od 19.00 v salónku (tzv. vinárně) Hotelu Sport, U Cukrovaru 1086, 278 01 Kralupy nad Vltavou. Na vysvětlenou doplňujeme, že ke změně místa konání jsme přistoupili vedeni snahou o podporu protiepidemiologických opatření, neboť se nám dostávají (množí se) zprávy o možné vyšší účasti osob (nejenom členů Klubu, ale i hostů, např. z řad rodičů hráčů). Děkujeme za pochopení!

 

S pozdravem

 

Výkonný výbor

 

Informace o přesunech hráčů, hostování apod.

22.04.2020, 12:17

Vážení trenéři, vedoucí a rodiče,

v souvislosti se současným mimořádným (nouzovým) stavem a veškerými mimořádnými omezeními, která současná doba přináší, Výkonný výbor Klubu rozhodl, že Hokejová rada a následně Výkonný výbor bude rozhodovat o případných hostováních hráčů Klubu do jiných Klubů či o přesunech hráčů mezi kategoriemi Klubu (tzv. omlazení, postaršení) ne dříve než po konci května 2020 a v některých případech až v průběhu srpna až září. Vše bude záviset na čase, který je nutný pro dostatečnou a hlubokou znalost a seznámení se se složením kategorií. Trenéři se tak seznámí s hráči a naopak (tzv. si vše sedne). Pouze takto lze učinit maximálně informované rozhodnutí zohledňující nejenom potřeby konkrétního hráče, ale i hráčů dotčené kategorie i Klubu.

Současně doplňujeme, že do doby než bude Hokejovou radou či Výkonným výborem rozhodnuto jinak, tak hráči budou trénovat s kategorií (se spoluhráči), s kterými končili sezónu 2019/2020.

Výkonný výbor Klubu

 

Letní příprava 2020/2021

15.04.2020, 11:04

Vážení rodiče, trenéři a vedoucí týmů,

jistě jste včera či dnes v médiích zaznamenali vládou prezentovaný plán postupného „uvolňování“ protiepidemiologických opatření. Tento vládní plán sledujeme, analyzujeme, a to i podle přesného znění jednotlivých mimořádných opatření tak, abychom mohli učinit rozhodnutí o zahájení letní přípravy. Třeba v nějaké předběžné, omezené formě při dodržení přesně definovaných podmínek. Lze očekávat, že k tomuto vládnímu plánu budou, podobně jako k prvním mimořádným protiepidemiologickým opatřením v březnu 2020, vydána doporučení Národní sportovní agentury, České unie sportu i Českého svazu ledního hokeje, která budeme v této souvislosti brát také v potaz. S rozhodnutím o zahájení letní přípravy také souvisí rozhodnutí o případné změně v dosud trvající povinnosti platby příspěvků. O jakékoliv změně v platbě příspěvků Vás tedy budeme také informovat.

Jak již bylo uvedeno dříve, Výkonný výbor je připraven zvážit individuální odůvodněné písemné žádosti (např. o odklad platby apod.), a to právě s přihlédnutím ke konkrétním individuálním mimořádným okolnostem (případně adresujte panu Ing. Kudelovi, sekretáři Klubu).

Děkujeme za Vaši vstřícné pochopení a směrem ke Klubu i vstřícný přístup včetně větší míry pochopení, neboť záležitostí, které je v současné době ve velmi krátkém čase i omezených podmínkách třeba řešit více než kdykoliv dříve.

Klidné dny a hodně zdraví!

Výkonný výbor

 

Ukončení sezóny 2019/2020

12.03.2020, 20:31

Vážení rodiče, trenéři, vedoucí týmů a fanoušci,

upřímně děkujeme Vám všem, kteří jste náš Klub v této sezóně jakýmkoliv způsobem podporovali. Ať již svou nezištnou prací, energií, přízní či financemi. Zejména v této souvislosti děkujeme všem partnerům, sponzorům, především městu Kralupy nad Vltavou a Středočeskému kraji za velkou stabilní finanční podporu Klubu. Děkujeme také společnosti Kralupská sportovní (všem zaměstnancům), kteří nám všem vytvářeli po celou sezónu příjemné zázemí ke sportovní činnosti Klubu!

Současně gratulujeme všem týmům Klubu k jejich sportovním úspěchům a radosti, kterou v této sezoně prožili. Bohužel veškeré aktuální okolnosti, události, opatření i vývoj rozhodly o tom, že tato hokejová sezóna (2019/2020) je dnešním dnem oficiálně ukončena! Zdraví nás všech je přednější!

Veškeré síly a energii již směřujeme k přípravě příští sezóny, na kterou se začínáme těšit! Věříme, že nyní přijmete s pochopením, že potřebné informace a podrobnosti k příští sezóně (začátek přípravy, složení realizačních týmů apod.) oznámíme, jakmile to bude možné.

Pokud možno klidné dny a hodně zdraví!

Výkonný výbor HOKEJOVÉHO KLUBU KRALUPY NAD VLTAVOU, z. s.


PS: A na závěr ještě organizační dovětek k výstroji:

S ukončením sezóny je spojeno vystěhování šaten a jejich úklid. Vzhledem k přijatým opatřením vlády ČR bude vše koordinováno sekretářem klubu, panem Ing. Kudelou.  Po vystěhování budou šatny komplexně uklizeny a vydezinfikovány personálem společnosti Kralupská sportovní tak, aby tyto byly připraveny pro zahájení letní přípravy.

 

Omezení tréninkového procesu Klubu

10.03.2020, 22:15

Vážení rodiče, trenéři, vedoucí týmů a fanoušci,

dovolujeme si Vás informovat, že z důvodu nepříznivého vývoje epidemiologické situace onemocnění virem COVID-19 v České republice (i ve spádovém území Kralup nad Vltavou), ve snaze o podporu maximální prevence a s respektem ke všem rozhodnutím Bezpečnostní rady státu a mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví České republiky z dnešního dne (10/03/2020) včetně jejich odůvodnění a účelu, rozhodl Výkonný výbor Klubu, že s okamžitou platností ruší veškeré tréninky všech kategorií s výjimkou tréninků kategorie juniorů a A-týmu, a to s účinností od 11. března od 06:00 do odvolání (vše dále sledujeme, o změnách Vás budeme neprodleně informovat).

Výkonný výbor Klubu nemá pravomoc zrušit zápasy/turnaje soutěží organizovaných Českým svazem ledního hokeje, z. s., a proto budou veškeré zápasy probíhat podle rozhodnutí  Českého svazu ledního hokeje, potažmo KVV ČSLH Střední Čechy.

Věříme, že toto rozhodnutí přijmete s pochopením a vstřícností, i přes veškeré nepříjemnosti, tak, abychom společně podpořili veškerá preventivní opatření.

Děkujeme!

Výkonný výbor HOKEJOVÉHO KLUBU KRALUPY NAD VLTAVOU, z. s.

 

Ochrana zdraví hráčů, členů HK a ostatních návštěvníků hokeje v Kralupech

07.03.2020, 13:53

Vážení,

vzhledem k aktuálnímu vývoji s virovými onemocněními doporučujeme, abyste pečlivě zvážili účast vás i vašich dětí na akcích pořádaných klubem v případě, že u sebe nebo u vašich blízkých vnímáte příznaky virového onemocnění.

Nejvíce apelujeme na vaši zodpovědnost vůči ostatním. Klub nemá právo v tomto směru někomu něco nařizovat nebo omezovat, můžeme se pouze spolehnout na ohleduplnost vůči druhým. Prosíme, sledujte a dodržujte veškerá opatření činěná státní správou v tomto směru.

Hezký den

Výkonný výbor Klubu

 

Hledáme onlajnistu!

15.09.2019, 00:19
Ve spolupráci s firmou Esports.cz, která spravuje nejznámější český server na výsledky, onlajny.com, HLEDÁME REDAKTORA, který bude psát onlajny z domácích zápasů REDSTONE extraligy juniorů pro tuto sezónu. Finanční odměna samozřejmostí. Bližší informace pro zájemce: Aleš Strouha - ales.strouha@esports.cz Děkujeme HK Kralupy nad Vltavou.

 

Hokejová rada jmenována

05.04.2019, 08:31

Dovolujeme si rodiče hráčů a hráče Klubu informovat, že Výkonný výbor hokejového klubu na jednání v pondělí 01. dubna 2019 v souladu se Strategií Klubu schválenou valnou hromadou Klubu jmenoval Hokejovou radu a to ve složení Martin Dufek, Lukáš Majer, Jakub Kaprál a Josef Kaisr. Tato Hokejová rada mimo jiné rozhoduje o příchodech hráčů do Klubu i odchodech hráčů z Klubu, ať již formou hostování či přestupu, a dohlíží na naplňování sportovní části schválené strategie Klubu atd.. V období do konce června 2019 se jednání Hokejové rady uskuteční v termínech 02. května 2019, 13. května 2019, 03. června 2019 a 17. června 2019. Termíny v období od konce srpna 2019 budu upřesněny dodatečně. Případné podněty či dotazy Hokejové radě prosím zasílejte prostřednictvím emailové adresy Klubu: hokejkralupy@seznam.cz. Děkujeme!


Výkonný výbor Klubu


 

Úrazové pojištění členů sportovních spolků

28.02.2019, 13:52
Zde jsou informace o úrazovém pojištění členů sportovních spolků, které bylo sjednáno od 1.2.2019 prostřednictvím Českého olympijského výboru. Kompletní informace najdete rovněž na stránkách středočeského hokej. svazu (http://stredoceskykraj.cslh.cz)

nebo na tomto odkazu: https://www.ceskyhokej.cz/data/document/file/urazove-pojisteni-clenu-sportovni-spolku-od-1.2.2019-informace.pdf

 

22.9.2018 - Pojď hrát hokej

03.09.2018, 22:07
Týden hokeje! Termín pro letošní Pojď hrát hokej ve Městě Kralupy nad Vltavou je 22.9.2018 od 10:45 hodin led - 9:00 program! 

 

Juniorka 21.8.2018 s Poděbrady

21.08.2018, 11:45
Další přípravné utkání na domácím ledě odehraje juniorka dne 21.8.2018 proti týmu HC Poděbrady od 17:15 hodin. Těšíme se na Vaši návštěvu. 

 

Martin Dufek novým přírustkem

08.05.2018, 11:04
Trenérskou posilu hlásí štáb trenérů HK Kralupy nad Vltavou. K týmu dorostu byl angažován Martin Dufek, bývalý dlouholetý hráč HC Komety Brno a v posledních letech trenér mládeže na pražské Hvězdě. 

 

Příprava juniorů

30.04.2018, 17:19
Letní příprava Juniorů HK Kralupy začíná ve středu 2.května 2018 v 18:00 hodin na zimním stadionu v Kralupech.

 

Po dvou zápasech s bodem

26.02.2018, 16:34
Po dvou utkáních baráže má naše A-mužstvo na kontě jeden bod za prohru po nájezdech s PZ Kladno. Do konce baráže zbývají 4 utkání.

 
Utkání A-tým
Muži | středa 04.10.2023, 18:00
HC Děčín - HK Kralupy nad Vltavou
 
Muži | sobota 30.09.2023, 17:00
3. kolo
2:3
Písek - HK Kralupy
 
Muži | středa 27.09.2023, 18:30
HK Kralupy nad Vltavou - HC Stadion Vrchlabí
5:6 pp (1:0, 3:4, 1:1 – 0:1)
 
Utkání mládeže
Junioři | neděle 08.10.2023, 13:45
4. kolo
VS.
HK LEV Slaný - HK Kralupy
 
Junioři | neděle 11.02.2024, 17:45
26. kolo
0:0
HC Mělník - HK Kralupy
 
Dorost | neděle 24.09.2023, 13:55
2. kolo
6:7
HK Kralupy - HK LEV Slaný
 
Partneři
Škola hokejových talenů
Pojď hrát hokej
Aktuální články
 
© eSports s.r.o. & HK Kralupy nad Vltavou RSS